YouTube’daki videoları MP4 veya MP3 olarak indirmek için kullanabileceğiniz birçok hizmet bulunuyor. Kullanıcılar, istedikleri servisi seçerken doğal olarak kendilerine sunulan özelliklere ve hizmetin kalitesine bakıyorlar. Siz de YouTube MP4 MP3 çevirme işlemi için kullanacağınız bir hizmet arıyorsanız yazımızda bahsettiğimiz uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Gerek Android kullanın, gerek diğer platformlarda çalışan cihazlara sahip olun, Snappea ile istediğiniz videoyu YouTube üzerinden indirebilmeniz mümkün. Popüler video yükleme sitesindeki bütün MP4’leri MP3 olarak yükleyebilir, MP4 MP3 dönüştür işlemini bu sayede kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yaparken uygulamanın gece modu, çalma listesi, birçok şarkıyı aynı anda indirme gibi birçok farklı özelliğini de kullanabilirsiniz. MP4 MP3 dönüştür işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gerekenleri platforma göre adım adım anlattık.

İlk Kısım: Android Kullanıcıları için

İkinci Kısım: Windows / Mac / Linux / iOS / iMac / iPhone Kullanıcıları için

Android için Snappea ile MP4’leri MP3 Olarak İndirme

Android için Snappea uygulaması, MP4’leri MP3’e çevirme programı arayan Android cihaz kullanıcılarının imdadına birçok farklı özelliğiyle yetişiyor. Android için Snappea sayesinde YouTube üzerindeki MP4 videoları MP3 müzik olarak telefonunuza indirirken uygulamayı diğerlerinden ayrı kılan birçok fonksiyonu da kullanabiliyorsunuz. Bunlar arasında gece modu kullanma, kayıt olmanıza gerek kalmadan indirme gibi özellikler bulunuyor. Android için Snappea uygulamasıyla aynı zamanda birçok müziği aynı anda indirebiliyor, YouTube MP4 şarkılarını çalma listesi yaparak MP3 formatıyla telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. En iyi YouTube MP4 MP3 çevirme programı listesinin tepesinde yer alabilecek bu uygulamayı nasıl kullanabileceğinizi gelin birlikte inceleyelim.

mp3 mp4 çevirme

İndir

Adım 1: Android için Snappea uygulamasını Android cihazınıza indirin

Snappea.com sitesine girerek uygulamanın APK versiyonu telefonunuza kurun. Bunu yapmadan önce telefonunuzun ayarlar kısmının güvenlik sekmesinden bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verdiğinizden emin olun.

Adım 2: YouTube’dan istediğiniz MP4 videoyu bulun

YouTube’un arama kısmından yardım alarak dilediğiniz videoyu bulun ve videoya girin.
mp3 mp4 çevirme

Adım 3: Videonun linkini kopyalayın

Videoya girmenizin ardından “Paylaş” kısmına, sonrasında ise “Linki kopyala” butonuna tıklayarak YouTube videonuzun linkini kopyalayın.

mp3 mp4 çevirme

Adım 4: Android için Snappea uygulamasına girin

Telefonunuza indirdiğiniz Snappea uygulamasına, ikonunun üzerine tıklayarak girin.

mp3 mp4 çevirme

Adım 5: Kopyaladığınız linki boşluğa yapıştırıp aramayı başlatın

YouTube üzerinden kopyaladığınız linki Snappea’de bulunan boşluğa yapıştırarak arama işlemini başlatın.

mp3 mp4 çevirme

Adım 6: İstediğiniz formatı seçip indirmeye başlayın

YouTube’da MP4 olarak bulunan videoyu telefonunuza indirmek istediğiniz formatı, çözünürlüğü ve ses  kalitesini seçip indirme işlemini başlatın.

mp3 mp4 çevirme programı

Adım 7: İyi eğlenceler!

İndirdiğiniz videoyu dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Windows/Mac/Linux/iOS/iMac/iPhone için Snappea Çevrimiçi Kullanımı

Android cihaza sahip değilseniz ve MP4 MP3 dönüştürme programı arayışı içerisindeyseniz Snappea’nin internet sitesi işinizi görecektir. YouTube MP4 videoları MP3 formatında cihazınıza indirmenize olanak sağlayan Snappea Çevrimiçi’ye internet hizmetiniz ve bir tarayıcınız olduğu sürece ulaşabilirsiniz. Siteye istediğiniz YouTube videosunun linkini girerek videoları 480p’den 4K’ya kadar bedava ve hızlı bir şekilde cihazınıza yükleyebiliyorsunuz. Snappea Çevrimiçi sitesinin özellikleri arasında ayrıca indirme limiti olmaması, root yapmaya ihtiyaç duymamanız, kayıt gerektirmemesi gibi kıymetli fonksiyonlar da bulunmakta. Gelin YouTube için MP3 MP4 dönüştür işlemi konusunda kullanıcıların imdadına yetişen Snappea Çevrimiçi’yi nasıl kullanacağınızı anlatalım.

mp3 mp4 çevirme programı

Adım 1: YouTube’dan istediğiniz videoyu keşfedin

Cihazınıza indirmek istediğiniz YouTube videosunu, platformun arama kısmından da yardım alarak bulup videoya girin.

mp3 mp4 çevirme programı

Adım 2: Videonun URL’sini kopyalayın

Videonuzun linkini, yukarıdaki adres çubuğundan kopyalayarak Snappea’ye yapıştırmaya hazır olun.

mp3 mp4 çevirme programı

Adım 3: Snappea sitesine girin

Snappea Çevrimiçi sitesine yukarıdaki adresi kullanarak giriş yapın.

mp3 mp4 dönüştürme programı

Adım 4: Kopyaladığınız YouTube linkini Snappea’deki boşluğa yapıştırarak aramayı başlatın

Snappea’ye videonuzun linkini koyarak arama işlemini başlatın.

Adım 5: Videoyu istediğiniz şekilde indirin

Videonuzu istediğiniz formatta, çözünürlükte, ses kalitesinde indirin. Videoyu MP4 olarak mı yoksa MP3 olarak mı indireceğinizi, ses kalitesini, video çözünürlüğünü bu aşamada seçebiliyorsunuz.

mp3 mp4 dönüştürme programı

Adım 6: Tadını çıkarın

İndirdiğiniz YouTube videosu saniyeler içerisinde cihazınızda bulunacaktır. Arkadaşlarınızla paylaşabilir, dilediğinizce dinleyerek eğlenebilirsiniz.

Yukarıdaki basit adımları kullanarak bütün platformlar için MP4 MP3 çevirme programı indir ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Hem Android kullanıcılarına uygulama olarak, hem de diğer platformu kullananlara internet sitesi üzerinden kolay bir hizmet veren Snappea sayesinde YouTube’daki MP4 videolarınızı müzik olarak rahatça indirmeniz mümkün. Umarız rehberimiz bu konuda sizlere yardımcı olabilmiştir.

on Nov 19, 2021

Diğer Araçlar