Kolay bir şekilde YouTube videoları indirmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Bildiğiniz gibi internette çok fazla YouTube online video indirme aracı bulunuyor. Genel olarak bu araçların hepsi YouTube online video indir işlemi yapabilse de ya çok yavaş yapıyorlar ya da virüs/reklam barındırdıkları için güvenilir olmuyorlar. Fakat merak etmeyin, sizlere bu konuda yardımcı olacak aracı biliyoruz. Snappea Çevrimiçi ile artık hiçbir şekilde reklamlar, virüsler ve hız konusunu dert etmenize gerek kalmayacak. Bu müthiş YouTubeden online video indirme aracının kullanımını öğrenmek ve bu araca alternatif olabilecek 3 farklı kurulum gerektiren Online YouTube video indirme programı hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Birinci Bölüm: Snappea Çevrimiçi için Öğretici
İkinci Bölüm: 3 Farklı Program

Birinci Bölüm:Video İndirmenin En Efektif Yolu: Snappea Çevrimiçi

Snappea Çevrimiçi, sahip olduğu her bir eşsiz özelliği sayesinde internette bulabileceğiniz en eşsiz ve güvenilir YouTube online video indirme aracı olarak öne çıkıyor. Basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi ile çok yüksek kalitelerde MP3-MP4 indirmek için sadece birkaç basit adımı uygulamanız yeterli! Son derece hızlı indirme ve dönüştürme işlemleri yapabilen bu YouTubeden online video indirme aracı sayesinde YouTube online video indir işlemlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Aynı zamanda, internet sitesi içine entegre edilmiş YouTube arama motoru sayesinde YouTube’a giriş dahi yapmadan istediğiniz YouTube videolarını bulabilir ve indirebilirsiniz. Bütün bu özellikleri tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunan Snappea Çevrimiçi’yi keşfetmek ve denemek için aşağıdaki basit 4 adımı uygulamanız yeterli olacaktır.

youtube online video indirme

Adım 1: İndirmek istediğiniz YouTube videosunu bulun.

Bu işlemi iki farklı şekilde yapabilirsiniz:
Snappea Çevrimiçi’nin arama özelliği ile YouTube araması gerçekleştirebilirsiniz.
YouTube’u çalıştırabilir ve indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayarak Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırabilirsiniz.
Eğer ilk işlemi yapacaksanız lütfen Adım 4’e atlayın.

Adım 2: YouTube Videosunun URL’sini panoya kopyalayın.

Videonun bağlantısını kopyalamak için Paylaş tuşunu kullanabilirsiniz. Paylaş’a bastıktan sonra karşınıza çıkacak olan Bağlantıyı Kopyala butonuna bastığınızda URL kopyalama işlemini tamamlamış olacaksınız.

youtube online video indirme

Adım 3: Kopyaladığınız URL’yi aratmak için Snappea Çevrmiçi’yi kullanın.

Videoyu indirmeye sadece bir adım kaldı! Kopyaladığınız URL’yi Snappea Çevrimiçi’nin ana sayfasında bulunan arama motoru aracılığıyla aratın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra indirmek istediğiniz videonun site üzerinde açıldığını göreceksiniz.

youtube video online indir

Adım 4: Videonun formatını ve çözünürlüğünü seçin ve indirmeyi başlatın.

İstediğiniz formatı ve çözünürlüğü seçerek ve İndir butonunu kullanarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

youtube online video indirme programı

İkinci Bölüm:Snappea Çevrimiçi Alternatifi Olabilecek 3 Farklı Program

Eğer kurulum gerektirmeyen bir YouTube online video indirme aracı değil de bir online YouTube video indirme programı arıyorsanız, merak etmeyin! Bu konuda da sizlere yardımcı olacağız. Uzun araştırmalarımız ve denemelerimiz sonucunda Snappea Çevrimiçi gibi müthiş bir YouTubeden online video indirme aracına alternatif olabilecek 3 farklı online YouTube video indirme programı bulduk. Fakat, bu programların bazılarının sadece belli başlı işletim sistemlerine sahip cihazlarda çalıştığını belirtmeliyiz. Eğer kullandığınız cihaz buradaki programları çalıştırmıyorsa Snappea Çevrimiçi’yi kullanabilirsiniz. Snappea ile bütün programlardan daha stabil ve hızlı bir şekilde indirme ve işlemi dönüştürme yapabileceğinize emin olabilirsiniz. Lafı çok uzatmadan sizleri liste ile baş başa bırakıyoruz.

Dlnow

YouTube online video indir işlemleriniz için kullanabileceğiniz Dlnow, ücretsiz sürüme sahip olan fakat bütün özelliklerinden yararlanmak için paralı sürümünü satın almanız gereken bir program. Bu program ile çok yüksek kalitelerde MP3 ve MP4 gibi birçok farklı formatta videolar indirebilirsiniz. Dlnow, her ne kadar paralı olduğu için çok fazla kullanıcıya sahip olmasa da profesyonel bir video indirme aracı arayanlar için en iyi tercihlerden birisi olarak öne çıkıyor.

online video indir youtube

VidPaw

VidPaw, online YouTube video indir işlemi yapmanın yanı sıra birçok farklı işlemi de yapabilen ve ücretli olan bir program. Onlarca farklı kalitede ve çözünürlükte video indirmenize, dönüştürmenize ve düzenlemenize olanak sağlayan VidPaw, ücretli bir program olsa da belli bir süre için deneyebileceğiniz ücretsiz bir sürüme de sahip. Programın kısıtlı sayıda işlem yapmanızı sağlayan ücretsiz sürümünü beğenirseniz programı satın alabilirsiniz.

youtube video indirici online

Flvto

Kalitesiz bir çevrimiçi video indirme ve dönüştürme aracına sahip olan Flvto, gayet kaliteli bir video indirme programına sahip. Flvto’nun, Windows, Mac ve Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz MP3Studio adlı programıyla hızlı bir şekilde MP3 ve MP4 gibi farklı formatlarda video dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. Tanıttığımız diğer iki programın aksine tamamen ücretsiz bir program olan MP3 Studio, online YouTube video indir işlemlerinizi yapmak için ücretsiz bir program arıyorsanız deneyebileceğiniz bir program.

online youtube video indirici

Kurulumla veya ücret ödemekle uğraşmadan, saniyeler içinde online YouTube video indir işlemi yapabilmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmek! İyi eğlenceler!

on Jun 18, 2021

Diğer Araçlar