Eğer bir YouTube hesabınız varsa, büyük ihtimalle video izlemeyi seven ve görsel bir şekilde bilgi edinmeyi seven bir insansınız. Ayrıca, YouTube MP4 indir işlemini nasıl yapabileceğinizi merak ediyor da olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi YouTube videolarını YouTube üzerinden MP4 şeklinde direct olarak indirmek mümkün değil. Bu platformda, videoları sadece kaydedebilirsiniz. İndirme işlemleri için ek bir program veya site kullanmanız gerekiyor.

Bu nedenden dolayı, sizler için MP4 YouTube indirme işlemleriniz konusunda yardımcı olacak en iyi 5 uygulamanın bulunduğu bir liste hazırladık. Listemizi keşfetmeye hemen, şimdi başlayın!

Birinci Bölüm: En İyi 5 YouTube MP4 İndirici

İkinci Bölüm: YouTube MP4 İndiricisi Nasıl Kullanılır?

En İyi 5 Ücretsiz YouTube MP4 İndirici

Android için Snappea

Kısa ve kolay bir şekilde YouTube MP4 indir işlemi yapmak istiyorsanız Android için Snappea müthiş bir uygulama ve bu konudaki en iyi seçimlerden birisi olarak öne çıkıyor. Uygulama, kullanıcı dostu ve basit bir arayüze sahip olduğu için çok kısa sürede MP4 YouTube indirme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

youtube mp4 indirme uygulaması

İndir

Android için Snappea’nin bazı özelliklerine göz atalım:

  • Snappea, birçok farklı özelliğe sahip olan basit bir uygulamadır. YouTube’dan Facebook’a, birçok farklı platformdan medya dosyası indirme olanağı sağlayan Snappea ile en popüler platformlardan istediğiniz medya dosyasını indirebilirsiniz.
  • Uygulamayı kullanmak veya uygulamanın belli özelliklerden yararlanmak için ne uygulamayı kurduktan sonra ne de uygulamayı uzun zamandır kullandıktan sonra ödeme yapmanız gerekmiyor.
  • Resim içinde Resim modundan yararlanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde Android için Snappea’yi kullanırken başka uygulamaları da kullanabilirsiniz.
  • Uygulamanın harika bir gece modu bulunuyor. Bu özellik, karanlıkta telefon kullanırken oluşan göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı oluyor.
  • Son olarak, MP4 ve MP3 gibi birçok farklı formatta ve çözünürlükte medya dosyası dönüştürebilir ve indirebilirsiniz.

YTD Player

YTD Player, genellikle iPhone kullanıcılarının tercih ettiği iyi bir oynatıcı olarak biliniyor. YTD Player aracılığıyla medya dosyası indirmek için tek yapmanız gereken şey uygulamanın sitesini ziyaret etmek ve uygulamayı indirmek. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra MP4 olarak dosya indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın birçok farklı dil desteği bulunuyor.

youtube mp4 indir pc

Peggo.net

YouTube videoları indirmek için kullanabileceğiniz alternatiflerden birisi olan Peggo.net, listemizin ikinci sırasında bulunuyor. Peggo.net ile indirme işlemi yapmak için Peggo’nun internet sitesini kullanabilirsiniz fakat internet sitesi aracılığıyla video indirmenin çok zor olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Fakat internet sitesinden indirebileceğiniz Peggo uygulaması ile video indirme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

youtube mp4 indir pc

TubeMate

TubeMate, Android kullanıcılarının kullanabileceği bir uygulama. YouTube videoları indirmeye başlamak için uygulamayı cihazınıza indirmeniz ve kurmanız gerekiyor. Fakat uygulamanın video indirme konusunda bazen sıkıntılar çıkarttığını belirtmemiz gerekiyor.

youtube mp4 indir pc

Android için YTD

Tıpkı iPhone için YTD’de olduğu gibi Android için YTD’yi kullanarak Android cihazınızda YouTube indirme MP4 işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı birçok farklı dilde kullanabilirsiniz.

youtube mp4 indir pc

En İyi Ücretsiz YouTube MP4 İndiricisi Nasıl Kullanılır?

Araştırmalarımız sonucunda Android için Snappea’nin bu listede bulunan en iyi uygulama olduğuna karar verdik. Bu nedenle, sizlere Android için Snappea’yi nasıl kullanabileceğinizi öğretmek istiyoruz.

Adım 1: Android için Snappea’yi telefonunuza kurun.

Android için Snappea’yi kullanmaya başlamak için uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. Uygulamanın internet sitesini ziyaret ederek APK dosyasını telefonunuza indirin. Siteyi telefonunuz aracılığıyla ziyaret ederek indirme işlemini kolayca tamamlayabilir ve gereksiz uğraşlardan kurtulabilirsiniz.

APK dosyasını indirdikten sonra dosyayı kurabilir ve uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Eğer kurulumda bir sorun yaşıyorsanız, Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme ayarınız aktif değil demektir. Ayarı aktifleştirmek için telefonunuzun Ayarlar >>> Güvenlik dizinine gidebilirsiniz.

Adım 2: MP4 formatında YouTube videoları indirmeye başlayın.

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra YouTube MP4 indirimi işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

Android için Snappea’yi çalıştırabilir ve uygulama üzerinde bulunan “YouTube” bölümünü kullanarak istediğiniz YouTube videolarını uygulamadan çıkış yapmadan arayabilirsiniz.

youtube mp4 indirme uygulaması

Ayrıca, Snappea’nin arama çubuğunu kullanarak genel bir arama da yapabilirsiniz. Bu arama sonucunda Facebook, Instagram gibi popüler platformlardan da arama sonuçlarıyla karşılaşacaksınız.

youtube mp4 indirme uygulaması

İndirmek için aradığınız videoyu bulduktan sonra “İndir” butonuna basın ve sonraki sayfanın yüklenmesini bekleyin. Sonraki sayfada, videonun boyutunu, türünü ve formatını seçtikten sonra YouTube MP4 indirimi işlemini başlatabilirsiniz.

youtube mp4 indir pc

Gördüğünüz gibi Android için Snappea tam olarak sınırsız eğlence için tasarlanmış bir uygulama olarak öne çıkıyor. Bu eşssiz uygulamayı kullanarak sınırsız sayıda YouTube MP4 indir işlemi yapabilirsiniz. Snappea’yi şimdi indirin ve deneyin!

on Nov 25, 2021

Diğer Araçlar