Bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz üzerinden YouTube’da gezinirken, çevrimdışı olarak izlemek için bir video indirmek isteyebilirsiniz. Neyse ki, güvenilir bir Çevrimiçi YouTube İndirici çözümünün yardımıyla bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Var olan tüm seçenekler arasından, en iyi çevrimiçi YouTube indiricisi olan Snappea’yı seçtim. Hadi bu uygulama hakkında daha fazla bilgi alalım ve YouTube’dan Snappea ile nasıl indirme yapabileceğimizi öğrenelim.

Part 1. En İyi Çevrimiçi YouTube Video İndirme Çözümü
Part 2. Snappea Kullanarak YouTube’dan Video Nasıl İndirilir

Part 1. En İyi Çevrimiçi YouTube Video İndirme Çözümü

Snappea, herhangi bir platform veya tarayıcıdan erişebileceğiniz web-tabanlı, tamamen ücretsiz bir YouTube indiricisidir. Bu uygulamayı kullanarak, hiç bir ödeme yapmadan bilgisayarınız veya akıllı telefonunuza YouTube’dan indirme gerçekleştirebilirsiniz. Snappea çevrimiçi YouTube indiricisinin kullanımı oldukça kolaydır ve bir çok özellik sunmaktadır.

  • Snappea Çevrimiçi YouTube indiricisinin internet sitesine girin ve arama çubuğuna anahtar kelimeleri girerek bir video aratın.
  • Bunun yanısıra, YouTube videosunun URL’sini direkt olarak girebilir ve cihazınızın yerel depolama alanına indirebilirsiniz.
  • Snappea aynı zamanda YouTube videosunu MP3 veya MP4 dosyası olarak indirme seçeneklerini sunacaktır.
  • Ayrıca Snappea’dan indirilecek olan dosyanın çözünürlüğünü ve kalitesini seçebilirsiniz.
  • Snappea Çevrimiçi YouTube indiricisinin %100 ücretsiz, reklamsız olduğunu ve sizden hesap açma talebinde bulunmayacağını söylememize gerek yok.

Çevrimiçi YouTube İndirici

Part 2. Snappea Kullanarak YouTube’dan Video Nasıl İndirilir

Artık Snappea Çevrimiçi YouTube İndiricisinin temel özelliklerini biliyorsunuz. Hadi hızlı bir şekilde nasıl kullanılacağını öğrenelim.

Adım 1: YouTube videosunun linkini edinin (isteğe bağlı)

Yukarıda belirtildiği gibi, Snappea’nın arayüzünden direkt olarak video aratabilirsiniz. Ancak, eğer isterseniz, cihazınız üzerinden ilk önce YouTube’un internet sitesine veya uygulamasına erişebilirsiniz. Buradan videoyu arayıp, URL’sini panoya kopyalayabilirsiniz. Eğer YouTube uygulamasını kullanıyorsanız, linki kopyalamak için paylaşma ikonuna dokunabilirsiniz.

Çevrimiçi YouTube İndirici

Çevrimiçi YouTube İndirici

Adım 2: Videoyu Snappea Üzerinde Yükleyin

Videonun linkini halihazırda kopyalamışsanız, Snappea’nın internet sitesine girebilir ve arama çubuğuna girebbilirsiniz. Ayrıca, Snappea’da video aratmak için belirli anahtar kelimeleri de kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi YouTube İndirici

Adım 3: YouTube’da Çevrimiçi Olarak İndirme Yapın

İstediğiniz YouTube videosunu bulduktan sonra, resmine tıklayıp, Snappea’ya yükleyebilirsiniz. Uygulama videoyu tespit edecek ve MP3 veya MP4 olarak (farklı boyutlarda ve çözünürlüklerle) indirme seçeneklerini sunacaktır.
Tercih edilen format ve kaliteyi seçip, “İndir” butonuna tıklayabilirsiniz. Kısa bir süre içinde YouTube Çevrimiçi İndirici videonuzu kaydedecektir.

Çevrimiçi YouTube İndirici

İşte bu kadar! Bu sayede Snappea Çevrimiçi YouTube İndiricisini en sevdiğiniz videoları istediğiniz platformda ücretsiz olarak kaydedebilmek için kullanabilirsiniz.

on May 30, 2021

Diğer Araçlar