Sizler de çoğu kullanıcı gibi YouTube’da veya herhangi bir platformda izlediğiniz bir videoyu kolay ve ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirmek mi istiyorsunuz? O halde doğru adrese geldiniz. Bugünkü yazımızda sizlere tanıtacağımız Snappea ve onun video dönüştürme özelliği sayesinde istediğiniz her türlü videoyu kolay ve ücretsiz bir şekilde video formatı dönüştürme işlemi gerçekleştirebilir ve bu videoları indirebilirsiniz. Aşağıda bulunan basit kılavuzları takip ederek kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea, sizler için vazgeçilmez bir uygulama olacak!

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android için Snappea ile Video Dönüştürme ve İndirme Nasıl Yapılır?

Yüzlerce farklı platformdan video dönüştürme ve indirme olanağı sağlayan ve tamamen ücretsiz bir videoyu müziğe çevirme programı olan Snappea, “Akıllı Gece” ve “Resim İçinde Resim” gibi modlarıyla çoğu ücretli uygulamada bile bulunmayan bir özellik çeşitliliğini kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca, 480P-4K gibi çok geniş bir çözünürlük aralığında video indirme imkânı sunan Android için Snappea, uzun bir süre boyunca çoğu listede bir numara olarak kalacak gibi gözüküyor. Bu müthiş uygulamayı kullanmak isterseniz aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

video indir dönüştürme

İndir

Adım 1: Uygulamayı yüklemeye başlamadan önce gerekli ayarları yapın.

Android için Snappea’yi kurmadan önce cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları kurmaya izin verip, vermediğini kontrol etmelisiniz. “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” adı altında bulabileceğiniz bir ayar sayesinde bu kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu ayarı kontrol etmek için cihazınızın Ayarlar ???? Güvenlik dizinine gitmelisiniz. Güvenlik sekmesine geldikten sonra ekranda göreceğiniz “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” seçeneği aktif değilse, aktifleştirin. İşte bu kadar! Artık Android için Snappea’nin APK dosyasını indirebilir ve kurabilirsiniz.

Adım 2: Android için Snappea ile dönüştüreceğiniz videoyu bulmak için YouTube’u kullanın.

Android için Snappea aracılığıyla dönüştüreceğiniz videoları bulmak için YouTube platformunu kullanabilirsiniz. YouTube’un arama motoruna aradığınız video ile alakalı birkaç anahtar kelime yazarak bu arama işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

video indir dönüştürme

Adım 3: YouTube videosunun bağlantısını kopyalayın.

Videoyu açtıktan sonra, ekranı videonun alt kısmına doğru kaydırın ve orada bulunan “Paylaş” tuşuna dokunarak videonun bağlantısını kopyalayın.

video indir dönüştürme

Adım 4: Android için Snappea çalıştırın ve kopyaladığınız YouTube bağlantısını uygulamanın arama motoruna yapıştırın.

Şimdi Snappea’yi kullanmaya başlayacağınız kısma geldik. Kopyaladığınız video bağlantısını arama çubuğuna yapıştırın ve arama işlemini başlatın.

video indir dönüştürme

Adım 5: Çözünürlük (480P-4K vb.) ve format (MP3-MP4 vb.) seçimini yapın.

Çözünürlüğe ve formata karar verdikten sonra “İndir” butonu aracılığıyla indirmeyi başlatın.

video indir dönüştürme

Snappea Çevrimiçi ile Video Dönüştürme ve İndirme Nasıl Yapılır?

Snappea videoyu müziğe çevirme programı her ne kadar Android için geliştirilmiş bir program olsa da Snappea Android harici kullanıcılarını unutmadı! Snappea’nin internet sitesi aracılığıyla erişebileceğiniz Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak YouTube üzerinden MP3-MP4 video dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Windows, Mac (iMac), Linux, iOS (iPhone) gibi çeşitli işletim sistemleri ve cihazlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi, sadece YouTube videoları indirmek isteyen ve kurulum ile uğraşmak istemeyen Android kullanıcılarının da tercihi oluyor. Snappea Çevrimiçi hizmetini denemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

video indir dönüştürme

Adım 1: Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak dönüştürmek için bir YouTube videosu bulun.

YouTube’un arama motorunu kullanarak dönüştürmek istediğiniz videoyu daha hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

video indir dönüştürme

Adım 2: Bulduğunuz YouTube videosunun bağlantısını kopyalayın.

Dönüştürmek için bir YouTube videosu bulduktan sonra videoyu açın ve videonun alt kısmında bulunan “Paylaş” butonuna tıklayarak videonun bağlantısını kopyalayın.

video indir dönüştürme

Adım 3: Kopyaladığınız YouTube bağlantısını Snappea Çevrimiçi’nin ana sayfasında bulunan arama bölümüne yapıştırın ve aramayı başlatın.

Kopyaladığınız YouTube bağlantısını Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak aratın.

video dönüştürme full

Adım 4: İndireceğiniz YouTube videosunun çözünürlüğünü ve formatını seçin.

Bir çözünürlük ve format çiftinde karar kıldıktan sonra “İndir” butonu aracılığıyla indirmeyi başlatın.

video dönüştürme full

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

video dönüştürme

Snappea ve onun video formatı dönüştürme özelliğini kullanarak istediğiniz videoları kolay ve ücretsiz bir şekilde dönüştürmek ve indirmek işte bu kadar kolay! “En iyi videoyu müziğe çevirme programı” denildiğinde çoğu kullanıcının aklına gelen ilk programlardan birisi olan Snappea’yi kullanmaya ve onun eşsiz özelliklerinden yararlanmaya hemen şimdi başlayın!

on Dec 06, 2021

Diğer Araçlar