Mobil cihazınıza kolayca MP3 indirebilmek mi istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz! Piyasadaki ücretsiz YouTube MP3 dönüştürücü telefon araçları arasından en iyisi olan Snappea sayesinde YouTube MP3 dönüştürücü mobil aracı aramaktan kurtulacak ve hızlı bir şekilde MP3 dönüştürmenin/indirmenin keyfini çıkartabileceksiniz. Aşağıda bulunan kılavuzlar arasından kullandığınız cihaza uygun olanı seçin ve bir daha asla YouTube mobil MP3 dönüştürücü aramak zorunda kalmayın!

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

MP3 Dönüştürmede Bir Numara: Android için Snappea

Snappea’nin Android cihazlar için tasarlanmış sürümü olan Android için Snappea sayesinde istediğiniz YouTube videoları rahatlıkla dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. Ücretli YouTube MP3 dönüştürücü mobil araçlarında dahi bulunmayan özelliklere sahip olan bu eşsiz uygulama, vazgeçilmeziniz olacak.

Şimdi, sizleri Snappea’nin özelliklerinden birkaçıyla tanıştıracağız. İşte, Snappea’nin bazı müthiş özellikleri:

  • Android cihazlar için en iyi YouTube MP3 dönüştürücü telefon uygulaması olan Android için Snappea’yi kullanarak YouTube gibi en popüler platformlar da dahil olmak üzere yüzlerce farklı platformdan medya dosyası dönüştürebilir ve indirebilirsiniz.
  • Mümkün olan en yüksek bit hızında MP3 indirebilirsiniz. Ayrıca, 4K çözünürlükte MP4 de indirebilirsiniz.
  • Çoğu ücretli YouTube mobil MP3 dönüştürücü uygulamasında bulunmayan Resim İçinde Resim modu sayesinde Android için Snappea ile aynı anda başka bir uygulama da kullanabilirsiniz ve bu sayede uygulamadan çıkış yapmadan diğer işlemlerinizi halledebilirsiniz.
  • Tek tıkla bir YouTube çalma listesinin tamamını veya bir YouTube kanalında bulunan videoların tamamını cihazınıza MP3 veya MP4 formatında indirebilirsiniz.
İndir

youtube mp3 dönüştürücü mobil

Burada bahsetmeye fırsat bulamadığımız daha birçok farklı özelliği bulunan Android için Snappea’yi kullanmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

Adım 1: Android için Snappea’yi indirin ve kurun.

Uygulamanın kurulumu sırasında bir sorunla karşılaşmamak için cihazınızın Ayarlar > Güvenlik sekmesine gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarını aktifleştirin.

Ayarı aktifleştirdikten sonra Snappea’nin internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirebilir ve kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u açın ve indireceğiniz videoyu seçin.

YouTube’u çalıştırın ve indirmeye karar verdiğiniz videoyu açın.

youtube mp3 dönüştürücü mobil

Adım 3: Videonun linkini telefonunuza kopyalayın.

Videonun linkini telefonunuza kopyalamak için videonun alt kısmında bulunan Paylaş tuşuna basabilirsiniz. Tuşa bastıktan sonra beliren Bağlantıyı Kopyala tuşuna basarak kopyalama işlemini tamamlamış olursunuz.

youtube mp3 dönüştürücü mobil

Adım 4: Kopyaladığınız bağlantıyı uygulama içinde bulunan arama motoru aracılığıyla aratın.

Android cihazınıza indirmek istediğiniz videoyu Android için Snappea üzerinde açmalısınız. Bunu yapmak için ise iki farklı yöntem bulunuyor:

  • Daha önce kopyalamış olduğunuz linki kullanarak bir arama gerçekleştirmek
  • Uygulamanın arama motorunu kullanarak, link olmadan bir arama gerçekleştirmek

Bu seçeneklerden herhangi birini yapabilirsiniz. İkisi de aynı sonuçları verecektir.

youtube mp3 dönüştürücü mobil

Adım 5: Format olarak MP3’ü ve istediğiniz kaliteyi seçtikten sonra indirme işlemini başlatın.

Format ve kalite seçimlerinizi yaptıktan sonra İndir tuşuna basabilir ve indirmeyi başlatabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü mobil

Çevrimiçi MP3 Dönüştürücü: Snappea Çevrimiçi

Peki, iPhone kullanıcıları Snappea’den yararlanabilir mi? Elbette yararlanabilirler! Snappea Çevrimiçi adındaki YouTube mobil MP3 dönüştürücü aracı sayesinde hiçbir kurulum ile uğraşmadan iPhone cihazınıza yüksek kalitede MP3 indirebilirsiniz. Ayrıca, basit kullanımı ve mobil uyumlu arayüzü sayesinde kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bir YouTube MP3 dönüştürücü telefon aracı olan Snappea Çevrimiçi, sitede bulunan YouTube arama motoru sayesinde aramalarınıza yardımcı da oluyor. YouTube ile entegreli olan bu arama motoru kullanabilir ve YouTube’u dahi açmadan MP3 indirebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü mobil

En iyi YouTube MP3 dönüştürücü mobil sitesi olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanmak isterseniz aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Adım 1: İndireceğiniz videoyu bulmak için YouTube’u kullanın.

İndireceğiniz YouTube videosunu açmak için YouTube’u çalıştırın.

youtube mp3 dönüştürücü mobil

Adım 2: Videonun bağlantısını panoya kopyalayın.

Videonun bağlantısını panoya kopyalamak için gerekli olan Paylaş butonunu videonun hemen altında bulabilirsiniz. Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını uygulayarak da bağlantı kopyalama işlemini tamamlayabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü mobil

Adım 3: Videoyu, Snappea Çevrimiçi MP3 Dönüştürücü üzerinde açın.

Panoya kopyaladığınız bağlantıyı kullanarak bir arama gerçekleştirin, videonuz ekranda belirecektir.

Ayrıca, sitede arama motorunu kullanarak YouTube bağlantısı olmadan da arama yapabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü mobil

Adım 4: İndireceğiniz MP3’ün kalitesini seçtikten sonra indirme işlemini başlatın.

MP3 formatında indireceğiniz medya dosyasının kalitesini seçtikten sonra İndir tuşuna basın ve indirmeyi başlatın.

youtube mp3 dönüştürücü mobil

Sonuç olarak Snappea, MP3 indirmek için kullanabileceğiniz en iyi seçeneklerden birisi olarak öne çıkıyor. YouTube MP3 video dönüştürücü mobil aracı arayan her kullanıcın kesinlikle denemesi gereken bu eşsiz araç hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Jul 14, 2021

Diğer Araçlar