Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

Android cihazların en güzel yönlerinden birisinin istediğimiz her şeyi kolaylıkla indirebilmek olduğunu inkâr edemeyiz. iOS cihazların aksine Android bir cihaza istediğimiz her türlü kaynaktan dosya indirebilir ve bu dosyaları cihazımızla rahatlıkla depolayabiliriz. Android’in bu güzel yanını sevdiğiniz videoları indirmek ve çevrimdışı olduğunuzda dahi izleyebilmek için kullanmak çok güzel olurdu değil mi? Bunu yapabilmek aslında çok kolay. Sadece kaliteli bir YouTube video indir Android aracına ihtiyacınız var. Fakat zor olan kısım ise kaliteli bir YouTubeden video indirme Android aracı bulabilmek. Bu konuda sizlere yardımcı olmak Android YouTube video indir özelliğine sahip olan piyasadaki en popüler 5 YouTubeden video indirme Android aracını tanıtacağız. Ayrıca, listemizin bir numarasında bulunan aracın kullanım kılavuzunu yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Şimdi, listeye geçelim.

Birinci Bölüm: En Popüler 5 Video İndirme Aracı

İkinci Bölüm: Android için Öğretici

Android Cihazınızda Kullanabileceğiniz 5 Farklı Video İndirme Aracı

Android için Snappea

Listemizin bir numarasında Android için Snappea bulunuyor. Bir YouTube video indir Android uygulaması olan Snappea, çoğu rakibini rahatlıkla geride bırakabilecek müthiş özelliklere sahip bir YouTubeden video indirme Android uygulaması. YouTube’da dahil olmak üzere 100’den fazla platformdan çok hızlı ve saniyeler içinde MP3, MP4 ve onlarca farklı formatta video indirmenize olanak sağlayan bu müthiş uygulama sayesinde artık Android YouTube video indir işlemi yapmak için uygulama aramak zorunda kalmayacaksınız. Tamamen ücretsiz olan Android için Snappea ile UHD çözünürlükte dahi videolar indirmenin keyfini çıkartabilir ve uygulamanın içinde bulunan arama motoru sayesinde uygulamadan çıkış yapmadan dahi birçok farklı platformdan videolar arayabilir ve işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bütün bu özelliklere ek olarak Akıllı Gece modu ve Resim İçinde Resim modu gibi kullanıcı dostu ve kullanıcı deneyimini geliştirmeyi hedefleyen özellikleri sayesinde Android için Snappea sizler için vazgeçilmez bir uygulama olacak. Son olarak, Snappea’yi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için yazımızın ikinci bölümünde bulunan kılavuza göz gezdirebilirsiniz.

Vidmate

Android için Snappea’ye yakın kalitede bir Android YouTubeden video indirme uygulaması arıyorsanız Vidmate’i tercihleriniz arasında değerlendirebilirsiniz. Vidmate’in basit kullanımı sayesinde hızlı bir şekilde yüzlerce farklı platformdan MP3 veya MP4 gibi birçok farklı formatta video indirebilirsiniz. Sitesini ziyaret ederek indirebileceğiniz Vidmate, günden güne gelişmekte olan uygulaması ve artan kullanıcı sayısı ile uzun bir süre daha çoğu listenin ilk sıralarında bulunacak bir uygulama olarak gözüküyor.

youtube video indirme programı android

Y2Mate

Y2Mate.info adıyla da görebileceğiniz Y2Mate, yakın zamanda piyasaya sürmüş olduğu Android uygulaması ile rakiplerini yakalamaya çalışıyor. Bir Android YouTubeden video indirme uygulamasından çok tarayıcı görevi gören Y2Mate ile istediğiniz YouTube videosunu sanki bir tarayıcı kullanıyormuşsunuz gibi açabilir ve uygulamaya eklenmiş olan İndir butonu ile kolayca indirebilirsiniz.

youtube video indirme programı android

VideoConverterMP4

Herhangi bir kurulum ile uğraşmadan kullanabileceğiniz VideoConverterMP4 ile basit seviyedeki video indirme veya dönüştürme işlemlerinizi halledebilirsiniz. MP4 formatındaki dosyalar için çözünürlük seçimi yapmanıza olanak vermeyen VideoConverterMP4, MP3 dosyaları için ise 131k kalitesinde indirme işlemi yapmaya imkân sunuyor. Basit kullanımı sayesinde çözünürlük veya kaliteyi önemsemeyen kullanıcılar arasında hızla yükselişe geçen VideoConverterMP4’ü denemek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

youtube video indirme programı android

YooDownload

Android YouTube video indir işlemleriniz için kullanabileceğiniz Yoodownload ile YouTube gibi birçok platformdan MP3 ve MP4 formatlarında video indirebilirsiniz. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan Yoodownload, kurulum gerektirmemesi ve internet sitesi aracılığı ile hızlıca kullanılabilmesi gibi özellikleri sayesinde popülerleşmeye devam eden bir sitedir.

youtube video indirme programı android

Kolayca Video İndirin: Android için Snappea

Android için Snappea’nin müthiş özelliklerinden ilk bölümde bahsetmiştik. Bu nedenle, bu bölümde uygulamayı nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız. Bu eşsiz YouTube video indir Android uygulamasını kullanmak çok ama çok basit. Aşağıdaki 5 basit adımı uygulayarak Snappea’nin sizlere sunduğu eşsiz özelliklerden yararlanabilir ve en popüler Android YouTubeden video indirme uygulamasını kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

youtube video indirme programı android

İndir

Adım 1: Android için Snappea’nin kurulumunu gerçekleştirin.

Snappea’nin internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirmeden önce cihazınızın Ayarlar >>> Güvenlik dizininde bulunan ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemenize izin veren ayarın aktif olduğundan emin olun.

Ayarın aktif olduğundan emin olduktan sonra APK dosyasını indirebilir ve kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u açın ve hangi videoyu indireceğinize karar verin.

İndirmek istediğiniz videoya karar verdikten sonra videoyu açın ve bir sonraki adıma geçin.

youtube video indirme programı android

Adım 3: Videonun bağlantısını panoya kopyalayın.

Bağlantı kopyalama işlemini gerçekleştirmek için videonun altında bulunan Paylaş butonunu kullanabilirsiniz.

youtube video indirme programı android

Adım 4: Android için Snappea’yi açın ve bağlantıyı kullanarak bir arama yapın.

Snappea’yi çalıştırdıktan sonra, kopyalamış olduğunuz bağlantıyı uygulamanın arama motoruna yapıştırın ve aratın.

Ayrıca, bu arama motoru ile bağlantı ile uğraşmadan video araması da yapabilirsiniz.

youtube video indirme programı android

Adım 5: İndir butonuna basın.

İndireceğiniz YouTube videosunun hangi çözünürlükte ve formatta ineceğine karar verin. Daha sonra, İndir butonu ile indirmeyi başlatabilirsiniz.

youtube video indirme programı android

Listemizde bulunan bütün YouTube video indirici Android uygulamaları ve siteleri arasından en iyisi ve en popüleri olan Snappea’yi kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. İnternet sitesini ziyaret ederek indirebileceğiniz Snappea ile kolayca video indirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. İyi eğlenceler!

updated by ceyda on Haz 18, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app