İstediğiniz bir YouTube videosunu cihazınıza indirebilmenin birkaç yöntemi bulunuyor. Mesela YouTube Premium veya ücretli bir video indirme programı kullanarak indirebilirsiniz. Peki ya bu işlemi ücretsiz yapmak istiyorsak? Nasıl yapabiliriz? Evet, tahmin edebileceğiniz üzere piyasada çok sayıda kaliteli YouTube video dönüştürücü ücretsiz bulunmuyor. Bu nedenle, ücretsiz YouTube video indir işlemi yapmak isteyen kullanıcılar, ücretli alternatiflere yöneliyor. Fakat bu kadar kalitesiz YouTube video dönüştürücü ücretsiz arasında bile bazı kaliteli olanlar olabiliyor. Bugün, bunlardan birini sizlere tanıtacağız. Snappea adındaki bu YouTube video dönüştürücü ücretsiz ve onun YouTube video indir ücretsiz özelliği sayesinde güvenli ve hızlı ücretsiz YouTube video indir işlemi yapabilmenin keyfini çıkartacaksınız! Aşağıda, Snappea’nin iki farklı versiyonu için hazırlamış olduğumuz kılavuzları bulabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea’yi Kullanarak Video İndirme Kılavuzu

Android için Snappea, sahip olduğu özellikleri sayesinde çoğu ücretli video dönüştürme ve indirme aracını dahi geride bırakmayı başarıyor.

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz ve YouTube ücretsiz video indir işlemi yapabileceğiniz Android için Snappea’nin en önemli özelliklerinin bazılarını sizlere göstermek istiyoruz. İşte bu özellikler:

  • Android için Snappea ile YouTube, Facebook, Dailymotion gibi yüzlerce farklı platformdan, uygulamadan çıkış dahi yapmadan video dönüştürebilir ve indirebilirsiniz.
  • Uygulamada bulunan Resim İçinde Resim modu gibi özellikler sayesinde aynı anda iki farklı işlemle uğraşabilir ve Snappea’yi kullanırken arka planda yaptığınız işlemlere ara vermek zorunda kalmazsınız.
  • YouTube video indir ücretsiz özelliğini kullanarak istediğiniz herhangi bir YouTube çalma listesini veya bir YouTube kanalının bütün videolarını saniyeler içinde indirebilirsiniz.
  • Snappea’nin sunduğu 4K’ya kadar çözünürlük ve MP3, MP4 gibi onlarca farklı format desteği sayesinde YouTube ücretsiz video indir işleminizi mümkün olan en iyi şartlarda gerçekleştirebilirsiniz.

youtube bedava video indir

İndir

Bahsettiğimiz bütün bu özelliklerin yanı sıra burada bahsetmeye fırsat bulamadığımız da birçok özellik bulunuyor. Bu nedenle, Snappea’nin aşağıdaki 5 kolay adımı uygulayarak Snappea’nin bütün özelliklerini kendiniz görebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Adım 1: Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin ve uygulamayı cihazınıza kurmak için indirin.

Kurulum aşamasına geçmeden önce cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemenize izin verdiğinden emin olmalısınız. Cihazınızın güvenlik sekmesine giderek bunu kontrol edebilirsiniz.

Kontrolden sonra, kurulum işlemini gerçekleştirmek için APK dosyasını çalıştırabilirsiniz.

Adım 2: İndireceğiniz videoyu bulmak için Snappea’yi veya YouTube’u kullanın.

İndireceğiniz videoyu bulmak için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz:

  • Snappea’nin arama motorunu kullanarak videoyu direkt olarak uygulama üzerinde açmak ve indirmek
  • Videoyu YouTube üzerinde açmak ve videonun bağlantısını kopyalayıp, Snappea’yi yapıştırarak indirmek

Bu iki seçenekten eğer ilkini seçecekseniz lütfen son adıma atlayın.

youtube bedava video indir

Adım 3: Videoyu, uygulama üzerinde açmak için videonun bağlantısını kopyalayın.

