Bir YouTube videosunu bilgisayarınıza güvenli ve hızlı bir şekilde nasıl indirebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir bilgisayara YouTube video indirme sitesi yardımıyla rahatlıkla istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu rahatlıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz fakat bu YouTubeden bilgisayara video indirme siteleri arasından güvenilir ve hızlı olanlarını bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, sizlere yardımcı olmak adına yaptığımız uzun araştırmalar sonucunda YouTube video indir PC özelliğine sahip olan, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen, en güvenilir ve en hızlı YouTube dan bilgisayara video indirme sitelerinin bulunduğu bir liste hazırladık. Listemizdeki sitelerin her birinin gayet kaliteli siteler olduğuna emin olabilirsiniz. Şimdi, sizi liste ile baş başa bırakıyoruz.

Birinci Bölüm: En Popüler 5 Video İndirme Sitesi

İkinci Bölüm: Çevrimiçi için Öğretici

5 Ücretsiz YouTube MP3 İndirme Sitesi

Snappea Çevrimiçi

Listemizin bir numarasında bulunan Snappea Çevrimiçi, yüksek kalitede ve saniyeler içinde YouTube videosu indirebilmek isteyen her kullanıcın kesinlikle denemesi gereken bir YouTubeden bilgisayara video indirme sitesi. Hiçbir reklam barındırmayan ve tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi’nin site içinde bulunan arama motoru sayesinde istediğiniz videoları YouTube’a giriş dahi yapmadan MP3-MP4 olarak indirebilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği Snappea Çevrimiçi, YouTube video indir PC özelliğine sahip bir bilgisayara YouTube video indirme sitesi arayan milyonlarca kullanıcının her gün kullandığı bir internet sitesi olarak uzun süre boyunca çoğu listede ilk sıralarda bulunmaya devam edecek bir YouTube dan bilgisayara video indirme sitesi olacak gibi görünüyor. Ayrıca, bu eşsiz siteyi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız yazımızın ikinci bölümündeki kılavuzu takip edebilirsiniz.

Peggo

Son zamanlarda yükselişe geçerek çoğu listenin ilk sıralarında görmeye başladığımız Peggo, bu listede de ikinci sırayı elde ediyor. Gayet basit ve hızlı bir bilgisayara YouTube video indirme aracı olan Peggo ile istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu kolaylıkla indirebilirsiniz. Çözünürlük seçimi sunmaması ve reklam barındırması gibi birkaç eksi özelliğini de giderebilirse Peggo’nun kendinden çok daha iyi bir şekilde bahsettireceğini düşünüyoruz.

youtube video indir bilgisayara

YouTubeMy

Yine adını son zamanlarda söz ettirmiş bir internet sitesi ile karşınızdayız. YouTubeMy, 2018’den beri aktif bir YouTubeden bilgisayara video indirme sitesi olmasına rağmen son zamanlarda popülerliğini çok fazla arttırdı. Sunduğu basit kullanım ve yeterli derecedeki çözünürlük/kalite seçimlerini, kısa indirme süreleri ile birleştirince bu başarısının sırrını kolaylıkla çözebiliyoruz. Eğer sizler de basit bir kullanıma sahip ve çözünürlük seçimi yapmanıza olanak sağlayan bir YouTube dan bilgisayara video indirme sitesi arıyorsanız YouTubeMy’a göz atabilirsiniz.

youtube video indir bilgisayara

YTMP4

Karışık bir tasarıma fakat kolay bir kullanıma sahip olan YTMP4, YouTube videosunu bilgisayara indirme işlemleriniz için tercih edebileceğiniz bir video indirme sitesi. Reklam barındırmayan ve yeterli denebilecek sayıda çözünürlük ve kalite seçeneği sunan YTMP4 ile istediğiniz YouTube videoları güvenli ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

youtube video indir bilgisayara

Getvideo.at

YouTube videosunu bilgisayara indirme işlemleriniz için kullanabileceğiniz bir diğer internet sitesi ise Getvideo. Getvideo ile YouTube da dahil olmak üzere 10’dan fazla platformdan MP3-MP4 olarak video indirebilirsiniz. Hızlı ve reklamsız bir kullanım sunan Getvideo, eğer sunduğu indirme seçeneklerini geliştirirse listenin daha yukarısında kendine rahatça yer bulabilir.

youtube video indir bilgisayara

Kurulumla Uğraşmadan Video İndirmek İçin En İyi Site: Snappea Çevrimiçi

Sahip olduğu YouTube video indir PC özelliği sayesinde uzunluğu farketmeden her türlü YouTube videosunu bilgisayara indirme işlemini mümkün olan en yüksek çözünürlükte ve MP3-MP4 formatında gerçekleştirmenize olanak sağlayan Snappea Çevrimiçi’nin sahip olduğu basit kullanımıyla da dikkat çektiğinden daha önce bahsetmiştik. Aşağıdaki adımları takip edebilir ve bu basit kullanımı kendiniz deneyimleyebilir ve sadece saniyeler içinde video indirebilmenin keyfini çıkartabilirsiniz!

youtube video indir bilgisayara

Adım 1: İndirmek için bir YouTube videosu bulun.

YouTube videosunu bulmak için Snappea Çevrimiçi’yi de kullanabilirsiniz. Sitede bulunan arama motoru sayesinde YouTube’a giriş yapmanıza gerek kalmadan YouTube videolarını arayabilirsiniz. Eğer arama işleminizi bu şekilde gerçekleştirecekseniz 4.adıma atlayın.

youtube video indir bilgisayara

Adım 2: Videonun bağlantısını Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek kopyalayın.

Paylaş tuşunu videonun altında bulabilirsiniz. Kopyalama işlemini gerçekleştirmek için sırasıyla Paylaş Bağlantıyı Kopyala butonlarına basın.

youtube video indir bilgisayara

Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı Snappea Çevrimiçi ile aratın.

İndireceğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde açmak ve indirme işlemine geçmek için daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantı ile bir arama yapmanız gerekiyor. Bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

youtube video indir bilgisayara

Adım 4: İndir butonu ile indirme işlemini başlatın.

Videoyu site üzerinde açtıktan sonra istediğiniz kalite ve format seçimlerinin yanında bulunan İndir tuşuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube video indir bilgisayara

Hazırlamış olduğumuz bu listedeki bir numaralı ve en iyi video indirme sitesi olan Snappea’yi kullanarak bütün işlemlerinizi çok rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca listelerin bir numarasını süslemeye devam edecek olan Snappea’yi kullanmaya hemen başlayın! İyi eğlenceler!

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar