İsterseniz çevrimiçi bir YouTube video oynatma listesi indirebileceğinizi biliyor musunuz? Pek çok YouTube kullanıcısı izleyebileceğimiz her türden oynatma listesi ile geliyor. Yine de, akıllı bir YouTube oynatma listesi indirici çevrimiçi çözümü kullanıyorsanız, tüm koleksiyonu çevrimdışı görüntüleme için kaydedebilirsiniz. İşte denemeyi düşünebileceğiniz en iyi 5 Youtube Playlist İndir MP3 ücretsiz çözümü.
Bölüm 1. En İyi 5 YouTube Oynatma Listesi Video İndirici Araçları
Bölüm 2. YouTube Oynatma Listesi Videolar Nasıl İndirilir

Bölüm 1. En İyi 5 YouTube Oynatma Listesi Video İndirici Araçları

Orada bir sürü araç olmasına rağmen, YouTube’un tam oynatma listesini çevrimiçi olarak indirmek için aşağıdaki çözümleri denemenizi tavsiye ederim.

1. Android için Snappea

Snappea , YouTube video oynatma listesini çevrimiçi olarak MP3 veya MP4 formatlarında indirmek için en basit çözüm olmalıdır. Bir YouTube oynatma listesi veya video yükleyebilir ve herhangi bir platformda indirebilirsiniz.

  • Bunu kullanarak, YouTube oynatma listesi videolarını çevrimiçi olarak akıllı telefonlara ve bilgisayarlara doğrudan indirebilirsiniz.
  • Kullanıcılar Snappea’da bir oynatma listesi arayabilir veya tam URL’sini de girebilir.
  • Snappea, YouTube videolarını MP4 veya MP3 formatlarında indirmenize izin verecektir.
  • Ortam dosyalarını cihazınıza indirmek için tercih ettiğiniz kaliteyi de seçebilirsiniz.
  • Snappea, herhangi bir teknik güçlük (veya oturum açma kısıtlaması) olmaksızın YouTube’un tam oynatma listesini çevrimiçi olarak ücretsiz olarak indirebilir.

youtube playlist indir mp3
İndir

2. Loader.to

Bu, YouTube oynatma listesi videolarını çevrimiçi olarak indirmek için tarayıcınızdan ücretsiz olarak erişebileceğiniz başka bir popüler web sitesidir. Oynatma listesinin URL’sini sağlayın, yükleyin ve yerel cihaz depolama alanınıza MP4 dosyaları olarak indirin.

3. YouTube Çoklu İndirici

Bir YouTube oynatma listesinden birden fazla video indirmek istiyorsanız, bu çevrimiçi çözümü de deneyebilirsiniz. Web tabanlı bir YouTube oynatma listesi indirici çevrimiçi aracı olduğundan, ona herhangi bir platformdan erişebilirsiniz. Çevrimiçi indiricinin kullanımı oldukça kolaydır ve ücretsizdir.

4. Videoder

Bu YouTube video oynatma listesi indirici çevrimiçi çözümü, diğer araçlar kadar popüler olmayabilir, ancak kesinlikle gereksinimlerinizi karşılayacaktır. Web sitesine ücretsiz olarak erişebilir, bir YouTube oynatma listesi yükleyebilir ve videoları farklı formatlarda kaydedebilirsiniz.

5. YouTubeplaylist.cc

Bu, bir süredir piyasada olan güvenilir bir YouTube oynatma listesi indiricisi ücretsiz çevrimiçi araçtır. Web sitesinde, özelliklerine erişirken kaçınabileceğiniz bazı pop-up’lar ve reklamlar olabilir. Ayrıca, YouTube oynatma listesi videolarını çevrimiçi olarak çeşitli biçim ve çözünürlüklerde indirmemize olanak tanır.

Bölüm 2. YouTube Oynatma Listesi Videolar Nasıl İndirilir

Snappea, en iyi YouTube video oynatma listesi indirici çevrimiçi aracı olduğundan, YouTube oynatma listesi videolarını çevrimiçi olarak indirmek için nasıl kullanılacağını hızlıca öğrenelim.

1. Adım: YouTube oynatma listesi URL’sini alın

İlk başta, YouTube’un web sitesine veya mobil uygulamasına gidebilir, bir oynatma listesi arayabilir ve URL’sini kopyalayabilirsiniz.
youtube playlist indirme mp3

2. Adım: YouTube oynatma listesini yükleyin

Şimdi, Snappea YouTube oynatma listesi indirici çevrimiçi aracına gidin, kopyalanan URL’yi arama çubuğuna yapıştırın ve yükleyin. İsterseniz, aramaya anahtar kelimeler de girebilir ve YouTube’dan alakalı sonuçlar alabilirsiniz.
youtube oynatma listesi mp3 indirme online

3. Adım: YouTube oynatma listesi videolarını çevrimiçi indirin

Snappea, YouTube oynatma listesini otomatik olarak çıkaracak ve onu farklı formatlarda ve çözünürlüklerde indirme seçenekleri sunacaktır. Sadece tercih edilen seçeneği seçin ve YouTube oynatma listesinin indirilmesini bekleyin.
playlist download mp3 youtube
Artık Snappea YouTube oynatma listesi indiricisinin ücretsiz çevrimiçi çözümünü nasıl kullanacağınızı bildiğinizde, YouTube oynatma listesi videolarını MP4 veya MP3 formatlarında indirmek istediğinizde buna erişebilirsiniz. Android kullanıcıları için, daha şaşırtıcı özellikleri keşfetmek üzere Android için YouTube oynatma listesi indiricisini edinebilirsiniz .

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

on Aug 14, 2021

Diğer Araçlar