Bir YouTube hesabınız varsa, kesinlikle video izlemeyi ve görsel formatlarda bilgi edinmeyi seviyorsunuzdur. Ama aynı zamanda YouTube’dan MP4’ü nasıl indirebileceğinizi de merak etmişsinizdir. YouTube videolarını direkt olarak YouTube hesabından MP4 olarak indirmenin şu anlık bir yolu bulunmuyor. Bu platformda, sadece videoları kayıt edebilirsiniz.
Bu sebeple, YouTube’dan ücretsiz olarak MP4 indirmenizi sağlayacak en iyi 5 uygulamanın bir listesini hazırladık. Bir göz atın ve keşfetmeye başlayın.
Part 1. En İyi 5 Ücretsiz YouTube MP4 İndiricileri
Part 2. En İyi Ücretsiz YouTube MP4 İndiricisini Nasıl Kullanırsınız

Part 1. En İyi 5 Ücretsiz YouTube MP4 İndiricileri

1.Android için Snappea

Android için Snappea, YouTube’dan ücretsiz olarak hızlı bir şekilde MP4 indirmek istiyorsanız harika bir uygulamadır. Uygulama oldukça kullanıcı dostu olduğu için YT MP4 indirmelerinizi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Android için Snappea’nın özelliklerine bir göz atalım:

  • Snappea, birden fazla entegrasyon barındıran basit bir uygulamadır. YouTube’dan Facebook’a birçok platformla işbirliği yapmıştır. Bu platformlardan medya indirmesi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Uygulama tamamen ücretsiz. Uygulamayı kullanabilmek için ödemeniz gereken gizli ve ön ödemeler bulunmamaktadır.
  • Resim içinde resim özelliğinden faydalanarak Android için Snappea’yı kullanırken başka bir uygulamayı da kullanabilirsiniz.
  • Ayrıca uygulamanın gece modu da harika bir özellik. Bu özellik sayesinde karanlık ortamlarda gözünüz ışıktan rahatsız olmaz.
  • Son olarak, MP4 ve MP3 gibi çeşitli formatlara dönüştürme yapmanıza olanak tanır.

YouTube’dan MP4’ü
İndir

2.YTD Player

YTD Player iPhone kullanıcıları için başarılı bir oynatıcıdır. Dosyayı indirmeniz için tüm yapmanız gereken iPhone’unuzdan internet sitesini ziyaret etmek. Bu sayede MP4 formatında medya indirebilirsiniz. Uygulamayı çeşitli dillerde kullanabilirsiniz.

3.IPhone için YouTube

YouTube for iPhone uygulaması kolay bir şekilde videoları keşfetmenizi ve yayınlamanızı sağlar. Yeni müzikler bulmak ve telefonunuzdan yayınını yapmak için uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

4.TubeMate

TubeMate Android kullanıcıları için olan bir uygulamadır. YouTube medyaları indirmeye başlayabilmek için programı indirmelisiniz. Ancak internet siteleri çok iyi değil. Bu nedenle medya dosyalarını indirirken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

5.Android için YTD

IPhone için YTD’ye benzer olarak, Android için YTD de android cihazınıza medya indirmenize olanak tanır. Tercihlerinize göre uygulamayı farklı dillerde kullanabilirsiniz.

Part 2. En İyi Ücretsiz YouTube MP4 İndiricisini Nasıl Kullanırsınız

Listemizdeki en iyi uygulama Android için Snappea. Bu nedenledir ki nasıl kullanabileceğinize açıklık getirdik. Okumaya ve keşfetmeye devam edin.

Adım 1: Snappea’yı Telefonunuza İndirin

Android için Snappea’yı kullanmaya başlamak için ilk önce uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Şu linke tıklayın ve APK dosyasını telefonunuza indirin. Fazla zorluk çıkmaması için linki telefonunuzdan kullanmayı unutmayın.
APK’yı indirdikten sonra, telefonunuza yükleyebilir ve başlatabilirsiniz.
Eğer sorun yaşarsanız, Bilinmeyen Uygulamaları İndirme seçeneğiniz aktifleştirilmemiş olabilir. Telefonunuzdaki güvenlik ayarlarından bu seçeneği aktifleştirebilirsiniz.
YouTube’dan MP4’ü

Adım 2: YouTube Videolarını MP4 Formatında İndirin

Telefonunuza uygulamayı yüklemeyi tamamladığınızda, medyayı MP4 formatında indirebilirsiniz.
1.Snappea’yı açıp, YouTube uygulamasını bulun. Genellikle yukarıdadır. Tıklayın ve sadecce YouTube üzerinden videolar aratın.
2.Aynı zamanda Snappea’da diğer videoları da direkt olarak aratabilirsiniz. Ancak bu size Facebook, Instagram gibi her türlü platformdan sonuçlar gösterecektir.
YouTube’dan MP4’ü
İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra, aşağı oka tıklayın ve bir sonraki sayfanın açılmasını bekleyin. Bir sonraki sayfada videonun boyutunu ve türünü seçin. Medyayı indirebilmek için ilgili formatı seçin.
YouTube’dan MP4’ü
Android için Snappea sınırsız eğlence için yapılmış bir uygulama. Bu uygulamadan istediğiniz kadar dosya indirebiliyorsunuz. Şimdi indirmeye başlayın!

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

on Aug 14, 2021

Diğer Araçlar