Artık istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu dönüştürerek cihazınıza indirmek hayal değil. Bu işlem o kadar sıradan bir hale geldi ki binlerce farklı YouTube videosu dönüştürme programı ve sitesi oluşturuldu ve kullanıcıların kullanımına sunuldu. Peki, bu kadar site ve uygulama arasından hangisinin en iyi YouTube video dönüştürme sitesi ve uygulaması olduğunu nasıl anlayabilirsiniz? Endişelenmeyin, bu konuda sizlere yardımcı olacağız.
Bugün, sizlere piyasada bulabileceğiniz ve Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi YouTube video çevirme uygulaması olan Android için Snappea’yi ve onun çevrimiçi, kurulum gerektirmeyen versiyonu olan Snappea Çevrimiçi YouTube Videosu Dönüştürme aracını tanıtacağız. YouTube video dönüştür özelliğine sahip bu iki müthiş araç sayesinde istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu saniyeler içinde dönüştürebilecek ve cihazınıza depolayabileceksiniz. Lafı çok uzatmadan, sizleri araçlar hakkında daha detaylı bilgi bulabileceğiniz bölümler ile baş başa bırakıyoruz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm:Android için Snappea’nin Video Dönüştürme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Sahip olduğu YouTube video dönüştür özelliği sayesinde her türlü YouTube videosunu saniyeler içinde dönüştürebilen ve indirebilen Android için Snappea, sadece dönüştürme ve indirme işlemlerinden çok daha fazlasını yapabiliyor. Bir YouTube videosu dönüştürme uygulaması olarak anılan bu uygulama ile aslında YouTube harici yüzden farklı platformdan videolar dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. Dönüştürdüğünüz videoları 4K çözünürlükte ve MP3-MP4 de dahil olmak üzere onlarca farklı formatta cihazınıza depolayabilir ve hiç olmadığı kadar iyi bir YouTube video dönüştürme deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde bulunan Resim İçinde Resim ve Akıllı Gece Modu gibi özellikler sayesinde de gözleriniz yorulmadan, başka işlerle uğraşırken Snappea’yi kullanabilirsiniz.

İndir

youtube video dönüştür

Bu özelliklere ek olarak onlarca farklı özelliği daha bulunan Android için Snappea’yi kullanmaya hemen başlamak ve Snappea’nin ayrıcalıklı dünyasına hemen katılmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Adım 1: Uygulamayı cihazınıza indirin ve uygulamanın kurulumunu tamamlayın.

Snappea’nin internet sitesini ziyaret ederek indirebileceğiniz APK dosyasını kurmadan önce cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemeyi engellemediğinden emin olmalısınız. Bunun için Ayarlar –-> Güvenlik dizinine gidebilirsiniz.

youtube video dönüştür
Herhangi bir sorun olmadığına emin olduktan sonra kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u ve herhangi bir YouTube videosunu açın.

Android için Snappea ile YouTube’da bulunan herhangi bir videoyu dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. YouTube’u çalıştırın ve bu işlem için bir video seçin.

Adım 3: Videonun URL’sini kopyalamak için Bağlantıyı Kopyala tuşuna basın.

Bağlantıyı Kopyala tuşunu görmek için videonun altında bulunan Paylaş butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

video dönüştürme youtube

Adım 4: Videoyu Snappea ile açın.

Bunu gerçekleştirmek için uygulamanın arama motorunu kullanmalısınız. Daha sonra, daha önce kopyaladığınız bağlantıyı arama motoruna yapıştırarak veya video ile ilgili anahtar kelimeleri arama motoruna yazarak bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

video dönüştürme youtube

Adım 5: Videoyu indirmeye hazırsınız!

Ekranda beliren kalite ve formatlardan kendinize uygun olanı seçin ve İndir butonuna basarak indirmeyi başlatın.

youtube video çevir

İkinci Bölüm:Snappea Çevrimiçi’nin Video Dönüştürme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Android için Snappea’ye kurulum gerektirmeyen bir alternatif olarak bilinen Snappea Çevrimiçi, aslında sadece bir alternatif olmaktan çok daha fazlası. Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) işletim sistemine sahip cihazlarınızda ve hatta Android cihazlarınızda dahi kullanabileceğiniz Snappea Çevrimiçi, basit ve hızlı kullanımıyla dikkat çekiyor. Tıpkı Android için Snappea gibi YouTube video dönüştür özelliğine sahip olan Snappea Çevrimiçi ile hızlı, güvenli ve reklamsız bir biçimde YouTube video çevirme ve indirme işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca, site içerisinde bulunan arama motoru sayesinde YouTube’a dahi giriş yapmadan bütün arama işlemlerinizi gerçekleştirebilir, zaman kazanabilirsiniz.
HD kalitede MP4 ve mümkün olan en yüksek kalitede MP3 indirebileceğiniz bu eşsiz YouTube video dönüştürme sitesini kullanmaya hemen başlamak ve cihazınıza video indirmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

youtube video çevir

Adım 1: İndirmek için herhangi bir YouTube videosu seçin.

Seçtiğiniz YouTube videosunu açın ve bir sonraki adıma geçin.

Adım 2: Videonun URL’sini, Bağlantıyı Kopyala tuşu aracılığıyla kopyalayın.

Videonun altında bulunan Paylaş tuşuna bastığınızda beliren Bağlantıyı Kopyala tuşunu kullanarak URL kopyalama işlemini tamamlayabilirsiniz.

youtube video dönüştürme programı

Adım 3: İndirmeye karar verdiğiniz videoyu, Snappea Çevrimiçi ile açın.

Kopyaladığınız URL’yi arama motoruna yapıştırarak veya video hakkında bir arama gerçekleştirerek videoyu Snappea Çevrimiçi ile açın.

youtube video dönüştürme programı

Adım 4: İndirme işlemine hazırsınız!

Videoyu indirmeden önce format ve kalite gibi gerekli seçimleri yaptıktan sonra İndir tuşuna basarak indirme işlemini başlatın. İşte bu kadar!

youtube videolarını çevirme

Gördüğünüz gibi, istediğiniz herhangi bir Snappea ürününü kullanarak YouTube video çevirme ve indirme işlemi gerçekleştirmek oldukça basit! Sadece sizlere gösterilen basit 4 veya 5 adımı uygulayın ve gerisini Snappea’nin halletmesini izleyin. İyi eğlenceler!

on Nov 29, 2021

Diğer Araçlar