İyi bir YouTube MP4 MP3 dönüştürücü bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Piyasada o kadar fazla MP4 MP3 dönüştürücü YouTube var ki insan hangisinin iyi, hangisinin kötü olduğunu anlamakta zorlanıyor. Bu nedenden dolayı, bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Bugün sizlere en iyi YouTube dönüştürücü MP4 MP3 olan Android için Snappea ve onun çevrimiçi, kurulum gerektirmeyen versiyonu olan Snappea Çevrimiçi hizmetini tanıtacağız. Bu iki hizmeti nasıl kullanabileceğinizi anlattığımız kılavuzları okuduktan sonra artık MP4 MP3 dönüştürücü YouTube aramak zorunda kalmayacaksınız!

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea ile YouTube Videolarını Nasıl İndirebilirsiniz?

Android bir cihaza YouTube videoları indirmenin en basit yollarından birisi olan Android için Snappea ile hiçbir zorluk yaşamadan, tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde istediğiniz YouTube videosunu cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca, sadece YouTube videoları da değil; Facebook, Instagram, Twitter gibi yüzlerce farklı platformdan da video indirebilirsiniz! İndireceğiniz bu videoları 4K da dahil olmak üzere onlarca farklı çözünürlükte indirme imkânı sunan Android için Snappea, Akıllı Gece Modu ve Resim İçinde Resim Modu gibi birçok farklı özelliğiyle de sizlere eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Bütün bu özelliklerin tamamen ücretsiz sunulmasını da hesaba katarsanız Snappea’nin neden çoğu YouTube MP4 MP3 dönüştürücü listesinin bir numarasında bulunduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek sizler de bu eşsiz uygulamadan yararlanabilirsiniz.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi indirin ve uygulamanın kurulumunu gerçekleştirin.

En iyi YouTube dönüştürücü MP4 MP3 olan Android için Snappea’yi indirmek ve kurmak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitesinde bulunan APK dosyasını cihazınıza indirdikten sonra APK dosyasını açarak kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Eğer kurulum işlemi tamamlanamıyorsa cihazınızın “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olmalısınız. Bu ayarı kontrol etmek için cihazınızın Ayarlar >>> Güvenlik dizinine gidebilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz YouTube videosunu bulun.

Bu adımda, indireceğiniz YouTube videosunu açmalısınız. YouTube MP3 dönüştürücü MP4 MP3 hızlı indir işlemi yaparak indirmek istediğiniz videoyu bulmak için YouTube’un arama motorundan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca, uygulamanın arama motorunu tıpkı YouTube arama motoru gibi kullanabilir ve istediğiniz YouTube videosunu uygulama üzerinden de arayabilirsiniz. Eğer aramanızı bu şekilde gerçekleştirecekseniz Adım 5’e atlayın.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Adım 3: Videonun bağlantısını kopyalamak için Paylaş butonundan yararlanın.

Videonun bağlantısını, videonun sağ alt kısmında bulunan Paylaş butonu aracılığıyla kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işlemini tamamlamak için Paylaş butonuna bastıktan sonra ekranda beliren Bağlantıyı Kopyala butonuna basmalısınız.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Adım 4: Bağlantıyı, Android için Snappea’nin arama motoruna yapıştırın.

YouTube MP3 dönüştürücü MP4 MP3 hızlı indir işlemini gerçekleştirmek için indirmek istediğiniz videoyu Android için Snappea üzerinde açmalısınız. Kopyaladığınız bağlantıyı uygulamanın arama motoruna yapıştırarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Adım 5: Formatı ve çözünürlüğü seçerek indirme işlemini başlatın.

MP3 veya MP4 formatlarına ek olarak Snappea’nin sizlere sunduğu geniş çözünürlük seçeneklerinden hangisini istediğinize karar verdikten sonra İndir butonu aracılığıyla indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Snappea Çevrimiçi ile YouTube Videolarını Nasıl İndirebilirsiniz?

Windows, Mac, Linux, iOS (iPhone), Mac (iMac) işletim sistemlerinden herhangi birine sahip bir cihaz kullanıyorsanız da endişelenmenize gerek yok! Snappea ailesinin bir diğer ürünü olan Snappea Çevrimiçi YouTube MP4 MP3 Dönüştürücü ile istediğiniz YouTube videolarını bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz. HD kalitede MP3-MP4 indirmenize olanak sağlayan bu MP4 MP3 dönüştürücü YouTube, basit kullanımı ve sitede bulunan YouTube entegreli arama motoru gibi birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi’yi denemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Adım 1: YouTube’u çalıştırın ve indirmek için bir video seçin.

YouTube MP3 dönüştürücü MP4 MP3 hızlı indir işlemi yapmak için kullanacağınız videoyu bulmak için YouTube’u çalıştırın.

Ayrıca, daha önce de belirttiğimiz gibi YouTube aramalarınız için Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunu kullanabilirsiniz. Aramanızı bu yöntemle gerçekleştirecekseniz lütfen Adım 4’e geçin.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Adım 2: İndireceğiniz YouTube videosunun bağlantı adresini kopyalayın.

Videonun bağlantısını kopyalamak için iki farklı yol izleyebilirsiniz:

  • Videoyu tarayıcı üzerinden açtıysanız tarayıcınızın üst kısmında bulunan bağlantı adresini kopyalayabilirsiniz.
  • Videoyu mobil bir cihazda açtıysanız sırasıyla videonun altında bulunan Paylaş Bağlantıyı Kopyala butonlarına basarak videonun bağlantı adresini kopyalayabilirsiniz.

Bu seçeneklerden birini gerçekleştirdikten sonra bir sonraki adıma geçin.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırın.

Yukarıdaki iki yöntemden birisi aracılığıyla kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırın ve bir arama gerçekleştirin. Arama tamamlandıktan sonra aradığınız video ekranda belirecektir.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Adım 4: Formatı (MP3-MP4) ve çözünürlüğü seçtikten sonra İndir butonuna basın.

MP3-MP4 formatlarından ve mevcut çözünürlüklerden istediğinizi seçtikten sonra İndir butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube mp4 mp3 dönüştürücü

Sadece birkaç basit adımı uygulayarak istediğiniz YouTube videosunu indirmek için bir YouTube dönüştürücü MP4 MP3 arıyorsanız kesinlikle Snappea ailesinin bu iki eşsiz ürününü denemelisiniz. Snappea’yi kullanarak HD kalitede video indirme keyfini yaşadıktan sonra vazgeçemeyeceğinize eminiz! İyi eğlenceler!

on Jun 06, 2021

Diğer Araçlar