İstediğiniz herhangi bir YouTube videosunu indirebilmenin onlarca farklı yolları bulunuyor. Bu yollardan en efektif olanı ise bir YouTube MP4 video indirme aracı kullanmak. YouTube MP4 video indirici olarak da bilinen bu araçların en büyük sorununa ise piyasada çok fazla sayıda bulunması ve çoğunun çok kötü olması olmasını örnek verebiliriz. Özellikle son zamanlarda bir YouTube MP4 video indirici sitesi veya programı yaratmak hiç olmadığı kadar kolaylaştı. Bu nedenden dolayı da virüs ve reklam kaynayan YouTube MP4 indirme araçları arasından doğru, güvenilir ve hızlı bir araç bulmak neredeyse imkânsız hale geldi. Sizleri bu durumdan kurtarmak için sizlere Snappea’yi tanıtmak istiyoruz. Snappea’nin YouTube MP4 video indir özelliği sayesinde hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde YouTube video indirme MP4 işlemi gerçekleştirebilir ve indirdiğiniz videoların keyfini çevrimdışı olsanız dahi çıkartabilirsiniz. Lafı çok uzatmadan sizleri bu muhteşem araç hakkında hazırladığımız iki rehber ile baş başa bırakıyoruz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea ile YouTube Videosu Nasıl İndirilir?

Android cihazınız için bir YouTube MP4 video indirici arayışınızı sonlandıracak olan Android için Snappea, sizlere bir YouTube MP4 video indirme aracının sunabileceği her şeyi ve hatta daha fazlasını sunuyor. Akıllı Gece Modu ve Resim İçinde Resim Modu gibi özelliklere ek olarak istediğiniz YouTube çalma listesini veya bir YouTube kanalının bütün videolarını sadece birkaç basit adımla indirmek gibi birçok farklı özelliğe sahip olan Android için Snappea’nin bütün bu özelliklerine tamamen ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Ayrıca, YouTube MP4 video indir işlemi gerçekleştirerek UHD (4K) çözünürlükte videolar dahi indirmenize olanak sağlayan bu eşsiz programı kullanmak da hiç olmadığı kadar basit. Tek yapmanız gereken aşağıdaki 5 kolay adımı uygulamak ve gerisini Snappea’nin sizler için halletmesini izlemek!

mp4 youtube video indirme

İndir

Adım 1: Android için Snappea’nin cihazınıza kurulumunu gerçekleştirin.

Kurulum işlemini gerçekleştirmek için Snappea’nin web sitesini ziyaret edebilir ve programın APK dosyasını indirebilirsiniz. İndirdiğiniz APK dosyasını açarak kurulum işlemini tamamlayın.

Kurulum esnasında bir sorunla karşılaşmamak için cihazınızın Ayarlar >>> Güvenlik bölümüne gidin ve cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen dosyaları yüklemeye izin verdiğine emin olun.

Adım 2: YouTube’u çalıştırın ve bir video seçin.

İndirmek istediğiniz YouTube videosunu açın ve bir sonraki adıma geçin.

mp4 youtube video indirme

Adım 3: Videonun bağlantı adresini panoya kopyalayın.

Videonun bağlantı adresini panoya kopyalamak için Paylaş Bağlantıyı Kopyala butonlarını kullanabilirsiniz.

mp4 youtube video indirme

Adım 4: Videoyu Android için Snappea üzerinde açın.

Videoyu Android için Snappea üzerinde açmak için kopyalamış olduğunuz bağlantıyı programın arama motoruna yapıştırmalı ve aratmalısınız.

Bir diğer yöntem olarak ise istediğiniz videoyu Android için Snappea’nin arama motorunu kullanarak aratabilirsiniz.

mp4 youtube video indirme

Adım 5: Videonun formatını ve çözünürlüğünü seçerek indirmeyi başlatın.

İstediğiniz format ve çözünürlük ikilisinin yanında bulunan İndir butonuna basarak indirme işlemini başlatın. Snappea YouTube Video MP4 İndirme Aracı indirme işlemini kısa bir süre içinde başlatacaktır.

mp4 youtube video indirme

Snappea Çevrimiçi ile YouTube Videosu Nasıl İndirilir?

YouTube video indirme MP4 işleminizi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Snappea Çevrimiçi. Kurulum gerektirmeyen, internet tabanlı bir YouTube video MP4 indirme aracı olan Snappea Çevrimiçi ve onun YouTube MP4 video indir özelliği sayesinde istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu HD çözünürlükte, tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz. Özellikle Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) işletim sistemine sahip herhangi bir cihazda hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bu YouTube MP4 video indirme aracı sayesinde artık bir video indirme aracı aramak zorunda kalmayacaksınız! Android için Snappea’nin çevrimiçi bir alternatifi olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

mp4 youtube video indir

Adım 1: İndireceğiniz YouTube videosunu açın.

Bu YouTube video MP4 indirme aracıyla indireceğiniz YouTube videosuna henüz karar vermediyseniz indirmek isteyeceğiniz bir video bulmak için YouTube’un arama motorunu kullanabilirsiniz.

mp4 youtube video indir

Adım 2: Bulduğunuz YouTube videosunun bağlantısını panoya kopyalayın.

Bilgisayardan giriş yapıyorsanız tarayıcınızın üst kısmında bulunan bağlantı adresini kopyalayın. Mobilden giriş yapıyorsanız aynı işlemi Paylaş >>> Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

mp4 youtube video indir

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’yi çalıştırın ve kopyaladığınız bağlantıyı sitedeki arama motoruna yapıştırın.

Bağlantıyı arama motoruna yapıştırdıktan ve arattıktan sonra indirmek istediğiniz video ekranda belirecektir.

Aynı zamanda, bu arama motorunu kullanarak bağlantıya ihtiyaç duymadan da video aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

mp4 video indirme youtube

Adım 4: Videoyu hangi formatta ve çözünürlükte indireceğinize karar verdikten sonra indirmeyi başlatın.

Videoyu indirmek için karar vermiş olduğunuz formatın ve çözünürlüğün yanında bulunan İndir butonuna basabilirsiniz. İndirme işleminiz kısa bir süre içinde başlayacaktır.

mp4 video indirme youtube

Her işletim sisteminde veya cihazda kullanabileceğiniz Snappea ile artık hiçbir zorluk yaşamadan, ücretsiz ve tamamen güvenli bir şekilde YouTube video indirme MP4 işlemi yapmanın keyfini çıkartabileceksiniz! Kolay kurulumu ve kullanımı sayesinde her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği Snappea’yi kurmak veya denemek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar