Sosyal medyanın, son teknoloji akıllı telefonların ve inanılmaz kullanışlı olan video izleme servislerinin yaygınlaşması, daha önce hiç tüketmediğimiz kadar video içeriği tüketmemizle sonuçlandı. Bu video içeriklerinin ana kaynağının YouTube olduğunu hepimiz biliyoruz. Ne zaman ki bir video izlemek istesek, aklımıza ilk gelen seçenek “YouTube” oluyor. Peki iPhone YouTube MP3 indirmeişlemi gerçekleştirerek iPhone cihazımıza nasıl MP3 indirebiliriz? Haydi öğrenelim. Sizin için YouTube MP3 indirme iPhone işlemi yapabileceğiniz platformlardan ve uygulamalardan oluşan bir liste oluşturduk.

Birinci Bölüm: En İyi 3 indirme Uygulaması
İkinci Bölüm: Snappea Çevrimiçi için Öğretici


Bölüm 1. iPhone ile Uyumlu En İyi 5 MP3 İndirme Uygulaması

1.MyMP3

MyMP3, YouTube MP3 indir iPhone işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir MP3 indirme uygulamasıdır.

iphone a youtube dan mp3 indirme

Videoyu MP3 Dönüştürebilir.
Dönüştürdüğünüz Videoyu Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz.
Videonun Meta verisini değiştirebilirsiniz.

2.MP3 Converter

MP3 Converter, YouTube MP3 indir iPhone işlemleriniz için kullanabileceğiniz ve dönüştürdüğünüz videoların keyfini çıkartabileceğiniz bir iOS uygulaması olarak biliniyor.

iphone için youtube mp3 indirme

MP3’e dönüştürebilir.
Farklı ses ve video formatlarını destekler.
MP3 dosyalarını paylaşabilir.

3.YouTube Music

YouTube Music, bir YouTube MP3 indir iOS uygulamasıdır.

mac youtube mp3 indirme

Albümler bulun.
Uygulama üzerinde açın.
İndirinç
Uygulama içi YouTube satın-alımları aktiftir.

Bölüm 2. iPhone’a MP3 Nasıl İndirilir?

Eğer iPhone YouTube MP3 indirme işlemini bir uygulama kullanmadan gerçekleştirmek istiyorsanız, Snappea Çevrimiçi’yi kullanabilirsiniz. Snappea Çevrimiçi, YouTube MP3 indirme iPhone işlemini dakikalar içinde gerçekleştirmenize olanak sağlayan çevrimiçi bir platformdur.

apple youtube mp3 indirme

Snappea Çevrimiçi’nin bazı özellikleri:

  • Snappea ile YouTube videoları indirebilirsiniz. Videonun bağlantısını direkt olarak siteye yapıştırabilir veya sitedeki arama motorunu kullanarak aradığınız videoyu bulabilir ve indirebilirsiniz.
  • Birçok farklı çözünürlükte ve formatta MP3 dosyası indirebilirsiniz.
  • Snappea Çevrimiçi, çok hızlı ve basit bir platformdur. Yaptığınız işin hızını etkilemeden, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Snappea Çevrimiçi, iPhone, Mac ve Windows kullanıcılarının MP3-MP4 indirmek için kullanabileceği en iyi ortamı sunuyor.

Snappea Çevrimiçi’nin muhteşem özelliklerini göz önünde bulundurarak işleyişini aşağıda açıkladık. Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak nasıl YouTube MP3 indir iPhone işlemi yapabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Adım 1: Snappea Çevrimiçi’yi açın.

iPhone YouTube MP3 indirme işlemine başlamak ve iPhone cihazınıza MP3 ve MP4 indirmek için buraya tıklayarak Snappea Çevrimiçi’yi açın.

Web sitesinde, bağlantıyı yapıştırabileceğiniz ve telefonunuza MP3 dosyalarını indirmeye başlayabileceğiniz bir arama çubuğu bulacaksınız.

Not: Android telefonunuzda MP3 indirmek istiyorsanız, Android için Snappea uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

Adım 2: MP3 İndirin.

MP3 indirmek için iki seçeneğiniz var: YouTube videosunun bağlantısını kullanabilir veya bir anahtar kelime arayabilirsiniz. Her iki yöntem de kolaydır ve medyayı çeşitli boyutlarda, çözünürlüklerde ve biçimlerde indirmenize yardımcı olur. Nasıl olduğunu görelim:

Adım 2A: Anahtar kelime arayın

İlk seçenek, Snappea web sitesinde anahtar kelimeleri aramaktır. Örneğin, aşk müziği aramak istiyorsanız, bu anahtar kelimeyi girip arama tuşuna basabilirsiniz. Sonuçlardan, MP3’e dönüştürmek istediğiniz videoyu kaydırın ve bulun ve iPhone’unuza kaydedin.

youtube iphone mp3 indirme

Videoyu bulduğunuzda, indirmek için oynatıcının altındaki İndir düğmesine tıklayın. Sonraki sayfada çözünürlüğü ve boyutu seçin. Daha sonra, iPhone’unuza indireceğiniz dosyanın nereye inmesini istediğinizi seçin.

iphone youtube mp3 indirme

Adım 2B: URL ile İndirin.

Başka bir basit yol, YouTube’unuzu ziyaret etmek, videoyu bulmak ve bağlantıyı ve URL’yi kopyalamaktır. Bu URL’yi Snappea’nın arama çubuğuna yapıştırın. Bir sonraki sayfada, boyutu ve çözünürlüğü seçin ve İndir’e basın. Son olarak, indirme hedefini seçin ve Tamam’a basın.

youtube mp3 indir iphone

Snappea Çevrimiçi ile medya indirmek daha kolaydır!  Eğlenceye engelsiz erişim için bu platformu kullanmaya başlayabilirsiniz Android kullanıcıları lütfen Android için YouTube MP3 indiricisini indirin.

on Oct 21, 2021

Diğer Araçlar