İstediğiniz herhangi bir YouTube videosunu ücretsiz bir şekilde dönüştürmek için türlü türlü zahmete girmenin ve düzgün bir dönüştürücü bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Kaliteli bir YouTube video çevirici bulmak ve bulduğunuz video YouTube dönüştürücü hakkında iyi bilgilere sahip olmak zorundasınız. Yoksa cihazınıza istenmeyen zararlı yazılımlar yükleyebilir ve yaptığınız video dönüştürme/indirme işlemlerini hiç yapmamış olmayı dileyebilirsiniz.

Eğer sizler de YouTube video dönüştürücü arayışınız sonucunda kötü bir video YouTube dönüştürücü kullanmak zorunda kalmak istemiyorsanız o halde en doğru adrestesiniz! Bugünkü yazımızın sonunda piyasada bulunan en iyi YouTube video çevirici olan Snappea ve onun iki farklı versiyonu hakkında bilgi sahibi olacak ve video YouTube dönüştürücü aramak zorunda kalmayacaksınız. Hemen aşağıda, Snappea ve onun versiyonları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android Kullanıcıları için En İyi Video Dönüştürücü: Android için Snappea

Android için Snappea, Android cihazınızda kullanmak için tercih edebileceğiniz en iyi YouTube video dönüştürücü olarak dikkat çekiyor. İşte, bu müthiş YouTube video çevirici uygulamasının onu en iyi YouTube dönüştürücü video yapan özelliklerinden birkaçı:

  • YouTube, Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlar da dahil olmak üzere 100’den fazla platform üzerinde dönüştürme ve indirme işlemi yapabilirsiniz.
  • 4K da dahil olmak üzere yüksek çözünürlükte ve onlarca farklı formatta medya dosyası indirebilirsiniz.
  • Tek bir tıkla bir YouTube çalma listesini veya bir YouTube kanalının bütün videolarını indirebilirsiniz.
  • Resim İçinde Resim modu sayesinde Snappea arka planda dönüştürme ve indirme işlemlerini tamamlarken başka işlerle ilgilenebilirsiniz.
İndir

youtube dönüştürücü video indir

Android için Snappea’nin burada bahsettiğimiz özellikler haricinde de birçok farklı özelliği bulunuyor. Bu özellikleri kendiniz görmek ve en hızlı YouTube video dönüştürücü uygulaması olan Android için Snappea’yi kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Adım 1: Uygulamayı indirmek için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin.

Android için Snappea Video Çevirici kurulumunu tamamlamadan önce lütfen cihazınızın Ayarlar > Güvenlik dizinine gidin ve cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemeye izin verdiğinden emin olun.

Ayarı kontrol ettikten sonra kurulum işlemini gerçekleştirmek için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilir ve uygulamanın APK dosyasını indirebilirsiniz.

Adım 2: İndirmeye karar verdiğiniz videoyu açın.

Videoyu Android için Snappea’de açmak için iki yöntem bulunuyor.

  • Videonun YouTube bağlantısını kopyalamak ve aratmak
  • Videoyu direkt olarak uygulama içinde bulunan arama motoruyla aratmak

Eğer ikinci yöntemi yapacaksanız 4.Adım’a atlayın.

youtube dönüştürücü video indir

Adım 3: İndireceğiniz videonun linkini kopyalamak için Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını uygulayın.

Videonun altında bulunan Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını uygulayarak videonun linkini kopyalayabilirsiniz.

youtube dönüştürücü video indir

Adım 4: İndireceğiniz videoyu, uygulamada açın.

Videoyu uygulamada açmak için daha önce kopyalamış olduğunuz YouTube linkini uygulamada bulunan arama motoruna yapıştırabilir veya aynı arama motoruna, aradığınız video ile ilgili anahtar kelimeleri yazarak bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

youtube dönüştürücü video indir

Adım 5: Videonun indirme işlemini başlatmak için İndir tuşuna basın.

Videonun hangi formata ve kaliteye dönüşeceğine karar verdikten sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

youtube dönüştürücü video indir

En İyi Çevrimiçi Video Dönüştürücü: Snappea Çevrimiçi

Eğer kurulum ile uğraşmadan, saniyeler içinde video dönüştürmek ve dönüştürdüğünüz videoları cihazınıza depolamak istiyorsanız Snappea Çevrimiçi YouTube Video Dönüştürücü tam da aradığınız araç! Windows, Linux, Mac (iMac) ve iOS (iPhone) işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu müthiş dönüştürücü ile istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu saniyeler içinde dönüştürebilir ve kolaylıkla cihazınıza indirebilirsiniz. HD kalitede dosya indirme imkânı sunan Snappea Çevrimiçi, site üzerinde bulunan arama motoru sayesinde de YouTube aramalarında kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. YouTube ile entegreli olan bu arama motorunu kullanarak YouTube’u açmadan arama işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve video dönüştürmeye çok daha kısa sürede başlayabilirsiniz.

youtube dönüştürücü video indir

Eğer sizler de hiçbir reklam barındırmayan ve tamamen ücretsiz olan bu müthiş YouTube dönüştürücü video aracını kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda bulunan 4 basit adımı uygulamak! Gerisini Snappea sizler için halledecek!

Adım 1: Videonuzu açın.

En iyi youtube dönüştürücü video aracı olan Snappea Çevrimiçi ile indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

youtube dönüştürücü video indir

Adım 2: Videonun linkini, Paylaş tuşuna basarak kopyalayın.

Videonun linkini kopyalamak için videonun altında bulunan Paylaş tuşuna basabilirsiniz.

youtube dönüştürücü video indir

Adım 3: Müziği, Snappea Çevrimiçi üzerinde açın.

Kopyaladığınız linki, sitede bulunan arama motoruna yapıştırın ve aratın.

Ayrıca, daha önce de bahsettiğimiz gibi bu arama motorunu kullanarak YouTube bağlantısı ile uğraşmadan da arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

youtube dönüştürücü video indir

Adım 4: Videoyu indirmek için İndir tuşuna basın.

Dönüştürme işleminin hangi kalite ve formatta olacağına karar verdikten sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

youtube dönüştürücü video indir

Snappea’yi kullanmak işte bu kadar kolay! Basit adımları uygulayarak video dönüştürme ve indirme işlemleri gerçekleştirmeye hemen başlamak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Jul 14, 2021

Diğer Araçlar