Günümüzde YouTube üzerinden bir videoyu indirmek veya MP3 formatına dönüştürmek birçok YouTube kullanıcısının yaptığı bir işlem. Bu sebepten dolayı, internette birbirinden farklı özelliklere sahip olan bir sürü YouTube hızlı MP3 indir programları ve siteleri bulunmakta. Bu site ve uygulamaların arasında ise en iyisi tartışmasız bir şekilde milyonlarca kullanıcısı olan ve en hızlı YouTube MP3 indirme programı olarak kabul edilen Snappea. Sen de kolaylıkla bir Snappea kullanıcısı olabilir ve YouTube MP3 indir hızlı işlemi yapmaya başlayabilirsin. Yapman gereken tek şey aşağıdaki adımları izlemek ve sonrasında Snappea’nin sana sunduğu ücretsiz özelliklerin tadını çıkarmak.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm: Hızlı Video İndirme Konusunda Lider Uygulama: Android İçin Snappea

Android için Snappea kullanıcıları izlemek istedikleri videoyu rahatlıkla indirebiliyor, dinlemek istedikleri şarkıları ise hiçbir zorluk yaşamadan MP3 formatında cihazına kaydedebiliyorlar. Bu yüzden Android için Snappea kullanıcılarının YouTube hızlı MP3 indirme programı aramasına gerek kalmıyorlar. Birçok uygulamanın ücretli olarak sunduğu özellikleri Android için Snappea ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Android için Snappea kullanıcıları sadece video ve şarkı indirmekle kalmayıp, Gece modu sayesinde gözleri yorulmadan uygulama üzerinde vakit geçirebiliyor, Resim İçinde Resim modu sayesinde ise yaptıkları iş bölünmeden videolarını izlemeye devam edebiliyorlar. Saydığımız özellikler gibi daha nice güzel özelliği bulunan Android için Snappea sayesinde artık en iyi şekilde YouTube MP3 indir hızlı işlemi yapabileceksin. Sen de aşağıda senin için sıraladığımız adımları takip ederek Android için Snappea kullanıcısı olup YouTube hızlı MP3 indir işleminin tadını çıkarabilirsin.

youtube mp3 hızlı indir

İndir

Adım 1: Kurulum öncesi cihazında yapılması gereken basit ayarı yap.

Google’ın sunduğu politikalardan dolayı Android için Snappea ve benzeri uygulamaları cihazına kurabilmen için aktif etmen gereken basit bir ayar bulunmakta. Bu ayarı gerçekleştirmek için lütfen cihazının Ayarlar ve daha sonra da Güvenlik kısmına girip “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” seçeneğini aktifleştir. Endişelenme, yaptığın bu işlem cihazına hiçbir şekilde zarar vermeyecektir.

en hızlı youtube mp3 indir

Yukarıdaki ayarı aktifleştirdikten sonra Snappea’nin web sitesine giderek APK dosyasını indir ve APK’yı kurmaya başla.

Adım 2: Cihazına kaydetmek istediğin videoyu YouTube üzerinden seç.

Android İçin Snappea’yi kurduktan sonra YouTube’u aç ve indirmek istediğin videoyu seç.

Adım 3: YouTube’da seçtiğin videonun uzantısını kopyala.

Dilediğin videoyu YouTube üzerinden açtıktan sonra videonun sağ alt tarafında bulunan “Paylaş” butonuna tıkla ve hemen ardından ekrana çıkan seçeneklerden “Bağlantıyı Kopyala” butonuna bas.

youtube mp3 indir hızlı

Adım 4: Android için Snappea’yi aç ve videonun bağlantısını arama çubuğuna yapıştır.

Android için Snappea uygulamasını açtıktan sonra ekrana gelen arama çubuğuna kopyaladığın videonun uzantısını yapıştır ve arama işlemini başlat.

youtube mp3 indir hızlı

Adım 5: Format ve çözünürlüğünü seç ve ardından indirmeye başla.

Karşına çıkan seçeneklerden indirmek istediğin videonun format ve çözünürlük ayarlarını yap ve indirme işlemini başlat.

youtube mp3 hızlı indir

İkinci Bölüm:Çevrimiçi Şekilde Hızlı Video İndir: Snappea Çevrimiçi (Windows/IOS/Mac/Linux/iPhone/iMac kullanıcıları için)

Snappea Çevrimiçi, Android cihazı bulunmayan fakat iOS, Mac, Windows, Linux ve diğer çeşitli işletim sistemlerine sahip cihazı olan kullanıcıların YouTube hızlı MP3 indirme işlemi yapabilmek için tercih ettiği bir hizmettir. Android için Snappea uygulamasına erişemeyen kullanıcılar sıklıkla Snappea Çevrimiçi’yi kullanıyor. Snappea Çevrimiçi sayesinde Android cihazı olmayan kullanıcılar YouTube hızlı MP3 indirme programı aramak yerine Snappea Çevrimiçi’nin kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu YouTube hızlı MP3 indir işlemi sayesinde bütün işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Tıpkı Android için Snappea’de de olduğu gibi birçok çözünürlük ve format seçeneği bulunan Snappea Çevrimiçi, kullanıcılarına sunduğu bu ücretsiz hizmetler sayesinde tam anlamıyla rakipsiz bir YouTube hızlı mp3 indirme sitesi. Eğer senin de Android cihazın yoksa ve YouTube hızlı MP3 indirme işlemi yapmak istiyorsan Snappea Çevrimiçi’yi kullanabilirsin. Tek yapman gereken aşağıdaki adımları uygulamak!

en hızlı youtube mp3 indir

Adım 1: YouTube üzerinden videonu ara.

YouTube’a giriş yaptıktan sonra yukarıda bulunan arama çubuğunu kullanarak bir video bul.

Adım 2: Videonun altında bulunan “Paylaş” butonuna tıkla ve bağlantıyı kopyala.

Videonun altında bulunan Paylaş ???? Bağlantıyı Kopyala adımlarını izle ve videonun bağlantısını kopyala.

en hızlı youtube mp3 indirme

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’ye giriş yap ve indirmek istediğin videoyu ara Snappea Çevrimiçi üzerinden arat.

Snappea’nin web sitesi olan Snappea Çevrimiçi’ye girdikten sonra üst tarafta bulunan arama kutucuğun içine YouTube üzerinden kopyaladığın videonun uzantısını yapıştır ve videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde arat.

 en hızlı youtube mp3 indirme programı

Adım 4: Format ve çözünürlüklerden dilediğini seçtikten sonra indirmeyi başlat.

Arama tamamlandıktan sonra karşına çıkan format ve çözünürlüklerden seçimini yap ve “İndir” butonuna basıp, ücretsiz olarak MP3 indirmenin tadını çıkar.

youtube hızlı mp3 indir

YouTube MP3 indir hızlı işlemi yapmanın yepyeni ve en iyi yöntemi olan Snappea, iki farklı ürünü sayesinde her türlü kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir araç olarak dikkat çekiyor. Sen de Snappea’yi kullanmaya hemen şimdi başla ve Snappea ailesine katıl! Snappea’den memnun kalacağına eminiz!

on Oct 21, 2021

Diğer Araçlar