Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

Telefonunuzda ihtiyacınız olan bir YouTube oynatma listesi varsa, onu nasıl dönüştürürdünüz? Şu anda YouTube, YouTube oynatma listesinin MP3 içermeyen olmasına izin vermiyor. Bu amaçla harici dönüştürücüler kullanmanız gerekir. Ama yine de, harika özelliklere ve uygulanabilir bir çalışmaya sahip bir YouTube MP3 Çeviri nasıl bulabilirsiniz ? Merak etmeyin. MP3 dönüştürücüler için en iyi YouTube oynatma listelerinin bir listesini oluşturduk. YT’nizi MP3 çalma listesine dönüştürmek için nasıl kullanabileceğinizi kontrol edin.
Bölüm 1. En İyi 5 YouTube’dan MP3 Çevirici
Bölüm 2. Ücretsiz YouTube Oynatma Listesi MP3 Dönüştürücü

Bölüm 1. En İyi 5 YouTube’dan MP3 Çevirici

1. Android için Snappea

Android için Snappea, YouTube oynatma listesini dakikalar içinde MP3’e dönüştürmenize yardımcı olan güçlü bir uygulamadır. Sadece Android telefonunuza indirmeniz ve eğlenceye sınırsız erişimin keyfini çıkarmanız yeterlidir.
İşte Snappea’nın Android için harika özelliklerinden ve işlevlerinden bazıları.

  • Snappea uygulaması ücretsizdir. YouTube listesinden MP3’e indirmek için bu uygulamayı kullanmaya başlamak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez.
  • Uygulama hafiftir, bu nedenle Android telefonunuzun çalışmasını hiçbir şekilde engellemez.
  • Resim içinde resim modu gibi kullanabileceğiniz birden fazla ek özelliğe sahiptir. Snappea’da video izlerken çoklu görevde yardımcı olur.
  • Uygulamanın gece modunu kullanabilirsiniz. Aslında, karanlıkta olduğunuzda otomatik olarak açılır.
  • Uygulama, DailyMotion ve YouTube gibi çeşitli platformlarla entegre olmuştur. Tüm bu platformlardan indirme imkanına sahipsiniz.

youtube çeviri mp3
İndir

2. Dönüştürücü Ayı

Converter Bear , YouTube medyasını MP3’e dönüştürmek için iPhone ve Android için çevrimiçi bir platformdur. İndirmek istediğiniz bir videoyu YouTube’da bulmanız ve ardından MP3’e indirmek için bağlantıyı arama çubuğuna eklemeniz gerekir.

3. YTBMP3

YTBMP3 , MP3 dönüştürücüye başka bir basit ücretsiz YouTube oynatma listesidir. Bu platformu kullanarak medyanızı MP3’e dönüştürebilir ve istediğiniz zaman Android telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz.

4. Müziğimi Ayarla

Tune My Music , iPhone kullanıcıları için bir müzik dönüştürücüsüdür. Web sitesini açın ve tüm YouTube oynatma listenizi bazı kolay adımlarla Apple Music’in oynatma listesine dönüştürün. Oynatma listesini YouTube hesabından yükleyebilir veya URL’yi yapıştırabilirsiniz.

5. MYMP3

MYMP3 , iPhone’lar için YouTube’dan MP3’e süper hızlı bir oynatıcıdır. Bu oynatıcı, müzik videolarını MP3’e dönüştürmenize ve doğrudan iPhone’unuzdan paylaşmanıza yardımcı olur.

Bölüm 2. Ücretsiz YouTube Oynatma Listesi MP3 Dönüştürücü

Android için Snappea, listemizdeki en iyi YouTube’dan MP3’e dönüştürücüdür . Bu uygulamayı kullanma yöntemini aşağıda açıkladık.

Adım 1: Android için Snappea’yı indirin

Android için Snappea’yı indirmek için, Android telefonunuzdan web sitesini ziyaret etmeniz gerekir . Ana sayfada bir İndir sekmesi bulacaksınız. APK dosyasını telefonunuza indirmek için üzerine tıklayın.
APK dosyası indirildikten sonra, bildirim çubuğundan indirilen dosyaya tıklayın. Bu, Snappea’yı telefonunuza yüklemenize yardımcı olur.
Snappea’yı telefonunuza indiremiyorsanız, telefonunuzun Ayarlar ve Güvenlik bölümünden Bilinmeyen Uygulamaları etkinleştirmeniz gerekir.

Adım 2: YouTube Oynatma Listesini MP3’e dönüştürün

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
Snappea’yı açın ve YouTube müzik videosunu bulmak için arama çubuğunda arama yapın. MP3’e dönüştürmek istediğiniz bir videonuz olduğunda, İndir okuna tıklayın, çözünürlüğü ve boyutu seçin ve kaydet’e tıklayın.
mp3 çeviri youtube

mp3 çeviri youtube
Bu, Snappea ile entegre olan her platformda video aramanıza yardımcı olur. Yalnızca YouTube’da arama yapmak istiyorsanız, Snappea’yı ziyaret edin ve medya indirmek için Snappea uygulamasından YouTube platformunu açın.
mp3 çevirme youtube

mp3 çevirme youtube

Bu ortam, telefonunuzdaki Dosyalarım’da mevcut olacaktır.
Snappea, eğlenceye erişmeyi ve medyayı çevrimdışı kullanmayı sorunsuz hale getirir. Şimdi web sitesini ziyaret edin ve Snappea’yı bugün indirin.

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

updated by blink on Haz 24, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app