En iyi YouTube video indirme program hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Eğer bu soruya evet cevabını verdiyseniz o zaman en doğru yerdesiniz demektir. Piyasada sayısız YouTube dan video indirme programı bulunuyor. Ama bu kadar YouTube dan video indirme programı arasından verimlilik ve kullanıcı dostluğu açısından en iyi YouTube video indirme programı hangisi? Dahası, bütün bu video indirme işlemlerini tamamen ücretsiz bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan program hangisi? Eğer bütün bunlar ilginizi çektiyse yazımızın sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz çünkü bütün bu işlemleri yapan en iyi YouTube dan video indirme programı hakkında ve onu nasıl kullanabileceğiniz hakkında sizlere bilgi vereceğim.

Bölüm 1. Android Kullanıcıları için

Bölüm 2. Çevrimiçi Kullanıcıları için

Bölüm 1. Android için Snappea – Android Kullanıcıları

Android kullanıcısıysanız, size YouTube’dan video indirmek için özellikle sizin için tasarlanmış en iyi YouTube den video indirme programı hakkında bilgi vereceğim. Android için Snappea, favori videolarınızı YouTube, Facebook, Instagram, Twitter ve daha pek çok platformdan kolayca indirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir video dönüştürme yazılımıdır! Akıllı Gece Modu gibi benzersiz ve heyecan verici özellikler, Android için Snappea’yi en iyi YouTube video indirme programı yapan özelliklerin başında bulunuyor. Bu YouTube video indirme program ile herhangi bir videoyu mümkün olan en hızlı şekilde ve sadece tek bir tıklamayla indirebilirsiniz. Snappea ile yalnızca videoları indirmekle kalmaz, aynı zamanda en sevdiğiniz videoları indirmenize gerek kalmadan uygulama üzerinden de izleyebilirsiniz. YouTube videosu indirmek için Android için Snappea’yi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları okuyun.

youtube video indir program

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi indirin ve kurun.

Öncelikle, Android telefonunuza Android için Snappea’yı indirmeli ve kurmalısınız Daha önce bağlantısını paylaştığımız siteye gidin ve İndir’e basın.

Adım 2: Videonuzu bulun.

Sonraki adım için videonuzu Android için Snappea YouTube Toplu Video İndirme Programı üzerinde açmalısınız. Bunu, videonuzun bağlantı linkini uygulamanın arama çubuğuna yapıştırarak veya anahtar kelimeleri kullanarak bir arama gerçekleştirerek yapabilirsiniz.

youtube video indir program

youtube video indir program

Adım 3: Videoyu indirin ve keyfini çıkarın.

Şimdi, indirebileceğiniz mevcut sürümlerin bir listesini göreceksiniz. İstediğiniz formatı ve ihtiyacınız olan sürümü seçin. Bu sürümler, bit hızlarına ve genel video kalitesine göre farklılık gösterir. En iyi video kalitesini elde etmek için en yüksek bit hızına sahip dosyayı seçin. Sürümü seçtikten sonra İndir’e basın ve dosyanın indirilmesini bekleyin.

youtube video indir program

Bölüm 2. Snappea Çevrimiçi – iPhone ve Bilgisayar Kullanıcıları

Eğer bilgisayarınıza veya iPhone cihazınıza YouTube videoları indirmek için bir YouTube video indirme program arıyorsanız Snappea Çevrimiçi tam da aradığınız araç! Snappea Çevrimiçi, en sevdiğiniz YouTube videolarını mevcut en yüksek kalitede ve minimum çabayla indirmenize izin veren web tabanlı bir araçtır. Snappea Çevrimiçi web tabanlı bir araç olduğundan herhangi bir başlangıç yazılımı veya programı indirmeye veya yüklemeye gerek yoktur. Snappea Çevrimiçi, özellikle inanılmaz hızlı dönüştürme ve indirme hızıyla öne çıkan bir YouTube den video indirme programı. Etkili işlevselliği ve anlaşılması kolay arayüzü, Snappea Çevrimiçi’nin neden YouTube videolarını indirmek için ücretsiz en iyi YouTube video indirme programı olduğunu rahatlıkla kanıtlıyor.

youtube video indir program

Anlattığımız bu kadar şeyden sonra Snappea Çevrimiçi’yi nasıl kullanabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Aşağıdaki adımlar, bu konuda sizlere yardımcı olmak için hazırlandı. Adımları takip ederek Snappea Çevrimiçi’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adım 1: Snappea Çevrimiçi’yi açın.

Her şeyden önce, web tarayıcınızda Snappea Çevrimiçi’yi açmalısınız. Bunun için daha önce belirtilen bağlantıya tıklayabilir veya web tarayıcınızda ‘Snappea Çevrimiçi” şeklinde bir arama yapabilirsiniz. Önerilerden ilk siteyi açın. Böylece Snappea’nın resmî sitesine yönlendirilmiş olacaksınız.

youtube video indir program

Adım 2: İndirmek istediğiniz videoyu bulun.

İkinci olarak, Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak indireceğiniz videoyu bulmanız ve siteye eklemeniz gerekiyor. Bunu başarmanın birden fazla yolu bulunuyor. İlgili anahtar kelimeleri kullanarak bir arama gerçekleştirebilir ve arama sonucunda çıkan önerilerden videonuzu bulmaya çalışabilir veya indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayıp Çevrimiçi’ye yapıştırabilirsiniz. Videonuzu bulduktan sonra açmak için üzerine dokunun.

youtube video indir program

Adım 3: Videoyu İndirin.

Videonuzu bulup açtıktan sonra, cihazınıza indirebilirsiniz. Bunu yapmak için YouTube videosunun MP3 sürümünü mü yoksa MP4 sürümünü mü istediğinizi seçin. Ardından, çeşitli bit hızlarına ve kalitelere sahip mevcut sürümler listesinden istediğiniz sürümü seçin ve İndir’e basın.

youtube video indir program

on Jun 19, 2021

Diğer Araçlar