Video dönüştür MP4 işlemi birçok kişinin ihtiyaç duyduğu bir süreç. Kullanıcılar, bunu gerçekleştirebilmek için hem bedava, hem de güvenli olan bir servis arıyor. MP4 video dönüştür işleminin kullanıcıları aynı zamanda işlerini birçok platformu destekleyen bir servisle gerçekleştirmek istiyor. Siz de video MP4 dönüştür işlemi için yapmanız gerekenleri arayanlardansanız yapmanız gereken işlemleri adım adım listeledik.

YouTube video MP4 e dönüştürme işlemi Snappea ile gayet kolay yapılıyor. Hem Android cihaza sahip olanlara, hem de diğer platformları kullanan kullanıcılara MP4 video dönüştür işlemi konusunda yardımcı olan Snappea’yi aşağıdaki adımları kullanarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Snappea ile YouTube videolarını MP4 olarak indirebilir, sonrasında ise dilediğiniz MP4 videoyu dönüştürme hizmetini kullanarak isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. YouTube video formatını MP4 e çevirme, aşağıdaki adımlarla kolayca gerçekleştirilebiliyor.

İlk Kısım: Android Kullanıcıları için

İkinci Kısım: Windows / Mac / Linux / iMac / iPhone / iOS Kullanıcıları için

Android için Snappea Nasıl Kullanılır?

Android bir cihaz sahibiyseniz kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama olan Android için Snappea sayesinde istediğiniz YouTube videosunu MP4 formatında indirebiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde ayrıca kendinize sayısız çalma listesi oluşturabiliyor, Android için Snappea’yi kayıt olmadan kullanabiliyor, gece modu sayesinde gözünüzü yormadan telefonunuzu kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Snappea’nin Android uygulaması sayesinde ayrıca birçok farklı uygulamanın aksine aynı anda birden fazla müzik yükleyebiliyor, YouTube üzerindeki videoları istediğiniz formatta yükleyebiliyorsunuz. Formata ek olarak dilediğiniz çözünürlüğü veya ses kalitesini de seçerek indirme işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Snappea’den indirdiğiniz MP4 videoyu istediğiniz dönüştürücüye koyarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları kullanarak Android sahibiyseniz Snappea ile nasıl MP4 video indirebileceğinizi bulabilirsiniz.

videoyu mp4 e çevirme

İndir

Adım 1: Android için Snappea uygulamasını indirin

Telefonunuzun ayarlar kısmının güvenlik sekmesinden bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini açmanızın ardından Snappea.com sitesine girin. Siteye girdikten sonra Android uygulamasının APK versiyonunu indirerek telefonunuza kurun.

Adım 2: YouTube’a girin ve indirmek istediğiniz videoyu bulun

YouTube üzerinden MP4 veya MP3 olarak indirmek istediğiniz videoyu bulun.

videoyu mp4 e çevirme

Adım 3: Videonun linkini kopyalayın

Bulduğunuz videonun linkini, aşağıda bulunan “Paylaş” butonuna tıklamanızın ardından “Linki kopyala” seçeneğine basarak kopyalayın.

videoyu mp4 e çevirme

Adım 4: Android için Snappea uygulamasına girin

Telefonunuza indirdiğiniz Android için Snappea uygulamasını açın.

videoyu mp4 e çevirme programı

Adım 5: Videonun linkini Snappea’ye yapıştırın, aramayı başlatın

YouTube’dan kopyaladığınız video linkini Snappea’ye yapıştırın. Yapıştırdıktan sonra ise arama işlemini başlatın.

videoyu mp4 e çevirme programı

Adım 6: Videoyu istediğiniz format, çözünürlük ve kalitede indirin

Videoyu, cihazınıza istediğiniz şekilde tek tıkla indirin.

video dosyasını mp4 e çevirme

Adım 7: Tadını çıkarın!

Videoyu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Windows/Mac/Linux/iMac/iPhone/iOS için Snappea Çevrimiçi Nasıl Kullanılır?

Android kullanmıyorsanız da indirdiğiniz video dönüştür MP4 işlemi için Snappea’nin internet sitesinden verdiği hizmeti kullanabiliyorsunuz. Snappea Çevrimiçi sitesi sayesinde birçok farklı platformdan internete bağlı olduğunuz sürece hızla MP4 veya MP3 indirebiliyor, indirdiğiniz dosyaları dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Kayıt olmanıza gerek olmadan kullanabileceğiniz bu servis sayesinde 480p’den 4K’ya kadar istediğiniz çözünürlükte dönüştürmek için MP4 yükleyebilir, indirme limiti veya kayıt olma gibi problemlere takılmadan işleminizi yapabilirsiniz.

video mp4 formatına çevirme

Adım 1: YouTube’u açıp indirmek istediğiniz videoyu bulun

YouTube’a girip arama kısmında dilediğiniz videoyu bulun. Videoya girin.

video mp4 formatına çevirme

Adım 2: Videonun URL adresini yukarıdaki adres çubuğundan kopyalayın

Videoyu Snappea’den indirmek için ihtiyaç duyacağınız linki, adres çubuğu ile cihazınıza kopyalayın.

video yu mp4 e çevirme

Adım 3: Snappea’nin internet sitesine girin

Videoyu indirebilmek için Snappea’nin internet sitesine Snappea.com adresinden giriş yapın.

video yu mp4 e çevirme

Adım 4: Sitede bulunan boşluğa, kopyaladığınız linki yapıştırın

Daha önce YouTube’dan kopyaladığınız linki Snappea’deki ilgili alana yapıştırarak arama işlemini başlatın.

Adım 5: Videonuzu dilediğiniz şekilde indirin

Videonuzu çözünürlük, format veya ses kalitenizi seçerek indirin.
bir videoyu mp4 e çevirme

Adım 6: İyi eğlenceler!

Videonuz kısa süre içerisinde cihazınızda olacaktır, dilediğiniz gibi kullanın.

Yukarıdaki basit adımları kullanarak platformunuz ne olursa olsun Snappea ile YouTube üzerinden bedavaya MP4 indirebiliyorsunuz. Snappea’deki birçok farklı fonksiyon sayesinde bu işlemi diğer servislerden daha rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu fonksiyonlar arasında çalma listeleri, aynı anda birden çok müzik indirme ve gece modu gibi birçok farklı özellik bulunuyor. İndirdiğiniz MP4 video dönüştür işlemini de arzu ettiğiniz uygulamayı seçerek yapabilirsiniz.

on Apr 13, 2021

Diğer Araçlar