Sevdiğiniz videoları cihazınıza depolamak istiyorsanız YouTube URL video indir işlemi yapmak zorundasınız. İnsanların sevdiği videoları telefonlarına kaydetmelerini istemelerinin birçok sebebi bulunuyor. Bu sebeplerden en önemlisi ise insanların bazen çevrimdışı kalmak zorunda kalmalarıdır. Bu duruma seyahat etmeyi veya internet erişimi bulunmayan bir yerde bulunmayı örnek verebiliriz. YouTube link video indir işlemi yaparak bir video indirmek için tek yapmanız gereken şey videonun bağlantısını kopyalamak ve kullandığınız video dönüştürücü/indirici aracılığıyla videoyu indirmek.

Bu nedenden dolayı, eğer YouTube video indir link işlemi yaparak bir video indirmek isterseniz piyasada ulunan en iyi uygulamayı seçmelisiniz. Snappea, hem çevrimiçi dönüştürücüye hem de Android uygulamasına sahip olağanüstü bir dönüştürücü olarak çoğu kişi tarafından en iyi YouTube linkten video indirme aracı kabul ediliyor. Aşağıda, sahip olduğunuz cihaza göre bir videoyu nasıl kaydedebileceğinizi daha ayrıntılı olarak öğreneceksiniz.

Bölüm 1. Android Kullanıcıları için

Bölüm 2. Çevrimiçi Kullanıcıları için

Bölüm 1. Android Cihazlar için En İyi Çözüm

Bir Android cihaza sahipseniz, çok basit bir şekilde YouTube URL video indir işlemi yapabilirsiniz. Snappea’nin Android cihazlar için geliştirmiş olduğu Android için Snappea uygulamasını cihazınıza kurduktan sonra çok basit bir şekilde YouTube link video indir işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama, bir sürü avantajı da beraberinde getiriyor. Her şeyden önce, aradığınız videoyu bulmak için uygulamalar arasında geçiş yapmanıza gerek yok. Ayrıca, uygulamaya kaydolduktan sonra, kaydettiğiniz içeriğe göre kişiselleştirilmiş bir ana sayfa göreceksiniz. Bu ana sayfa, daha önce izlediğiniz veya indirdiğiniz videolara göre değişiklik gösterebilir. Buna ek olarak, Android için Snappea, göz yorgunluğunuzu azaltan akıllı bir karanlık modu da beraberinde getiriyor. Karanlık bir ortamda otomatik olarak devreye giren bu mod sayesinde gözleriniz yorulmayacak.

youtube video indir url

İndir

Aşağıdaki adımları uygulayarak Android için Snappea ile YouTube video indir link işlemi gerçekleştirebilirsiniz:

Uygulamanın APK’sını Snappea’nın web sitesinden indirin. Bunu yapmak için, sayfada göreceğiniz “İndir” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Yüklemek için APK’yı açmadan önce cihazınızın ayarlarına gitmeniz ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklenmesini etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu ayarı etkinleştirmek, artık Google Play dışındaki diğer mağazalardan indirdiğiniz uygulamaları yükleyebileceğiniz anlamına gelir.

Ayarı etkinleştirdikten sonra APK dosyasını açabilir ve ekrandaki adımları izleyerek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

youtube video indir url

Daha sonra, YouTube link ile video indir işlemi yaparak indireceğiniz ve telefonunuza kaydedeceğiniz videoyu bulmak için uygulama içindeki arama motoru aracılığıyla arama yapabilirsiniz.

youtube video indir url

Videoyu bulduktan sonra, videonun hangi formatta ve çözünürlükte olmasını istediğinizi seçmelisiniz.

youtube video indir url

Bölüm 2. Bilgisayar ve iPhone Kullanıcıları için En İyi Çözüm

Bilgisayarınızı veya iPhone cihazınızı kullanarak YouTube url video indir işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız Snappea Çevrimiçi’yi kullanmalısınız. Bu basit ama efektif araç sayesine çok hızlı bir şekilde YouTube link video indir işlemi gerçekleştirebilecek ve favori videolarınız cihazınıza indirebileceksiniz.

Öncelikle Snappea ana sayfasına ilk girdiğinizde bu hafta en çok indirilen videoları göreceksiniz. Bu videolardan birini indirmek isteme olasılığınız yüksek olduğundan, bu bölümü kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca, indirmek istediğiniz videoyu MP4 veya MP3 formatlarında veya farklı bit hızlarında indirmeyi/dönüştürmeyi seçebilirsiniz.

youtube video indir url

Bu adımları izleyerek Snappea Çevrimiçi ile YouTube video indir link işlemi yapabilirsiniz:

YouTube’u ziyaret edin ve iPhone’unuzun galerisine veya bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz videoyu arayın. Videonun bağlantısını kopyalayın.

youtube video indir url

Snappea’yı ziyaret edin ve kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın. Alternatif olarak, doğrudan Snappea’yı ziyaret edebilir ve indirmek istediğiniz videonun başlığını arama çubuğuna yazabilirsiniz. Bu sayede, Snappea’nın YouTube’da bulacağı tüm sonuçları görebilirsiniz.

youtube video indir url

Video listesinden en beğendiğinizi seçip “İndir” butonuna tıklayabilirsiniz. YouTube link ile video indir işlemini tamamlamanıza son bir adım kaldı.

youtube video indir url

Bunu yaptıktan sonra, dosya biçimini ve kaydedilen videonun kalitesini seçmeniz gerekecek. Örneğin videoyu MP3’e dönüştürmek istiyorsanız 50k, 70k, 128k ve 160k arasında seçim yapabilirsiniz. Öte yandan videoyu MP4 formatında indirmek isterseniz 360p ile 720p HD arasında seçim yapabilirsiniz.

youtube video indir url

İstediğiniz format ve kalitenin yanındaki “İndir” düğmesine tıklayın, dosya cihazınıza kaydedilecektir. İşte, Snappea ile YouTube link ile video indir işlemi yapmak bu kadar kolay!

Bu kolay adımlar sayesinde en sevdiğiniz videoların tamamına ulaşmak her zamankinden daha kolay hale geldi. Snappea ile saniyeler içinde YouTube linkten video indirme işlemi yapabilir ve istediğiniz videoları cihazınıza kaydedebilirsiniz.

on Jun 19, 2021

Diğer Araçlar