Günümüzde, YouTube’dan müzik dinlemek veya video izlemek insanın yaptığı rutin işlerden birine dönüştü. Bazı insanlar müzikle veya video izlemekle o kadar bağlı bir hayat geçiriyorlar ki hayatlarının her anında müzik dinlemek veya boş buldukları bir vakitte video izlemek istiyorlar. Fakat bu her zaman mümkün olmayabiliyor çünkü eğer izlemek istediğiniz videoyu veya dinlemek istediğiniz müziği cihazınıza indirmediyseniz, internet bağlantısı olmadan bu işlemi gerçekleştiremezsiniz. Peki, istediğiniz bu müzikleri veya videoları cihazınıza nasıl indirebilirsiniz? Merak etmeyin, bunu gerçekleştirmek gayet basit. Bir YouTube dönüştürücü kullanarak istediğiniz videoları veya müzikleri cihazınıza rahatlıkla depolayabilirsiniz.

Bugün, dönüştürme işlemini gerçekleştirme konusundaki en iyi YouTube dönüştürücü hızlı olan Snappea YouTube Link Dönüştürücü ve onun çevrimiçi versiyonu olan Snappea Çevrimiçi YouTube Dönüştürücü Reklamsız hakkında bilgi vereceğiz. Snappea ailesinin bu iki ürününden herhangi birini kullanarak sizler de YouTube dönüştürücü hızlı kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca, bu iki müthiş ürün hakkında daha detaylı bilgi ve kullanma kılavuzlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea ile Dönüştürme İşlemi Nasıl Yapılır?

Android için Snappea’nin çoğu kullanıcı tarafından en iyi YouTube dönüştürücü olarak kabul edilmesi kesinlikle bir tesadüf değil. Bu müthiş Android uygulamasının özelliklerinin sadece birkaçına dahi göz gezdirdiğinizde dahi Android için Snappea’nin neden en iyilerden birisi olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Özellikleri merak mı ediyorsunuz? İşte, karşınızda Android için Snappea YouTube Dönüştürücü ve İndirici uygulamasının eşsiz özelliklerinin sadece ufak bir kısmı:

  • 4K çözünürlükte video (MP4 ve diğer formatlarda) ve mümkün olan en yüksek bit kalitesinde MP3 indirebilirsiniz.
  • En iyi YouTube dönüştürücü hızlı olan Snappea ile internet hızınızdan maksimum şekilde yararlanabilir ve hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde video/müzik indirebilirsiniz.
  • YouTube, Facebook, Instagram ve Twitter gibi en popüler platformlar da dahil olmak üzere yüzlerce farklı platformdan video veya müzik indirebilirsiniz.
  • YouTube’da gördüğünüz herhangi bir çalma listesini veya bir kanalın bütün videolarını sadece tek tıkla cihazınıza indirebilirsiniz.
  • Akıllı Gece modu ve Resim İçinde Resim modu gibi özellikler ile gözlerinizi yormadan Snappea’yi kullanırken başka işlerle de uğraşabilirsiniz.
İndir

youtube converter

Bütün bu özellikleri ve daha fazlasını hemen deneyimlemek için aşağıdaki adımları uygulayabilir ve Snappea ailesinin bir parçası olabilirsiniz!

Adım 1: Uygulamayı indirmek ve kurulumu tamamlamak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin.

Snappea’nin internet sitesini ziyaret ederek uygulamanın APK dosyasını indirebilirsiniz.

Kurulumdan önce cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verdiğinden emin olun. Bunu kontrol etmek için cihazınızın Ayarlar > Güvenlik sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u ve indirmek istediğiniz videoyu açın.

İndirmek istediğiniz YouTube videosunu açtıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

youtube converter

Adım 3: Videonun bağlantısını cihazınıza kopyalayın.

Videoyu açtıktan sonra, videonun bağlantısını kopyalamalısınız. Bunu yapmak için videonun altında görebileceğiniz Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyebilirsiniz.

youtube converter

Adım 4: Videoyu, uygulama üzerinde açmak için gerekli işlemleri yapın.

Videoyu uygulama üstünde açmak için izleyebileceğiniz iki yol bulunuyor:

  • Daha önce kopyalamış olduğunuz YouTube bağlantısını, uygulamadaki arama motoruna yapıştırmak ve aratmak
  • Uygulamada bulunan arama motoruna, indireceğiniz video ile alakalı anahtar kelimeleri yazmak ve aratmak

Bu seçeneklerden istediğinizi seçtikten sonra son adıma geçebilirsiniz.

youtube converter

Adım 5: Videonun formatını ve kalitesini seçtikten sonra indirmeyi başlatın.

Videonun, Snappea’nin sizlere sunmuş olduğu format ve kalite seçeneklerinden hangisinde olmasını istiyorsanız o seçeneğin yanında bulunan İndir tuşuna basabilirsiniz.

youtube converter

Snappea Çevrimiçi YouTube MP3-MP4 Dönüştürücüsü Nasıl Kullanılır?

Kurulum gerektirmemesi ve Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) gibi işletim sistemlerine sahip bütün cihazlarda rahatlıkla kullanılabilmesiyle dikkat çeken Snappea Çevrimiçi YouTube Dönüştürücü ve İndirici sayesinde YouTube’da bulunan istediğiniz videoyu veya müziği hiçbir reklam ile uğraşmadan, saniyeler içinde cihazınıza indirebilirsiniz. Snappea’nin internet sitesi sayesinde erişebildiğiniz bu müthiş YouTube link dönüştürücü ve onun sahip olduğunu arama motorunu kullanarak YouTube’a dahi giriş yapmak zorunda değilsiniz! YouTube ile entegreli olan bu arama motoru, sizlere yapacağınız herhangi bir YouTube araması sonucunda ortaya çıkacak bütün sonuçları gösterir ve bu sayede istediğiniz videoyu YouTube ile uğraşmadan bulabilir ve indirebilirsiniz. Yüksek kalitede MP3-MP4 indirebileceğiniz ve hiçbir reklam barındırmayan bir YouTube dönüştürücü olan Snappea Çevrimiçi’yi denemek ve kurulum ile uğraşmadan video/müzik indirme deneyimini yaşamak için aşağıdaki 4 basit adımı uygulayabilirsiniz.

youtube converter

Adım 1: İndirmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

Snappea Çevrimiçi YouTube Dönüştürücü ve İndirici aracılığıyla indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

youtube converter

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını panoya kopyalayın.

Panoya kopyalama işlemini gerçekleştirmek için videonun altında bulunan Paylaş tuşuna basabilirsiniz.

youtube converter

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’yi çalıştırın ve videoyu site üzerinde açın.

Videoyu site üzerinde açmak için daha önce kopyalamış olduğunuz YouTube bağlantısını veya uygulamada bulunan arama motorunu kullanabilirsiniz. Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı arama motoruna yapıştırmanız yeterli olacaktır.

youtube converter

Adım 4: İndirme işlemine başlamak için gerekli seçimleri yapın.

Snappea YouTube Link Dönüştürücü ile indireceğiniz videonun kalite ve format seçimini yaptıktan sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

youtube converter

Snappea ile istediğiniz YouTube’da bulunan müzikleri veya videoları indirmek hiç olmadığı kadar kolay! Sizler de yukarıdaki adımları takip edin ve kolayca video veya müzik indirmenin keyfini çıkarın! İyi eğlenceler!

on Jul 14, 2021

Diğer Araçlar