“En iyi YouTube MP4 indirme programı hangisi?” sorusunun cevabını bulmaya çalışan birisi misiniz? O halde merak etmeyin, bugün sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz ve sizleri çoğu kesim tarafından en iyi YouTube MP4 video indirme programı olarak kabul edilen Android için Snappea ve onun çevrimiçi hizmeti olan Snappea Çevrimiçi ile tanıştıracağız. Snappea’yi kullanmaya başladıktan sonra hangi programın en iyi YouTube video indirme programı 2021 olduğu konusunda hiçbir şüpheniz kalmayacağına eminiz! Şimdi, gelin ve çoğu MP4 YouTube video indirme programı listesinde bir numarada bulunan Snappea’yi yakından tanıyalım.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

En iyi YouTube MP4 İndirme Programı: Android için Snappea

Android cihazınıza YouTube videoları indirmek için kullanabileceğiniz Android için Snappea, sadece bir YouTube MP4 indirme programı olmaktan daha fazlasını yapıyor. Uygulama içinden erişebileceğiniz özel arama motoru sayesinde çoğu platformdan istediğiniz videoyu rahatlıkla, uygulamadan çıkmadan arayabilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz YouTube çalma listelerini dahi indirebileceğiniz Android için Snappea, bütün bu indirme işlemlerini 4K çözünürlükte dahi yapmanıza olanak sağlıyor. Akıllı Gece Modu, Resim içinde Resim Modu gibi ek özellikleri ve saydığımız bütün bu özellikleri tamamen ücretsiz sunması ise Android için Snappea’nin en kuvvetli yönlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Sizler de bu müthiş YouTube MP4 video indirme programı ile istediğiniz videoları indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

mp4 youtube video indirme programı

İndir

Adım 1: Android için Snappea’yi indirmek için programın web sitesini ziyaret edin.

En iyi YouTube MP4 video indirme programı ile video indirme işlemi yapmaya başlamak için programın web sitesini ziyaret edin ve APK dosyasını indirin.

APK dosyasını çalıştırarak kurulum işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Eğer kurulumda sorun yaşarsanız cihazınızın Ayarlar >>> Güvenlik dizinine gidin ve cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemeye izin verdiğinden emin olun.

Adım 2: Bir YouTube videosu seçin.

Android için Snappea aracılığıyla indireceğiniz YouTube videosunu seçmek için YouTube’u çalıştırın. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Android için Snappea’yi kullanarak da video araması gerçekleştirebilirsiniz. Eğer videoyu uygulama içerisinde arayacaksanız Adım 4’e geçmelisiniz.

mp4 youtube video indirme programı

Adım 3: Videonun bağlantısını kopyalamak için Paylaş butonunu kullanın.

Videonun bağlantısını kopyalamak için Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyin. Paylaş butonunu videonun sağ alt kısmında bulabilirsiniz.

mp4 youtube video indirme programı

Adım 4: Video bağlantısını kullanarak Android için Snappea’de bir arama gerçekleştirin.

En iyi YouTube MP4 indirme programı 2021 olan Android için Snappea’yi kullanma zamanınız geldi. Programı çalıştırın ve daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı programın arama motoruna yapıştırın ve aratın.

Video bağlantısı ile uğraşmak istemiyorsanız indirmek istediğiniz videoyu uygulamanın arama motoru aracılığıyla da arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bulmaya çalıştığınız video ile alakalı birkaç anahtar kelimeyi programın arama motoruna yazmak.

mp4 youtube video indirme programı

Adım 5: Formatı ve çözünürlüğü seçerek indirme işlemini başlatın.

Snappea’nin sizlere sunduğu çözünürlük ve format seçimlerinden istediğiniz ikiliye karar verdikten sonra İndir tuşuna basın ve gerisini Snappea’ye bırakın! İndirme işlemi, internet hızınıza bağlı olarak belli bir süre içinde tamamlanacaktır.

mp4 youtube video indirme programı

Android için Snappea’ye Çevrimiçi Bir Alternatif: Snappea Çevrimiçi

Her ne kadar bir YouTube MP4 indirme programı olmasa da Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) kullanıcılarının da kullanabileceği bir Snappea ürünü mevcut. Snappea Çevrimiçi adındaki kurulum gerektirmeyen, çevrimiçi olarak internet sitesi aracılığıyla erişebileceğiniz bu hizmet sayesinde istediğiniz YouTube videosunu saniyeler içinde indirmeye başlayabilirsiniz. Basit ve mobil uyumlu arayüzü sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan kullanmaya başlayacağınız Snappea Çevrimiçi, her ne kadar Android için Snappea gibi özelliklere sahip olmasa da YouTube MP4 indirme programı PC arayışınızı sonlandıracak bir araç olacak. Bu hizmeti kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

youtube video mp4 indirme programı

Adım 1: İndirmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

Öncelikle, Android için Snappea YouTube MP4 indirme programı ücretsiz alternatifi olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak indireceğiniz videoyu açmalısınız.

Tıpkı Android için Snappea’de olduğu gibi Snappea Çevrimiçi’nin de kendi arama motoru var. Bu arama motorunu kullanarak indirme yapacaksanız Adım 3’e geçin.

youtube video mp4 indirme programı

Adım 2: Videonun URL’sini kopyalayın.

Eğer bilgisayardaysanız URL kopyalama işlemini gerçekleştirmek için tarayacının yukarısında bulunan bağlantı adresini kopyalamanız yeterli olacaktır. Mobil bir cihazda iseniz videonun altında bulunan Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek URL kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

youtube video mp4 indirme programı

Adım 3: URL’yi Snappea Çevrimiçi aracılığıyla aratın.

İndirmek istediğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde açmalısınız. Bunu yapmak için kopyalamış olduğunuz URL’yi sitenin arama motoruna yapıştırmanız yeterli olacaktır. Ayrıca, bu arama motorunu indireceğiniz videoyu bulmak için de kullanabilirsiniz.

youtube video mp4 indirme programı

Adım 4: İndireceğiniz videonun formatını ve çözünürlüğüne karar verdikten sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatın.

İndireceğiniz videoyu bulduktan sonra videoyu hangi formatta ve çözünürlükte indirmek istediğinize karar verin. Seçiminizi gerçekleştirdikten sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

youtube video mp4 indirme programı

Snappea ailesinin bu iki müthiş ürünü sayesinde artık YouTube MP4 indirme programı PC veya YouTube MP4 indirme programı ücretsiz arayışınız sona erecek! Sizler de kolayca, ücretsiz ve HD kalitede YouTube videosu indirmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmek! İyi eğlenceler!

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar