Android ve web için kullanılabilen Snappea MP3 ses dönüştürücü hakkında bilgi sahibi misiniz?  MP3 ses dönüştürücü ile ilgili bu ücretsiz videonun yardımıyla, herhangi bir medya (video / ses) dosyasını MP3 olarak kaydedebilirsiniz. Bu nedenle, en sevdiğiniz videoları bir MP3 ses dosyasına dönüştürmenize yardımcı olmak için bu yazıyı hazırladım. Bu kılavuzu takip ederek herhangi bir cihazdaki video / sesi MP3’e dönüştürebilirsiniz

Bölüm 1: Android için En İyi Video’dan MP3 Ses Dönüştürücüsü
Bölüm 2: Ücretsiz Çevrimiçi Video – Ses MP3 Dönüştürücü
Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Bölüm 1: Android için En İyi Video’dan MP3 Ses Dönüştürücüsü

Telefonunuzda bulunan bir video veya ses dosyasını MP3 olarak kaydetmek istiyorsanız, Android için Snappea‘yı kullanın. Videodan MP3’e ses dönüştürücüsünün kullanımı son derece kolay ve ücretsizdir.
ses kaydını mp3 çevirme
İndir

  • MP3 dönüştürücü uygulaması, ana sayfasında tonlarca medya ve sosyal platforma sahip.
  • Snappea’dan ayrılmadan istediğiniz herhangi bir platform arasında (YouTube, Facebook, Instagram vb.) Geçiş yapabilirsiniz.
  • Arama çubuğuna anahtar sözcükleri girebilir veya bu Video’dan MP3’e Ses Dönüştürücü süne  videonun URL’sini girebilirsiniz.
  • Yüklenen medya dosyası MP3 (veya MP4) olarak ve farklı bit hızlarında (128 veya 320kbps gibi) kaydedilebilir.

Herhangi bir medya dosyasını MP3 ses dosyasına dönüştürmek için Snappea for Android’i şu şekilde kullanabilirsiniz:

Adım 1: Video’dan MP3’e Ses Dönüştürücüsünü indirin

İlk olarak, MP3 dönüştürücü ses uygulamasını telefonunuza indirmek için Snappea’nın resmi web sitesini ziyaret etmelisiniz. APK indirildikten sonra, tarayıcınıza ses dosyasını MP3 dönüştürücü uygulamasına yükleme izni verebilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videoyu arayın

Şimdi, Video’dan MP3’e Ses Dönüştürücü uygulamasını başlatabilir ve istediğiniz herhangi bir videoyu arayabilirsiniz. Örneğin, mevcut platformlar arasında geçiş yapabilir veya arama çubuğuna  / video URL’si girebilirsiniz.

ses kaydını mp3 e çevirme programı

ses dosyasını mp3 çevirme

Adım 3: Yüklenen videoyu MP3 sese dosyasına dönüştürme

Seçtiğiniz videoyu bulduğunuzda, yüklemek için küçük resme dokunabilirsiniz. Şimdi, video / ses dosyalarını MP3’e dönüştürmek için alttaki indirme simgesine dokunmanız yeterli. Videoyu / sesi MP3’e dönüştürmek ve telefonunuza kaydetmek için hedef format olarak MP3’ü seçin.ses dosyasını mp3 çevirme
ses dosyasını mp3 çevirme

Bölüm 2: Ücretsiz Çevrimiçi Video – Ses MP3 Dönüştürücü

Bilgisayarınızdaki veya iPhone’unuzdaki herhangi bir medya dosyasını MP3 formatına dönüştürmek istiyorsanız, Snappea‘nın web tabanlı aracını kullanın. Bu çevrimiçi video’dan MP3’e ses dönüştürücü herhangi bir platformdan erişilebilir.


ses kayıtlarını mp3 e çevirme

  • Her tarayıcıdan ekstra hiçbir şey indirmeden erişilebilen çevrimiçi bir MP3 ses dosyası dönüştürücüsüdür.
  • Snappea arama çubuğuna anahtar kelimeler girerek doğrudan YouTube’dan sonuç alabilirsiniz.
  • Hızlı sonuç almak için, YouTube videosunun URL’sini doğrudan Snappea’ya girebilirsiniz.
  • Her  türlü videoyu / sesi MP3’e dönüştürebilir ve dosyayı farklı boyutlarda kaydetmenize de izin verir.

Snappea Online Downloader’ın yardımıyla bir video / ses dosyasını MP3’e çevirmek için şu adımları izleyin:

Adım 1: Dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini kopyalayın

İsterseniz, seçtiğiniz herhangi bir videoyu bulmak için önce YouTube web sitesine veya uygulamasına gidebilirsiniz. Yükledikten sonra, URL’sini adres çubuğundan veya paylaş simgesine dokunarak kopyalamanız yeterlidir.

ses kayıtlarını mp3 e çevirme

ses kayıtlarını mp3 e çevirme

Adım 2:  Snappea’ya dönüştürmek istediğiniz videoyu yükleyin

sesi mp3 çevirme

Şimdi, bu videonun web sitesine MP3 ses dönüştürücüye gidebilir ve kopyalanan URL’yi gönderebilirsiniz. İsterseniz, anahtar kelimeler girerek bir video arayabilirsiniz ve sonuçlar YouTube’dan alınacaktır.

Adım 3:  Yüklenen videoyu MP3 sese dosyasına dönüştürme

sesi mp3 e çevirme

Seçtiğiniz videoyu bulduktan sonra, sadece küçük resmine tıklayın ve Snappea tarafından yüklenecektir. Sonunda, hedef format olarak MP3’ü ve dosyayı kaydetmek için tercih edilen bir bit hızını seçebilirsiniz. Videoyu / sesi MP3’e dönüştürmek ve bilgisayarınıza kaydetmek için şimdi İndir düğmesine tıklayın.

Devam edin ve herhangi bir videoyu / sesi ücretsiz olarak MP3’e dönüştürmek için MP3 dönüştürücü videoyu Android uygulamasına veya çevrimiçi çözümüne kullanın.

Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.
mp3 ses dönüştürücü

on Jul 25, 2021

Diğer Araçlar