Büyük olasılıkla, bir YouTube videosunu izlerken, telefonunuza veya bilgisayarınıza da kaydetmek isteyebilirsiniz. Neyse ki, YouTube videolarını telefonlara veya bilgisayarlara YouTube dönüştür ile dönüştürmek oldukça kolaydır. Bu yazıda, telefonlar ve masaüstü bilgisayarlarda medyalar için en iyi YouTube çevirme çözümlerini size tanıtacağım.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Bölüm 1. Android için Snappea: Android telefonlar için en iyi YouTube dönüştürücü

Android kullanıcıları, YouTube videolarını cihazlarına YouTube dönüştür özelliği sayesinde YouTube çevirme işlemi yapıp indirmek için Snappea uygulamasının yardımını alabilir. Piyasadaki en iyi YouTube dönüştürücü uygulaması olan bu uygulama ücretsizdir ve indirme sınırlaması da yoktur.

  • Snappea’da, videoları indirmek için yüzlerce platformun yanısıra YouTube’u da bulabilirsiniz.
  • İsterseniz, Snappea uygulamasından çıkmaksızın YouTube arayüzüne göz atabilirsiniz.
  • Ayrıca, indirmek istediğiniz YouTube videosunun bağlantısını doğrudan girebilmeniz için bir alan da mevcuttur.
  • Video yüklendikten sonra, YouTube dönüştür uygulaması MP4 veya MP3 olarak kaydetmenize izin verecektir.
İndir

youtube dönüştür

İsterseniz, Android için YouTube çevirme video indiricisi ve dönüştürücüsü Snappea’yı kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Adım 1: Android YouTube için Snappea’yı İndirin

Öncelikle, Snappea resmi web sitesine gidebilir ve Android uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. Daha sonra tarayıcınızın uygulamayı telefonunuza yüklemesine izin verebilirsiniz.

youtube dönüştür

Adım 2: YouTube Video’su arayın

Şimdi, Android için Snappea’yı başlatın ve arama çubuğuna anahtar kelimeler girin. Varsayılan olarak doğrudan Youtube’dan gelen sonuçları alırsınız. Ayrıca, YouTube videosunun bağlantısını kopyalayabilir ve buraya yapıştırabilirsiniz.

youtube dönüştür

Adım 3: YouTube Video’sunu Dönüştürün

İstediğiniz YouTube videosunu bulduktan sonra, yüklemek için küçük resme dokunun. Video yüklendikten sonra, alttaki indirme simgesine dokunun ve dosyayı kaydetmek için format olarak MP4 veya MP3’ü seçin.

youtube dönüştür
İşte bu kadar! Snappea YouTube dönüştürücü çözümünün yardımıyla iPhone, Android veya bilgisayarınıza herhangi bir videoyu indirebilirsiniz. YouTube video dönüştürücü, MP4 ve MP3 formatlarında sınırsız sayıda dosyayı ücretsiz olarak kaydetmenize olanak tanır.

Bölüm 2. Snappea: iOS ve Bilgisayarlar için En İyi YouTube Dönüştürücüsü

Snappea çevrimiçi bir YouTube video dönüştürücü aracı olduğundan, bilgisayarlarda ve iOS cihazlarında kullanabilirsiniz. Herhangi bir yazılım yüklemeden YouTube çevirme özelliğiyle videoları dönüştürmenize yardımcı olur.

  • Bu çevrimiçi YouTube Video dönüştürücüsüne herhangi bir tarayıcıdan ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.
  • Herhangi bir videoyu dönüştürmek için, uygulamaya bağlantısını girmeniz yeterlidir.
  • Snappea, dosyayı MP4 veya MP3 olarak ve farklı çözünürlüklerde kaydetmenize olanak tanır.

youtube çevirme

Snappea YouTube çevirme dosya dönüştürücü çözümünü kullanmak için izleyebileceğiniz bazı basit adımları sunuyoruz.

Adım 1: YouTube Bağlantısını Kopyalayın

İsterseniz, önce YouTube’un web sitesine veya uygulamasına gidebilir ve videoyu doğrudan bulabilirsiniz. Sonra, paylaş simgesine dokunun veya bağlantısını kopyalamak için adres çubuğuna gidin.

youtube çevirme

Adım 2: Video’yu Snappea Aracına Yükle

Daha sonra, herhangi bir tarayıcıdan Snappea YouTube dönüştürücü aracının web sitesine gidebilirsiniz. Artık daha önce kopyaladığınız bağlantıyı doğrudan buraya girebilir veya arama çubuğuna anahtar kelimeler yazabilirsiniz.

youtube çevirme

Adım 3: YouTube Video’larını Dönüştür

İstediğiniz videoyu bulduktan sonra, sadece seçin ve MP4/MP3 formatına (ve tercih ettiğiniz kaliteye) karar verip ayarlayın. İşlemin sonunda, dosyayı kaydetmek için “indir” düğmesine tıklayın.

youtube çevirme

on Nov 02, 2021

Diğer Araçlar