Ücretsiz bir şekilde çevrimdışı olarak YouTube videosu izleyebilmenin şu an için bilinen tek yolunun izlenilmek istenilen videoyu bir yerde depolamak olduğunu biliyoruz. Bunu gerçekleştirmek için ise bir sürü araç bulunuyor. YouTube MP4 video dönüştürücü denilen bu araçlar istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu cihazınıza indirmenize ve cihazınızda depolamanıza olanak sağlıyor. İnternet sitesinden çevrimiçi olarak kullanılabilen veya cihazınıza kurmanız gereken birçok YouTube video dönüştürücü MP4 bulunuyor. Fakat bu dönüştürücüler her ne kadar kulağa güzel gelseler ve geçerli bir çözüm olarak gözükseler de kendi içlerinde sorunlar barındırıyorlar. Virüs içermeyen, hızlı, güvenli bir ücretsiz dönüştürücü bulmak artık o kadar bir zor duruma geldi ki insanlar parası neyse verip ücretli bir dönüştürücü kullanarak bütün bu zorlu işlemlerden kurtulmayı hedefliyor. Fakat merak etmeyin! Bugün sizlere Android cihazlar için piyasadaki en iyi ücretsiz MP4 video dönüştürücü YouTube olan Android için Snappea ve onun kurulum yapmadan her türlü cihazda kullanabileceğiniz çevrimiçi versiyonu olan Snappea Çevrimiçi’yi tanıtacağız. Bu iki inanılmaz ürün sayesinde “YouTube MP4 dönüştürücü indir” adı altında yaptığınız bütün aramalar sonlanacak!

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android’de Video Dönüştürme İşlemleri için Snappea Nasıl Kullanılır?

Android cihazlar için bir numaralı YouTube MP4 video dönüştürücü olan Android için Snappea’yi kullanmaya başladığınızda vazgeçemeyeceksiniz! YouTube, Facebook, Instagram gibi popüler platformlara ek olarak yüzlerce farklı platformdan, onlarca çözünürlük ve format seçeneklerinde video indirme işlemi yapmanıza olanak sağlayan Android için Snappea’yi kullanmak için en ufak bir ücret ödemenize dahi gerek yok. Piyasada bulabileceğiniz en iyi YouTube video dönüştürücü MP4 olan Android için Snappea’yi kullanmaya başlamak için aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsiniz.

youtube mp4 video dönüştürücü 2021

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi cihazınıza indirin ve kurun.

Cihazınızın Ayarlar >>> Güvenlik bölümüne gidip cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verdiğinden emin olduktan sonra Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilir ve APK dosyasını indirebilirsiniz.

Kurulum işlemi, APK dosyasını çalıştırdıktan kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.

Adım 2: Bir YouTube videosu açın.

Android için Snappea MP4 video dönüştürücü YouTube ile dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

youtube mp4 video dönüştürücü 2021

Adım 3: Videonun URL’sini panoya kopyalayın.

URL kopyalama işlemi için Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyebilirsiniz.

youtube mp4 video dönüştürücü 2021

Adım 4: Kopyaladığınız URL’yi Android için Snappea üzerinde aratın.

Videonun URL’sini Android için Snappea içinde bulunan arama motoruna yapıştırın ve aratın. Böylece, indirmek istediğiniz videoyu program üstüne açmış olacaksınız.

İndirmek istediğiniz videoyu URL ile uğraşmadan indirmek için Android için Snappea’nin arama motorunu da kullanabilirsiniz. Bu arama motoru sayesinde YouTube da dahil olmak üzere birçok farklı platformdan arama sonuçlarını görebilirsiniz.

youtube mp4 video dönüştürücü 2021

Adım 5: Videoyu indirmek için İndir butonunu kullanın.

Videoyu indirmek için seçtiğiniz çözünürlük ve format seçeneklerinin yanında bulunan İndir butonunu kullanarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra indirdiğiniz dosyayı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

youtube mp4 video dönüştürücü 2021

Android Harici Cihazlarda Video Dönüştürme İşlemleri için Snappea Nasıl Kullanılır?

Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) işletim sistemlerine sahip bir cihaz kullanıyorsanız da Snappea’nin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen bir YouTube MP4 video dönüştürücü olan Snappea Çevrimiçi ile HD kalitede YouTube videolarını indirmek sadece birkaç “tık” uzağınızda! Snappea Çevrimiçi’nin basit ve mobil uyumlu olarak tasarlanmış arayüzü sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan, saniyeler içinde güvenli ve tamamen ücretsiz bir şekilde video dönüştürme ve indirme keyfini yaşamak istiyorsanız aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsiniz.

youtube video indir mp4 dönüştürücü

Adım 1: YouTube’u çalıştırın ve dönüştüreceğiniz videoyu açın.

Dönüştüreceğiniz YouTube videosunu açtıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Eğer dönüştürmek için bir video bulmakta zorlanıyorsanız YouTube’un arama özelliğini kullanabilirsiniz.

youtube video indir mp4 dönüştürücü

Adım 2: Dönüştüreceğiniz videonun URL’sini panoya kopyalayın.

Bilgisayar Kullanıcıları için: Tarayıcınızın yukarısında bulunan bağlantı adresini kopyalayın.

Mobil Kullanıcıları İçin: Videonun alt kısmına gelin ve sırasıyla Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek videonun URL’sini kopyalayın.

youtube video indir mp4 dönüştürücü

Adım 3: Kopyalamış olduğunuz URL’yi Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak aratın.

Daha önce kopyaladığınız video URL’sini Snappea Çevrimiçi’ye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan arama motoruna yapıştırın. İndirmek istediğiniz videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz.

Ayrıca, isterseniz bu arama motorunu kullanarak YouTube aramaları gerçekleştirebilirsiniz.

youtube dönüştürücü mp4 video

Adım 4: Gerekli seçimleri yaptıktan sonra indirme işlemini başlatmak için İndir butonuna basın.

Videoyu indirmeden önce istediğiniz format ve çözünürlüğe karar verin. Kararınızı verdikten sonra İndir butonu aracılığıyla indirmeyi başlatabilirsiniz. İndirme işlemi, internet hızınıza bağlı olarak belli bir süre içinde tamamlanacaktır.

youtube dönüştürücü mp4 video

Bu yazımızla beraber YouTube video dönüştürücü MP4 arayışınızı sonlandırdığımıza inanıyoruz. Snappea’yi denemek ve Snappea ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilir ve istediğiniz Snappea hizmetini kullanmaya saniyeler içinde başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar