YouTube’un hayatımızın adeta bir parçası olduğunu reddetmemize imkân yok. İşler öyle bir duruma geldi ki artık insanlar çevrimdışı olsalar dahi bir şekilde bir müzik dinlemenin veya video izlemenin yollarını arıyorlar. “MP4 çevirme” adı altında onlarca farklı çeviri/dönüştürme programı ve sitesi bulunuyor. Bu program ve sitelerin çoğunun kalitesiz, çakma siteler olduğunu bu konuda araştırma yapan herkesin rahatlıkla söyleyebileceğini biliyoruz. Peki kaliteli bir YouTube çeviri MP4 aracı nasıl bulabilirsiniz? Merak etmeyin, biz cevabı biliyoruz! Bugün sizlere tanıtacağımız Snappea ailesinin iki yeni ürünü ve onların YouTube MP4 çevirme özellikleri ile artık MP4 dönüştürme YouTube ve video indirme işlemlerinizi rahatlıkla ve tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Hemen aşağıda bulunan, sizler için hazırladığımız kılavuzları takip ederek bu iki müthiş araçtan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea: Ücretsiz YouTube Videosu Dönüştürmenin En İyi Yolu

Android için Snappea’yi kullandıktan sonra başka hiçbir YouTube çeviri MP4 programını kullanmayacağınıza eminiz! Android için Snappea’de o kadar fazla özellik bulunuyor ki bu programın bütün bu özellikleri ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmasını herkesi çok şaşırtıyor. Resim İçinde Resim Modu, Akıllı Gece Modu gibi özel modlara ek olarak 4K çözünürlük ve onlarca farklı formatta video dönüştürme desteği sunması bu müthiş özelliklerden sadece birkaçını oluşturuyor.  Ayrıca, MP4 çeviri YouTube işlemleriniz için kullanabileceğiniz Android için Snappea’yi farklı platformlardan video indirmek için de kullanabilirsiniz. Aşağıda bulunan 5 basit adımı uygulayarak Android için Snappea’nin kullanıcılarına sunduğu bütün bu özelliklerden tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabilir ve MP4 dönüştürme YouTube işlemi yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

youtube mp4 dönüş

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi cihazınıza kurun.

Android için Snappea’yi cihazınıza kurmak oldukça kolay. Snappea’nin internet sitesine giderek programın APK dosyasını indirebilir ve indirdiğiniz APK dosyasını açarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Kurulum esnasında bir sorunla karşılaşırsanız cihazınızın “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olun. Bu ayarı kontrol etmek için Ayarlar >>> Güvenlik dizinine gidebilirsiniz.

Adım 2: Dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunu bulun.

Dönüştüreceğiniz YouTube videosunu bulmak için YouTube’un arama özelliğini kullanabilirsiniz.

Ayrıca, arama işlemini Android için Snappea üzerinde de yapabilirsiniz. Eğer böyle yapacaksanız Adım 4’e atlayın.

youtube mp4 dönüş

Adım 3: Videonun bağlantı adresini panoya kopyalayın.

Videonun alt kısmında bulunan Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

youtube mp4 dönüş

Adım 4: Kopyalamış olduğunuz bağlantı adresini Android için Snappea’yi kullanarak aratın.

MP4 çeviri YouTube işlemini gerçekleştirmek için kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Android için Snappea üzerinde aratmalısınız. Aramanız sonucunda, indirmek istediğiniz video program içinde açılacaktır.

Eğer bağlantı ile arama işlemiyle uğraşmak istemiyorsanız programın içinde bulunan arama motoru sayesinde istediğiniz videoyu arayabilir ve kolayca dönüştürebilirsiniz.

youtube mp4 dönüş

Adım 5: Format olarak MP4’ü ve istediğiniz çözünürlüğü seçtikten sonra indirmeyi başlatın.

Videoyu MP4 formatında dönüştürmek için MP4’ü seçmelisiniz. Fakat isterseniz Snappea’nin diğer format seçeneklerinden birisini de seçebilirsiniz. Çözünürlüğe de karar verdikten sonra İndir butonunu kullanarak indirme işlemini başlatın.

youtube mp4 dönüş

Snappea Çevrimiçi: YouTube Videosu Dönüştürmek için Çevrimiçi ve Kurulumsuz Alternatif

Eğer YouTube MP4 çevirme işlemleriniz için kurulum ile uğraşmadan kullanabileceğiniz bir çözüm arıyorsanız Snappea Çevrimiçi’ye göz atabilirsiniz. Snappea ailesinin özellikle Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) işletim sistemlerine sahip cihazları olan kullanıcılar için hazırlanmış Snappea Çevrimiçi’yi Android cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Ayrıca Snappea Çevrimiçi; basit, mobil uyumlu arayüzü ve site içine entegre edilmiş YouTube arama motoru ile YouTube MP4 çevirme hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Sadece 4 basit adımı uygulayarak MP4 çeviri YouTube işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir YouTube çeviri MP4 aracı olan Snappea Çevrimiçi’yi denemek için aşağıda bulunan adımları uygulayabilirsiniz.

youtube mp4 dönüş

Adım 1: Dönüştürme işlemi için bir YouTube videosu bulun.

Snappea Çevrimiçi’yi MP4 dönüştürme YouTube işleminiz için kullanmak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunu ister YouTube’da, isterseniz de Snappea Çevrimiçi üzerinde arayabilirsiniz. Eğer aramayı Snappea Çevrimiçi üzerinde yapacaksanız Adım 4’e atlayın.

youtube mp4 dönüş

Adım 2: Bulduğunuz YouTube videosunun bağlantısını panoya kopyalayın.

Tarayıcıdan bağlantı kopyalama işlemini gerçekleştirmek için tarayıcınızın üst kısmında bulunan bağlantı adresini kopyalayabilirsiniz.

Mobilden bağlantı adresini kopyalamak da gayet basit. İlk bölümde de olduğu gibi Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

youtube mp4 dönüş

Adım 3: Videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde açmak için kopyaladığınız bağlantıyı aratın.

Bağlantısını kopyalamış olduğunuz videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde açmak için tek yapmanız gereken şey bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırmak.

Bu arama motorunu kullanarak bağlantı adresi olmadan da aramalar gerçekleştirebilir ve YouTube videolarını dönüştürebilirsiniz.

youtube mp4 dönüş

Adım 4: MP4 formatını ve istediğiniz çözünürlüğü seçin ve indirmeyi işlemini başlatın.

Dönüştürme işlemini MP4 formatında gerçekleştirmek için format olarak MP4’ü, çözünürlük olarak ise istediğiniz herhangi bir çözünürlüğü seçmeniz yeterli olacaktır. Format ve çözünürlüğü karar verdikten sonra indirme işlemini başlatmak için İndir butonuna basın.

youtube mp4 dönüş

Snappea ile UHD ve HD kalitede video dönüştürme keyfini yaşamak istiyorsanız Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sizlere Snappea ile iyi eğlenceler diliyoruz!

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar