İnstagram’ın en popüler platformlardan birisi olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu platformda paylaşılan videoları indirmek için piyasada çok fazla program bulunmuyor ve bunu yapabilecek bir program bulsanız dahi bu programların çoğunun kullanımı ne yazık ki çok zor. Fakat, Snappea yardımınıza yetişti! İnstagram’da izlediğiniz bir videoyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, tamamen ücretsiz ve kolay bir şekilde indirmek istiyorsanız Snappea’nin İnstagram video dönüştür özelliği ile İnstagramdan video dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Yazımızı okumaya devam ederek Snappea ve 4 adet Snappea alternatifi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: 4 Adet Alternatif

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android için Snappea ile İnstagram Video Dönüştürme

İnstagram video dönüştür özelliği sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde İnstagramdan video dönüştürme kolaylığı sağlayan ve ücretsiz bir insta video dönüştürme programı olan Android için Snappea, geniş görüntü kalitesi aralığı ve gece modu gibi özellikleri ile size birçok platformda bulamayacağınız eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Başta İnstagram olmak üzere yüzlerce farklı platformdan video dönüştürüp indirmenizi sağlayan Android için Snappea’yi indirmek ve kurmak için aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsiniz.

facebook video dönüştür

İndir

Adım 1: Uygulamayı kurmak için gerekli ayarları yapın.

Android için Snappea uygulamasını kurmadan önce cihazınızda yapmanız gereken bir ayar bulunuyor. Snappea Google Play Store’da bulunan bir uygulama değil ve bu yüzden, Snappea’yi kullanabilmeniz için uygulamayı indirip kurmadan önce bu ayarı yapmanız gerekiyor. Merak etmeyin, bu ayar cihazınıza herhangi bir zarar vermeyecek.

Android için Snappea’yi cihazınıza kurabilmek için cihazınızın önce Ayarlar, daha sonra da Güvenlik kısmına gelip “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” seçeneğini açmalısınız. Bu özelliği açtıktan sonra, Snappea uygulamasının APK dosyasını Snappea’nin web sitesinden indirebilirsiniz.

Adım 2: Dönüştüreceğiniz videoyu İnstagram’da bulun.

Snappea APK dosyasını kurduktan sonra İnstagramdan video dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videoyu İnstagramda bulun.

Adım 3: “Paylaş” kısmı aracılığıyla video bağlantısını kopyalayın.

İnstagram’da bulunan bir videonun bağlantısını kopyalamak için gönderinin sağ üst kısmındaki üç noktaya basın ve karşınıza çıkan ekranda bulunan bağlantıyı kopyalayın.

Adım 4: Android için Snappea uygulamasını açın ve bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırarak videoyu arayın.

Şimdi, Snappea ile insta video dönüştürme işlemini yapacağınız kısıma geldiniz. Uygulamayı çalıştırın ve kopyaladığınız video bağlantısını arama çubuğuna yapıştırın ve arama işlemini başlatın.

facebook video dönüştür

facebook video dönüştür

Adım 5: Videonun çözünürlük ve format ayarını yapıp videoyu indirin.

İndirmek istediğiniz videonun çözünürlüğünü ve dosya formatını seçip “İndir” butonuna basın ve videoyu indirin.

facebook video dönüştür

Video İndirme İşlemi Yapabileceğiniz 4 Adet Alternatif

Tıpkı Android için Snappea gibi video indirme işlemleri yapmanıza olanak sağlayan bir sürü program bulunuyor. Bu programlar her ne kadar Android için Snappea kadar çeşitliliğe ve özelliğe sahip olmasa da bu programların İnstagram video dönüştür özelliğini kullanarak kolay ve ücretsiz bir şekilde insta video dönüştürme işlemi yapabilir ve MP3-MP4 olarak video indirebilirsiniz.

Karşınızda, Android için Snappea gibi video indirmenize olanak sağlayan en iyi 4 program:

Vidmate

Vidmate ile Facebook, İnstagram, YouTube gibi 200’den fazla platformdan MP3 veya MP4 formatında video indirebilirsiniz. Basit bir kullanıma sahip olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Vidmate, Android için Snappea uygulaması için en iyi alternatiflerden birisi olarak öne çıkıyor. Video indirmek dışında çok fazla özelliğe sahip olmaması ve geniş bir format ve çözünürlük havuzuna sahip olmaması Vidmate’in eksileri arasında gösterilebilir.

twitter video dönüştür

QDownloader

Qdownloader, İnstagram, Facebook, Twitter ve YouTube platformlarından ücretsiz ve güvenli bir şekilde video indirebileceğiniz bir platformdur. Kurulum gerektirmemesi, kolayca erişilebilir olması ve her türlü cihazda kolaylıkla kullanılabiliyor olması sebebiyle çokça tercih edilen bir uygulama olan Qdownloader, 360P-1080P arası bir çözünürlükte ve MP3-MP4 formatlarında video indirme imkânı sunuyor.

twitter video dönüştür

Listenvid

Çok basit bir arayüze sahip olan Listenvid ile en popüler platformlardan istediğiniz videoları indirebilirsiniz. Qdownloader gibi kurulum gerektirmeyen Listenvid, ne yazık ki çözünürlük seçimi yapmanıza olanak sağlamıyor. Yani MP4 olarak bir video indirecekseniz, istediğiniz çözünürlüğü seçme şansınız yok. Eğer yüksek çözünürlükte video indirmek isteyen birisiyseniz, başka alternatiflere bakmanızı tavsiye ederiz.

twitter video dönüştür

BitDownloader

BitDownloader da tıpkı bu listedeki diğer uygulamalar gibi en popüler platformlardan video indirmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Kurulum gerektirmeyen BitDownloader ile 1080P çözünürlüğe kadar ücretsiz bir şekilde video indirebilirsiniz.

twitter video dönüştür

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

instagram video dönüştür

on Nov 19, 2021

Diğer Araçlar