Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

YouTube kullanan çoğu kişi hep iyi bir YouTube MP3 müzik dönüştürücü arıyor fakat çoğu site ve uygulama maalesef ki bu hizmeti kullanıcılarına ücretli bir şekilde sunuyor. Snappea sayesinde YouTube MP3 dönüştürücü müzik programı gibi hizmetlere ücret ödeme devri artık kapanıyor. Birçok farklı format ve çözünürlüğü içinde barındıran Snappea, bu servislerinden ücret talep etmemekle birlikte sizlere bunlardan daha fazlasını da ücretsiz bir şekilde sunuyor. Örneğin, sadece YouTube MP3 şarkı dönüştürücü hizmetinden faydalanmak için kullanmaya başladığınız Snappea’de kendinizi bir anda sevdiğiniz dizi ve filmlerin sahnesini indirmeye başlarken bulabilirsiniz. Üstelik Resim İçinde Resim modunu aktif ederek yaptığınız işe ara vermeden, izlemekten keyif aldığınız videoları durdurmak zorunda kalmadan Snappea’yi kullanabilirsiniz. Sizlerin de Snappea’nin sınırsız ayrıcalıklarından faydalanabilmeniz için birkaç adım sıraladık. Aşağıdaki adımları takip ederek Snappea’den faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea YouTube MP3 Müzik Dönüştürücü Kılavuzu

Android için Snappea kullanıcıları için YouTube MP3 şarkı dönüştürücü hizmeti birkaç tıklama işlemiyle kısa bir zamanda bitiyor. Üstelik bunu yaparken sizlerden aylık bir abonelik ve benzeri bir şey talep etmiyor. Bundan dolayı Android için Snappea kullananlar YouTube MP3 dönüştürücü müzik programı aramak yerine ihtiyacı olan her şeyi Android için Snappea’de çözebiliyor. İster sevdiğiniz bir videoyu onlarca çözünürlük seçeneği arasından HD olarak indirebilir, isterseniz YouTube MP3 ses dönüştürücü özelliğiyle dilediğiniz sesleri cihazınıza kaydedebilir, dilerseniz de MP4 dahi indirebilirsiniz. Gördüğünüz üzere Android için Snappea bir YouTube MP3 müzik dönüştürücü olmaktan çok daha fazlası. Eğer sizler de Android için Snappea’nin bu özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Aşağıda sizler için hazırladığımız adımları uygulayarak Android için Snappe ailesine katılabilirsiniz.

mp3 müzik dönüştürücü youtube

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi kurmadan önce yapılması gereken ayarı yapın.

Android için Snappea ve benzeri uygulamalar Google’ın sunduğu politikalar nedeniyle Play Store’da yer almıyor. Bu yüzden cihazınıza Android için Snappea’yi kurabilmeniz için belirli bir ayarı aktif etmelisiniz. Bu ayarı aktifleştirmek için lütfen cihazının Ayarlar ve daha sonra da Güvenlik kısmına girip, “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” seçeneğini aktifleştirin. Merak etmeyin, yaptığınız bu işlemin cihazınıza bir zararı bulunmamakta.

Yukarıdaki ayarı aktifleştirdiyseniz Snappea’nin web sitesine giderek APK dosyasını indirin ve kurmaya başlayın.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videoyu YouTube’da arayın.

Android İçin Snappea’yi kurduysanız şimdi sırada videonuzun bağlantısını kopyalama kısmı bulunuyor. YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoyu arayın.

mp3 müzik dönüştürücü youtube

Adım 3: YouTube üzerinden seçtiğiniz videonun uzantısını kopyalayın.

İndirmeyi istediğiniz videoyu YouTube üzerinden bulduktan sonra videonun sağ alt tarafında bulunan “Paylaş” butonuna tıklayın ve önünüze gelen butonlar arasından “Bağlantıyı Kopyala” butonuna basın.

mp3 müzik dönüştürücü youtube

Adım 4: Android için Snappea’yi açın ve videonun bağlantısını aratın.

Android için Snappea uygulamasını açın ve arama çubuğuna kopyaladığınız videonun bağlantısını aratın.

mp3 müzik dönüştürücü youtube

Adım 5: Format ve çözünürlük seçiminizi yapın.

Karşınıza çıkan format ve çözünürlük seçeneklerinden size uygun olanını seçin ve indirme işlemini başlatın.

mp3 müzik dönüştürücü youtube

Snappea Çevrimiçi YouTube MP3 Müzik Dönüştürücü Kılavuzu

Snappea Çevrimiçi, iOS, Mac, Windows, Linux ve diğer çeşitli işletim sistemlerine sahip cihazı olan kullanıcıların Snappea’ye erişebilmesi için tasarlanmış bir hizmettir. Bu hizmet de aynı Android için Snappea gibi tüm servislerini kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. Bu yüzden, kullanıcıların büyük bir çoğunluğu YouTube MP3 müzik dönüştürücü işlemini Snappea Çevrimiçi üzerinden ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Üstelik bu hizmeti kullanabilmeniz için cihazınıza bir uygulama indirmenize gerek de yok. Yapmanız gereken tek şey Snappe’nin sitesine girip, Snappea Çevrimiçi’yi tarayıcınız üzerinden kullanmaya başlamak. Android için Snappea ile arasında neredeyse hiçbir fark bulunmayan Snappea Çevrimiçi’nin sizlere sunduğu hizmetlerden kendiniz faydalanmak ve Snappea Çevrimiçi’yi kendiniz keşfetmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

mp3 youtube müzik dönüştürücü

Adım 1: YouTube’da videonuzu aratın.

YouTube’un arama çubuğunu kullanarak, indirmek istediğiniz videonuzu aratın.

mp3 youtube müzik dönüştürücü

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun uzantısını kopyalayın.

İndirmek istediğin videoyu YouTube üzerinde açtıktan sonra videonun alt tarafında bulunan “Paylaş” butonun tıklayın ve daha sonra “Bağlantıyı Kopyala” butonuna basarak videonuzun uzantısını kopyalayın.

mp3 youtube müzik dönüştürücü

Adım 3: İndirmek istediğiniz videonun uzantısını Snappea Çevrimiçi’de aratın.

Snappea Çevrimiçi’ye girdikten sonra arama çubuğunun içine YouTube’da kopyaladığınız videonun uzantısını yapıştırın ve arama işlemini başlatın.

mp3 youtube müzik dönüştürücü

Adım 4: Format ve çözünürlük seçiminizi yapın.

Arama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza çıkan format ve çözünürlük seçeneklerinden dilediğinizi seçin ve indirme işlemini başlatın.

mp3 youtube müzik dönüştürücü

YouTube MP3 ses dönüştürücü arayışınızı sonlandırmak ve Snappea’nin dünyasına katılmak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

updated by ceyda on Haz 24, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app