Farklı farklı kısa video indirme programı deneyip sonucundan memnun kalmadıysan, Snappea’nin kısa video indirme özelliği tam sana göre! Birçok ülkede en çok tercih edilen ve kullanımı tamamen ücretsiz olan Snappea sayesinde artık kısa video indirmek çok daha kolay. Sen de bu yazımızı okuyarak Snappea’yi kullanmaya başla ve dostlarını güldürmek için 1 dakikalık komik videolar indir.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Windows/iOS/Mac/Linux/iPhone/iMac kullanıcıları için

Üçüncü Bölüm: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Android İçin Snappea ile Kısa Video İndirme Kılavuzu

Android için Snappea uygulamasını kullanan farklı ülkelerden birçok insan kolaylıkla izlemek istediği videoyu indirebiliyor. Tabii ki Android için Snappea ile video indirmekten çok daha fazlasını yapabilirsin. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabileceğin Android için Snappea ile dilersen en sevdiğin şarkılarını indirebilir, dilersen de izlemeye doyamadığın videoları dilediğin çözünürlükte özgürce indirip arkadaşlarınla paylaşabilir veya çevrimdışı olarak izleyebilirsin. Piyasadaki en iyi kısa video indirme programı olan Android için Snappea’yi kullanıp, kısa video indirme işlemi yapmak isteyebileceğini düşündüğümüz için sana bir kılavuz hazırladık. Aşağıdaki adımları takip ederek sen de Android için Snappea’yi kullanmaya başlayabilirsin.

kısa durum videoları indir

İndir

Adım 1: Cihazının kurulum öncesi ayarlarını yap ve Android için Snappea’yi indir.

Google’ın politikaları sebebiyle Android için Snappea gibi uygulamaları cihazına yüklemek için yapman gereken basit bir ayar bulunuyor. Bu ayarı gerçekleştirmek için lütfen cihazının Ayarlar >>> Güvenlik kısmına girip, “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” seçeneğini aktifleştir. Merak etme, yaptığın bu işlem cihazına hiçbir şekilde zarar vermeyecektir.

Yukarıda belirttiğimiz işlemi yerine getirdikten sonra Snappea’nin web sitesine giderek APK dosyasını indir ve dosyayı kurmaya başla.

Adım 2: İndirmek istediğin videoyu YouTube aracılığıyla seç.

Dosyanın kurulumu tamamlandıktan sonra YouTube’u aç ve indirmek istediğin videoyu seç.

kısa durum videoları indir

Adım 3: Videonun bağlantısını kopyala.

İndirmek istediğin videoyu açtıktan sonra videonun sağ alt tarafında bulunan Paylaş butonuna tıkla ve ekrana çıkan seçeneklerden Bağlantıyı Kopyala yazısına tıkla.

kısa durum videoları indir

Adım 4: Android için Snappea uygulamasını aç ve videonun bağlantısını arama çubuğuna yapıştır.

Android için Snappea uygulamasını aç ve kopyaladığın bağlantıyı uygulamanın üst kısmında bulunan arama çubuğuna yapıştır ve arama işlemini başlat.

kısa durum videoları indir

Adım 5: Dilediğin formatı ve çözünürlüklüğü seç ve indirmeye başla.

Karşına çıkan bölümde indirmek istediğin videonun formatını ve çözünürlüğünü dilediğince seçtikten sonra İndir butonuna basarak indirme işlemini başlat.

kısa anlamlı videolar indir

Windows/iOS/Mac/Linux/iPhone/iMac kullanıcıları için Snappea Çevrimiçi ile Kısa Video İndirme Kılavuzu

Snappea Çevrimiçi, iOS (iPhone), Mac, Windows, Linux ve diğer çeşitli işletim sistemlerine sahip cihazı olan kullanıcıların sık sık tercih ettiği bir servistir. Bu servis genelde Android için Snappea uygulamasına erişemeyen kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Snappea Çevrimiçi sayesinde kullanıcılar, kısa video indirme sitesi aramaktan kurtuluyor ve diledikleri videoları Snappea Çevrimiçi’nin kısa video indirme özelliğinden faydalanarak indirebiliyorlar. Android için Snappea’nin sunduğu neredeyse tüm hizmetleri içinde barındıran ve ücretsiz bir kısa video indirme sitesi olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanmak için herhangi bir kurulum yapmana gerek yok. Bu hizmetten yararlanmak istiyorsan aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsin.

kısa anlamlı videolar indir

Adım 1: YouTube üzerinden indirmeyi istediğin videoyu ara.

İndireceğin dosyayı bulmak için YouTube’a giriş yap ve yukarıda bulunan arama çubuğunu kullanarak videonu ara.

kısa anlamlı videolar indir

Adım 2: Videonun altındaki Paylaş butonuna tıklayarak bağlantıyı kopyala.

İndirmek istediğin videoyu YouTube’da bulduysan videonun hemen altında bulunan Paylaş butonun tıkla ve açılan pencerede bulunan bağlantıyı kopyala.

30 saniyelik anlamlı video indir

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’nin internet sitesine giriş yap ve kopyaladığın bağlantıyı kullanarak, indirmek istediğin videoyu arat.

Snappea’nin web sitesine girdikten sonra üst tarafta bulunan arama kutucuğunun içine YouTube’dan kopyaladığın bağlantıyı yapıştır ve arat. İstersen bu arama kutucuğunu YouTube videolarını aramak için de kullanabilirsin. Tercih senin!

30 saniyelik anlamlı video indir

Adım 4: Format ve çözünürlüğünü seçtikten sonra indirmeyi başlat.

Aramayı tamamladıktan sonra karşına çıkan format ve çözünürlüklerden dilediğini seç ve İndir butonuna tıklayıp ücretsiz video indirmenin tadını çıkar.

30 saniyelik anlamlı video indir

Kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için kendisini günden güne geliştiren Snappea’yi kullanarak sen de dilediğin gibi video indirebilir, sevdiğin şarkılarını cihazına kaydedebilir ve buraya sığdıramadığımız diğer tüm Snappea özelliklerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsin. Haydi, durma, sen de bir Snappea kullanıcısı ol!

Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

kısa video indirme

on Feb 26, 2022

Diğer Araçlar