Bir müzik meraklısıysanız veya bilgisayarınızda MP3 dosyaları biriktirmek istiyorsanız, en iyi bilgisayar MP3 dönüştürücü aracını arıyor olabilirsiniz. Sonuçta, PC için MP3 aracına doğru dönüştürücü ile, birden fazla kaynaktan ses dosyaları alabilirsiniz. İşleri sizin için kolaylaştırabilmek adına, çevrimiçi olarak kullanılabilecek PC için MP3’e dönüştürücü için ücretsiz bir çözüm hakkında size bildireceğim. Bunun yanı sıra, PC için indirebileceğiniz 3 güvenilir MP3 dönüştürücü de ekleyeceğim.

Bölüm 1: PC, Mac ve Diğer Platformlar için Online MP3 Dönüştürücü
Bölüm 2: Denemeniz için başka bir PC için MP3 Dönüştürücü
Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Bölüm 1: PC, Mac ve Diğer Platformlar için Online MP3 Dönüştürücü

PC için bir MP3 dönüştürücü indirmek yerine, sorunsuzca kullanılabilen çevrimiçi bir çözüm düşünebilirsiniz. PC için Snappea Online MP3 dönüştürücü, her platformda veya tarayıcıda kullanabileceğiniz mükemmel bir çözümdür.


mp3 dönüştürücü indir pc

  • PC için Snappea MP3 dönüştürücü çevrimiçi olarak kullanılabildiğinden, sisteminize yüklemeniz gerekmez.
  • PC için en iyi MP3 dönüştürücüye herhangi bir tarayıcıdan ilgili web sitesini ziyaret ederek çevrimiçi olarak erişebilirsiniz.
  • Kullanıcılar dönüştürmek istedikleri videonun URL’sini doğrudan gönderebilir veya YouTube’dan sonuç almak için anahtar kelimeler girebilir.
  • Snappea, yüklenen videoyu MP4 veya MP3 formatlarında ve farklı boyutlarda (veya bit hızlarında) kaydetmenizi sağlar.
  • PC için bu MP3 dönüştürücüyü kullanmak son derece kolaydır, ücretsizdir ve şarkı indirme sınırı da bulunmamaktadır.

Snappea bilgisayar MP3 dönüştürücü çevrimiçi çözümünü şu şekilde ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz.

Adım 1:  YouTube video bağlantısını kopyala

İsterseniz, seçeceğiniz herhangi bir videoyu bulmak için önce YouTube web sitesine veya uygulamasına gidebilirsiniz. Videoyu yükledikten sonra adres çubuğuna gidebilir ve bağlantıyı el ile kopyalayabilirsiniz.

mp3 dönüştürücü indir pc

mp3 dönüştürücü indir pc

Adım 2:  Videoyu PC için Snappea MP3 dönüştürücüye yapıştırın

videoyu mp3 e çevirme programı pc

Artık tek yapmanız gereken Snappea sitesine gidip dilediğiniz YouTube video Linkini arama çubuğuna yapıştırmak. Veya, istediğiniz arama kelimelerini buraya yazıp YouTube sayfasından gelen otomatik arama sonuçlarıı görebilirsiniz.

Adım 3:  Videoyu MP3 dosyasına dönüştürme

pc mp3 dönüştürücü

Seçtiğiniz videoyu bulduktan sonra, küçük resmine tıklamanız yeterlidir ve Snappea tarafından işlenecektir. Listedeki opsiyonlardan, dosyanın boyutu ile birlikte hedef dosya olarak MP3 seçebilirsiniz. Şimdi, yapmanız gereken videoyu dönüştürmek ve mp3 dosyası olarak kaydetmek için indirme düğmesine tıklayın.

Bölüm 2: Denemeniz için başka bir PC için MP3 Dönüştürücü

Çevrimiçi bir çözümün yanı sıra, PC için aşağıdaki MP3 dönüştürücülerini de indirebilirsiniz.

Freemake Ses Dönüştürücüsü

Tüm Windows versiyonları için sorunsuz olarak çalışan ücretsiz bir MP3 dönüştürücüdür. PC için MP3 dönüştürücüyü web sitesinden indirebilir ve herhangi bir video yükleyebilirsiniz. Ardından  daha sonra bilgisayarınıza mp3 biçiminde kaydedilebilir.

Herhangi Bir Video Dönüştürücü

Adından da anlaşılabileceği üzere PC için MP3 Dönüştürücü birçok farklı ses formatını desteklemektedir. Örneğin, bir videoyu yükleyip MP3, WMA, AAC, WAV ve diğer biçimlere dönüştürebilirsiniz. Bu bilgisayar MP3 dönüştürücü yazılımı bir süredir güncellenmese de, serbestçe kullanılabilir.

Multimedya MP3 Dönüştürücü

Son olarak, kullanımı da ücretsiz olan Multimedya’dan bilgisayar MP3 dönüştürücü aracını da deneyebilirsiniz. Sadece videodan MP3’e dönüştürme değil, aynı zamanda diğer formatlardaki ses dosyalarını herhangi bir sorun olmadan MP3’e dönüştürebilir.

Bu nedenle, gereksinimlerinizi karşılamak için PC için herhangi bir güvenilir MP3 dönüştürücüyü indirebilir veya indirmeye gerek kalmayacak PC için en iyi MP3 dönüştürücü olan Snappea’yı çevrimiçi kullanabilirsiniz.

Bölüm 3: Video Dosyalarını Çevrimiçi Ortamda Ücretsiz olarak MP3’e Dönüştürün

Sizin için ses dosyalarını dönüştüren ücretsiz bir çevrimiçi uygulama. Uygulama tüm biçimleri destekler, dosyalarınızı hızlı bir şekilde işler ve kurulum gerektirmez. MP4, AVI, MPEG, MOV, FLV, MOV, H.264, 3G2, 3GP, ASF, RM dahil olmak üzere birçok farklı dosya formatını MP3 formatına kolayca dönüştürün. Bu MP3 Dönüştürme Aracı ile sınırsız günlük dönüşümlerin keyfini çıkarabilirsiniz.
bilgisayar mp3 dönüştürücü

on Jul 25, 2021

Diğer Araçlar