Başlıkta da belirttiğimiz gibi videoyu uygulama üzerinde açarak indirmek istiyorsanız videonun altında bulunan Paylaş tuşu ile videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

youtube bedava video indir

Adım 4: Videoyu, Android için Snappea üzerinde açın.

Bunu yapmak oldukça kolay. Snappea’yi çalıştırın ve kopyalamış olduğunuz bağlantıyı, uygulamada aratın. Bu sayede, videoyu uygulama üzerinde açmış olacaksınız.

youtube bedava video indir

Adım 5: İndirme öncesi yapılması gereken seçimleri yaptıktan sonra indirmeyi başlatın.

Kalite ve format gibi indirme öncesi yapmanız gereken seçimlerinizi yaptıktan sonra İndir tuşuna basın ve Snappea’nin videoyu cihazınıza indirmesini bekleyin.

youtube bedava video indir

Snappea Çevrimiçi’yi Kullanarak Video İndirme Kılavuzu

Özellikle kurulum ile uğraşmak istemeyen veya herhangi bir Android cihaza sahip olmayan fakat yine de YouTube ücretsiz video indir işlemi yapmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan Snappea Çevrimiçi, bir çevrimiçi YouTube ücretsiz video dönüştürücü aracının sahip olmasını isteyeceğiniz her şeye sahip! Snappea’nin sitesini ziyaret ettikten sonra hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bu araç ve onun YouTube video indir ücretsiz özelliği sayesinde dilediğiniz YouTube videolarını sadece birkaç tık ile yüksek çözünürlükte ve MP3-MP4 olarak indirebilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz YouTube video indir işlemi yapmanızı kolaylaştırmak için sitede bulunan arama motoru kullanabilir ve YouTube’a dahi giriş yapmadan bütün aramalarınızı site içerisinde gerçekleştirerek istediğiniz videoları çok daha kısa bir sürede indirebilirsiniz. Bütün bu özelliklere ek olarak harika bir kullanıcı dostu arayüze sahip olan Snappea Çevrimiçi, eğer Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) cihazlarına sahipseniz veya kurulum ile uğraşmak istemiyorsanız, kesinlikle denemeniz gereken bir video indirme aracı. Sadece aşağıdaki birkaç adımı uygulayın ve geriye kalan her şeyi Snappea’nin halletmesini izleyin!

bedava youtube video indir

Adım 1: YouTube’u ve indirmek istediğiniz videoyu açın.

YouTube’u çalıştırın ve indireceğiniz videoya tıklayın.

Ayrıca, İndirmek istediğiniz videoyu direkt olarak Snappea Çevrimiçi üzerinde bulmak ve açmak için Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunu da kullanabilirsiniz. Eğer işleminize bu şekilde devam edecekseniz lütfen son adıma geçin.

bedava youtube video indir

Adım 2: Ekrandaki bağlantıyı kopyalayın.

Eğer bilgisayardan giriş yapıyorsanız tarayıcınızın üst kısmında görebileceğiniz bağlantıyı kopyalayın.

Mobilde cihazlarda ise videonun alt kısmında bulunan Paylaş tuşuna bastıktan sonra ekranda beliren bağlantıyı kopyalayabilirsiniz.

bedava youtube video indir

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’yi açın ve kopyalamış olduğunuz bağlantıyı aratın.

Videoyu indirmek için Snappea Çevrimiçi’yi kullanma zamanı geldi. Kopyaladığınız bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırın ve aratın. Artık, son adıma geçebilirsiniz.

bedava youtube video indir

Adım 4: Videoyu indirmek için gerekli seçimleri yapın ve indirmeyi başlatın.

Videoyu cihazınıza hangi kalitede ve formatta kaydetmek istediğinize karar verdikten sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatın.

bedava youtube video indir

Piyasada bulabileceğiniz en iyi YouTube ücretsiz video dönüştürücü olan Snappea ile video indirme ve dönüştürmenin keyfini çıkarmak işte bu kadar kolay! Hemen Snappea’nin sitesini ziyaret edebilir ve Snappea’nin sizlere sunmuş olduğu bütün bu özelliklerden tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar