Eğer video dönüştürme ve indirme işlemleriniz için kullanmak üzere bir YouTube MP3 dönüştürücü PC aracı arıyorsanız, doğru adrestesiniz! Bugünkü yazımızda, tam 5 farklı YouTube MP3 dönüştürücü bilgisayar aracını yakından tanıyacak ve bu araçlar arasından ilk sırada bulunan aracı nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Karşınızda, piyasadaki en iyi 5 YouTube MP3 dönüştürücü uygulama PC aracı!

Birinci Bölüm: En Popüler 5 Farklı Dönüştürücü

İkinci Bölüm: Çevrimiçi için Öğretici

5 Farklı YouTube MP3 Dönüştürücü

Snappea Çevrimiçi

Listenin bir numarasında bulunan YouTube MP3 dönüştürücü PC aracı Snappea Çevrimiçi, sahip olduğu müthiş özellikler ile dikkat çekiyor. Tamamen reklamsız ve ücretsiz olan bu YouTube MP3 dönüştürücü bilgisayar aracı sayesinde sadece saniyeler içinde mümkün olan en yüksek kalitede MP3 dönüştürmenin ve indirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca, sitede bulunan arama motorunu kullanarak YouTube aramalarınızı çok daha kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Snappea Çevrimiçi hakkında daha fazla bilgi almak ve sitenin kullanımını öğrenmek için yazımınızın ikinci kısmına göz atmayı unutmayın.

YTMP3

Son zamanlarda dikkat çekmeyi başarmış olan YTMP3, listemizin ikinci sırasında bulunuyor. Çok kolay bir kullanıma sahip olması ve çok hızlı bir şekilde indirme işlemi yapabilmesiyle dikkat çeken bu YouTube MP3 dönüştürücü bilgisayar aracı ne yazık ki birkaç eksi özelliğe de sahip. Dönüştürme işlemlerinin maksimum 90 dakikalık videolarla sınırlı olması ve normalden çok daha uzun sürmesi gibi eksileri bulunan YTMP3, bu eksilerden kurtulabilirse çoğu listenin ilk sıralarında kendine yer bulmayı başarabilir.

youtube mp3 dönüştürücü pc

MP3FY

Listemizin üçüncü sırasında bulunan MP3FY, hiç reklam barındırmaması ve oldukça hızlı olmasıyla dikkat çeken bir YouTube MP3 dönüştürücü uygulama PC aracı. Sitenin en büyük eksisinin indirmek istediğiniz MP3 dosyalarının kalitesini seçememek olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında pek bir eksiye sahip olmayan MP3FY, iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor.

youtube mp3 dönüştürücü pc

VideoConverterMP4

Adında MP4 olmasına rağmen MP3 de dönüştürmenize olanak sağlayan VideoConverterMP4 ile istediğiniz YouTube videosunu kolaylıkla MP3’e çevirebilir ve indirebilirsiniz. Barındırdığı can sıkıcı reklamlar ve biraz yavaş olması gibi eksileri bulunan VideoConverterMP4, bu eksi özellikleri sebebiyle listemizin ancak dördüncü sırasında kendine yer bulabiliyor.

youtube mp3 dönüştürücü pc

ItubeMP3

İndireceğiniz MP3’ün kalitesini dert etmiyorsanız tercih edebileceğiniz bir YouTube mp3 dönüştürücü uygulama PC aracı olan ItubeMP3 ile ortalama bir hızda MP3 indirebilirsiniz. ItubeMP3; sahip olduğu ortalama hız, reklam barındırması ve kalite seçimi sunmaması gibi barındırdığı birçok eksi özelliği nedeniyle listemizin ancak son sırasında yer bulmayı başarıyor.

youtube mp3 dönüştürücü pc

MP3 Dönüştürme İşlemleri için En İyi Araç: Snappea Çevrimiçi

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Snappea Çevrimiçi sahip olduğu müthiş özellikler ile dikkat çekiyor. Ücretsiz olan neredeyse her YouTube MP3 dönüştürücü PC aracının aksine hiçbir reklam barındırmayan bu dönüştürücü, bu özelliğini yüksek hız ve kalite ile birleştiriyor ve milyonlarca kullanıcının her gün severek kullandığı bir araç olmayı başarıyor.

Basit arayüzü sayesinde Windows, Linux veya Mac işletim sistemli cihazlarınızda hiçbir zorluk yaşamadan kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi’yi denemek ve kullanmayı öğrenmek için aşağıda adımlara göz atabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü pc

Adım 1: İndirmek istediğiniz YouTube videosunu bulmak için YouTube’da dolaşın.

Videoyu bulduktan sonra, videonun bağlantısını kopyalamak için bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü pc

Adım 2: Videonun altında bulunan Paylaş tuşuna basın ve videonun bağlantısını panoya kopyalayın.

Sırasıyla Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek videonun bağlantısını kolay bir şekilde panoya kopyalayabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü pc

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’yi ve kopyaladığınız bağlantıyı kullanarak bir arama gerçekleştirin.

Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı sitedeki arama motoruna yapıştırın ve aratın.

Buna ek olarak bu arama motorunu kullanarak YouTube aramalarınızı da kolaylıkla gerçekleştirebilir ve video bağlantısı ile uğraşmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü pc

Adım 4: İndir butonunu kullanarak indirmeyi başlatın.

Videonun formatını ve kalitesini seçtikten sonra İndir butonuna basın ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

youtube mp3 dönüştürücü pc

Yukarıdaki basit 4 adımı uygulayarak sizler de Snappea Çevrimiçi ile dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve dönüştürdüğünüz dosyaları hızlı bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz. Snappea ile “YouTube MP3 dönüştürücü indir PC aracı” vb. şeklinde yapacağınız aramaların sonlanacağına eminiz! İyi eğlenceler!

on Jul 14, 2021

Diğer Araçlar