Kullanıcılar, telefonlarından müzik indirmek isterken bunu yaparken de herhangi bir hizmete para ödemek veya kaydolmak istemiyor. Siz de Xiaomi müzik indirme işlemini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bahsedeceğimiz uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Birçok farklı kalite seçeneği, MP3 ve MP4 opsiyonları ile kullanıcılara birçok farklı fonksiyon sunan Xiaomi müzik indirme programı listesi sayesinde istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bahsettiğimiz programlar ile YouTube üzerinden bedava MP3 ve MP4 indirebilir, biriyle ise gece modu kullanarak uygulamanın gözünüzü yormasını engelleyebilir, oynatma listesi özelliğiyle birçok farklı müziği aynı yerde toplayabilirsiniz. Gelin Xiaomi Redmi Note 8 müzik indirme uygulamalarına ve bize sunduklarına beraber göz atalım.

Birinci Kısım: En İyi 5 Müzik İndirme Uygulaması

İkinci Kısım: Android Cihazlarda Nasıl Kullanılır

En Hızlı 5 Müzik İndirme Hizmeti

Android için Snappea

Listemizde kendine birinci sıradan yer bulan Android için Snappea, diğer uygulamarın sunamadığı birçok farklı özellikle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Aynı anda birden fazla şarkıyı indirebildiğiniz, gece modu kullanabildiğiniz, çalma listesi özelliğinin tadını çıkarabileceğiniz bu uygulama sayesinde Xiaomi müzik indir işlemini kolayca tamamlayabiliyorsunuz. Gelin Android için Snappea uygulaması sayesinde nasıl video indirebileceğinizi detaylı bir şekilde anlatalım.

FLVTO-MP3

Birçok kullanıcının aşina olduğu ve kullandığı MP3 ve MP4 indirme hizmeti olan FLVTO, yıllardır sunduğu hizmetle dikkat çekiyor. Siz de müzik indirme işlemleriniz için FLVTO’yu tercih edebilirsiniz.

redmi note 8 pro müzik indirme

ListentoYouTube

ListentoYouTube ve kolay arayüzü sayesinde MP3 indirme işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Sitede karışık bir arayüzle uğraşmadan, direkt olarak videonuzu indiriyorsunuz.

redmi note 8 pro müzik indirme

iTubeMP3

iTubeMP3 hizmeti sayesinde de YouTube’dan indirmek istediğiniz müziği seçmenizin ardından kolaylıkla işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu siteden yüksek kalitede MP3 indirme imkânınız bulunuyor.

xiaomi redmi note 8 pro müzik indirme programı

Converto

Converto sayesinde seçtiğiniz YouTube videosunu direkt olarak MP3 veya MP4 olarak hazır bir şekilde indirmeniz mümkün.

xiaomi redmi note 8 pro müzik indirme programı

Android için Snappea Kullanım Rehberi

Huawei, Xiaomi, Samsung gibi birçok Android cihazda kullanabileceğiniz Redmi müzik indirme programı Android için Snappea, daha önce de söylediğimiz gibi diğer uygulamalarda bulunması zor olan birçok farklı fonksiyonu birleştirerek hizmetini sunuyor. Android için Snappea uygulamasını kullanarak YouTube’dan çalma listeleri indirebilir, kendiniz uygulama içinde çalma listeleri oluşturabilir, gece moduyla uygulamayı rahat bir şekilde kullanabilir, kaydolmaya gerek kalmadan birden fazla müziği sıraya koyarak indirip zaman kazanabilirsiniz. Roota gerek olmadan kullanabileceğiniz uygulamayla indirdiğiniz MP4’lerin çözünürlüğünü, MP3’lerin de ses kalitesini seçerek indirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Gelin Android için Snappea uygulamasını kullanarak Xiaomi telefona müzik indirme işlemini nasıl yapacağınızı gösterelim sizlere.

xiaomi redmi note 8 pro müzik indirme

İndir

İlk adım: Android için Snappea uygulamasını telefonunuza indirin

Telefonunuzun ayarlar kısmından güvenlik sekmesine girerek bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini aktif edin, ardından Snappea.com sitesine girerek Android uygulamasını telefona indirin. İnen APK dosyasını kurun.

İkinci adım: YouTube’dan dilediğiniz videoya girin

YouTube’da istediğiniz videoyu aratın ve videoya girin.

xiaomi redmi note 8 pro müzik indirme

Üçüncü adım: Videonun linkini kopyalayın

Girdiğiniz videonun linkini tarayıcıdaysanız üstteki adres çubuğundan, telefondaysanız da “Paylaş” butonuna tıkladıktan sonra çıkan “Linki kopyala” seçeneğine tıklayarak kopyalayın.

xiaomi redmi note 8 pro müzik indirme

Dördüncü adım: Android için Snappea uygulamasını açın

Telefonunuza indirdiğiniz Snappea uygulamasını açın.

xiaomi redmi note 8 pro müzik indirme

Beşinci adım: Linki yapıştırın, aramayı başlatın

YouTube’dan kopyaladığınız linki Snappea uygulamasındaki boşluğa yapıştırın ve videonun aratmasını başlatın.

Altıncı adım: Çözünürlük, kalite, format seçiminden sonra indirin

İstediğiniz formatı, ardından çözünürlüğü veya ses kalitesini seçerek ilgili seçeneğe tıklayıp videonuzun indirme işlemini başlatın.

xiaomi redmi note 8 pro müzik indirme

Yedinci adım: Keyifli dinlemeler!

İndirdiğiniz video kısa süre içerisinde cihazınızda bulunacaktır. İster kendiniz dinleyin, ister arkadaşlarınızla paylaşın.

Yukarıda sizlerle paylaştığımız basit adımları uygulama yöntemiyle Xiaomi şarkı indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Xm müzik indirme programı listesinde kendine ilk sırada yer bulan Android için Snappea ile Xiaomi veya herhangi bir Android cihazınıza nasıl müzik indirebileceğinizi yukarıda anlattık. Müzik indirme programı olmakla birlikte kullanıcılara çalma listesi, aynı anda çok müzik indirme, yüksek kaliteli dosya indirme gibi birçok farklı, yenilikçi özellik sunan Snappea sayesinde xm müzik programı indir ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilir, YouTube üzerinden istediğiniz MP3’ü 320kbps’ye kadar kaliteyle, istediğiniz MP4’ü 480p’den 4K’ya kadar kaliteyle cihazınıza yükleyebilirsiniz. Umarız rehberimiz işinize yaramıştır ve Xiaomi müzik indirme programı ihtiyacınızı gidermeye yardım olabilmişizdir, herkese keyifli dinlemeler diliyoruz.

on Feb 26, 2022

Diğer Araçlar