YouTube platformu, bir dizi müzik videosu ve diğer video dosyalarını içerir. YouTube’da kolayca bir hesap oluşturabilir, bu videoları görüntüleyebilir ve çevrimiçi olarak hesabınıza kaydedebilirsiniz. Ancak bu videoları Android telefonunuza indirmeniz veya bunlara sahip olmanız mümkün değildir. Bunun için YouTube MP3 Dönüştürücü 320 Kbps kullanmanız gerekir . MP3 320kbps’ye hangi YouTube video dönüştürücüsünün doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için, aşağıda bir dönüştürücü listesi oluşturduk. Kontrol edin ve doğru seçimi bulun.
Bölüm 1. En İyi 5 YouTube Video Dönüştürücü MP3 320kbps
Bölüm 2. YouTube’dan MP3’e İndirme Adımı 320kbps

Bölüm 1. En İyi 5 YouTube Video Dönüştürücü MP3 320kbps

1. Android için Snappea

Snappea for Android , yalnızca Android kullanıcıları için bir uygulamadır. Bu uygulama, YouTube’unuzu MP3 320 dosyalarına dönüştürmenize yardımcı olur. Özelliklerine bakalım:

  • Snappea birden fazla entegre uygulamaya sahiptir. Bu platformlar arasında DailyMotion, YouTube vb. Yer alır. Videoları bu entegre platformlardan da indirebilirsiniz.
  • Uygulama, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir resim içinde resim moduna sahiptir. Size çoklu görev yapma gücü verir.
  • Snappea uygulamasının gece modunu da kullanabilirsiniz. Bu, düşük ışıkta çalışırken gözlerinizin üzerindeki yükü azaltır.
  • Uygulama ücretsizdir. Medyayı kullanmak veya indirmek için herhangi bir ücret yoktur. Herhangi bir sayıda YouTube’u 320kbps MP3’e indirebilirsiniz.
  • MP4 ve MP3 formatları dahil çeşitli format ve boyutlarda medya indirmek mümkündür.

youtube mp3 dönüştürücü 320 kbps
İndir

2. MP3’e Video Dönüştürücü

Video Converter to MP3, çeşitli şekillerde dönüştürmenize yardımcı olan bir Android uygulamasıdır.

  • Ses dosyalarına video
  • MP4 dosyalarından MP3 dosyalarına
  • Müzik birleştirme
  • Video kesme
  • Zil sesi yapımı

3. Video – MP3 Dönüştürücü

Video to MP3 Converter, basit bir arayüze sahip bir Android uygulamasıdır. YouTube’u MP3 yüksek kaliteli 320kbps’ye dönüştürmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca MP3, AVI, MP4 vb. Gibi diğer formatlara da dönüştürür.

4. Freemake

Freemake bir çevrimiçi platform olduğu kadar bir uygulamadır. İsterseniz ikisini de kullanabilirsiniz. Hem Android hem de iPhone’da erişilebilir. Medyayı indirmek için bağlantıyı YouTube’a yapıştırmanız yeterlidir.

5. MyMP3

MyMP3, iPhone kullanıcıları için başka bir iyi uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza indirin ve MP3’e dönüştürmek için kullanmaya başlayın. Ayrıca bu uygulamadan medya paylaşabilirsiniz.

Bölüm 2. YouTube’dan MP3’e İndirme Adımı 320kbps

Android için Snappea, medyayı kolayca MP3 formatına dönüştürmeye yardımcı olur . Nasıl olduğunu anlamak için aşağıdaki adımları kontrol edin.

Adım 1: Android için Snappea’yı indirin

Snappea uygulamasını kullanmanın ilk adımı APK’yi indirmektir. Gidin web ve İndirme bağlantısından APK indirin.
APK dosyasını indirdikten sonra, bildirim çubuğunuzu kaydırın ve dosyayı açın. Telefonunuza otomatik olarak indirilmeye başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, Snappea uygulaması telefonunuzda başlayacaktır. Şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Not: APK telefonunuza indirilmediğinde veya bir uyarı aldığınızda, telefonunuzun Ayarlarına gidin ve Güvenlikten Bilinmeyen Uygulamaları İndirmeyi etkinleştirin. Şimdi, APK’yi tekrar indirmeyi deneyin.
youtube 320 kbps mp3 converter

Adım 2: YouTube Video’yu MP3 320kbps’ye indirin

Videoları indirmeye başlamak için Snappea’yı açın.
Snappea’ya gidip videoyu arayabilirsiniz. Bulduğunuzda, İndir okuna tıklayın ve dosyanın türünü ve boyutunu seçin. Dosyayı telefonunuza indirmek için bu türe ve boyuta tıklayın.
Ancak bu, Snappea’nın tüm entegre platformlarından sonuçlar verecektir.
youtube mp3 dönüştürücü 320
Özel sonuçlar için Snappea’ya gidin ve ardından buradan YouTube’a gidin. Şimdi, İndirme okuyla arayın ve indirin. Boyutu ve türü seçin ve dosyayı kaydedin.
youtube mp3 converter 128 kbps
Snappea’nın indirilen tüm dosyaları telefonunuzun Dosyalarım klasöründe bulunur.
Snappea, medya indirmek için uygun bir yol sunar. Şimdi YouTube’dan MP3’e indirmek için kullanın.

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar