Müzik dinlemenin birçok yolu bulunuyor. İsterseniz Spotify tarzı bir müzik dinleme programı kullanabilir ve bu program aracılığıyla müzik dinleyebilirsiniz. Fakat çevrimdışı müzik dinlemek için Spotify’ın Premium sürümünü kullanmalısınız ve bu sürüm için aylık olarak belli bir miktarda para ödemek zorundasınız. Peki nasıl ücretsiz bir şekilde çevrimdışı müzik dinleyebilirsiniz? Bu konuda son zamanlarda artış gösteren “YouTube MP3 indir mobil” tarzı Google aramalarına bakarak söyleyebiliriz ki çoğu insan bu konuda henüz bir fikir sahibi değil. Bugün, bu konuda sizlere yardımcı olmak adına 2 müthiş araç tanıtacağız. Snappea ailesinin telefona YouTube MP3 indirme özelliğine sahip olan bu iki aracı sayesinde istediğiniz YouTube videolarını MP3 ve hatta MP4 olarak cihazınıza indirebilecek ve çevrimdışı olarak kullanabileceksiniz. Her türlü cihazda YouTube mobil MP3 indir işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bu iki aracı nasıl kullanabileceğinizi anlatmak için hazırladığımız kılavuzları aşağıda bulabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea ile Android Telefona MP3 Nasıl İndirilir?

Android için Snappea, telefona YouTube MP3 indirme özelliğine sahip uygulamalar arasında en iyilerden birisi olarak biliniyor. Sadece YouTube MP3 indir mobil işlemi yapabileceğiniz bir Android uygulamasından daha fazlası olan Android için Snappea, uygulama içine entegre edilmiş özel arama motoru sayesinde çoğu platforma giriş yapmadan, sadece uygulamayı kullanarak video aramanıza ve bulduğunuz videoları indirmenize olanak sağlıyor. Yüksek kalitede MP3 ve 4K çözünürlük de dahil olmak üzere MP4 olarak video indirimine imkân sunan Snappea, bütün bu özelliklere ek olarak Akıllı Gece Modu ve Resim İçinde Resim Modu gibi işlevsel özellikleri sayesinde bir müzikseverin aradığından çok daha fazlasına sahip bir uygulama olarak öne çıkıyor. Gayet basit 5 adımı uygulayarak YouTube Mobil MP3 indir işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlayan Android için Snappea’yi kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

youtube mp3 indir mobil

İndir

Adım 1: Android için Snappea uygulamasını indirin ve uygulamanın kurulumunu tamamlayın.

Kurulum esnasında bir hata ile karşılaşmamak için cihazınızın Ayarlar <<< Güvenlik sekmesine gidin ve cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemeye izin verdiğinden emin olun.

Bu ayarı kontrol ettikten sonra Snappea’nin internet sitesinden uygulamayı indirebilir ve kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz YouTube videosunu bulmak için YouTube’da gezinin.

YouTube’u çalıştırdıktan ve indirmek istediğiniz videoyu açtıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

youtube mp3 indir mobil

Adım 3: Videonun bağlantı adresini telefonunuza kopyalayın.

Videonun altında bulunan Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek videonun bağlantı adresini telefonunuza kopyalayabilirsiniz.

youtube mp3 indir mobil

Adım 4: Kopyaladığınız bağlantıyı uygulama içinde bulunan arama motoru aracılığıyla aratın.

MP3 olarak indireceğiniz videoyu Android için Snappea üzerinde açmanız gerekiyor. Bunu yapmak için ise daha önce kopyalamış olduğunuz video bağlantısını uygulamada bulunan arama motoruna yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca, bağlantı ile uğraşmadan MP3 indir YouTube mobil işlemi yapmak için uygulama içinde bulunan arama motorunu da kullanabilirsiniz. YouTube ile entegreli bir arama motoru olduğu için istediğiniz YouTube videosunu bulabilirsiniz.

youtube mp3 indir mobil

Adım 5: MP3 formatını ve istediğiniz kaliteyi seçtikten sonra İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatın.

Format olarak MP3’ü ve istediğiniz kaliteyi seçtikten sonra İndir tuşu aracılığıyla indirme işlemini başlatabilirsiniz.

youtube mp3 indir mobil

Snappea Çevrimiçi ile iPhone’a MP3 Nasıl İndirilir?

Snappea, iPhone kullanıcılarını da yalnız bırakmıyor! Özellikle iPhone telefona YouTube MP3 indirme işleminin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Android kadar serbest bir sisteme sahip olmayan iPhone telefonlarda YouTube MP3 indir mobil işlemi gerçekleştirmenin zorluğunu büyük ölçüde azaltacak bir araç olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak istediğiniz YouTube videosunu MP3-MP4 formatında iPhone cihazınıza indirebilirsiniz. Android için Snappea’nin sahip olduğu “uygulama içi arama motoru” özelliği Snappea Çevrimiçi’de de bulunuyor. Ayrıca, Snappea Çevrimiçi hiçbir reklam barındırmıyor ve tamamen ücretsiz! MP3 indir YouTube mobil işlemleri için bir numara olan bu aracı kullanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

youtube mp3 indir mobil

Adım 1: YouTube’u çalıştırın ve indireceğiniz videoyu açın.

İndirmeye karar verdiğiniz YouTube videosunu açmak için YouTube’u çalıştırın.

youtube mp3 indir mobil

Adım 2: Paylaş butonu aracılığıyla video bağlantısını kopyalayın.

Paylaş butonunu videonun hemen altında bulabilirsiniz. Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyerek kopyalama işlemini tamamlamayabilirsiniz.

youtube mp3 indir mobil

Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı Snappea Çevrimiçi ile aratın.

Videonun bağlantısını Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunu kullanarak aratın. Videonuz ekranda belirecektir.

youtube mp3 indir mobil

Adım 4: MP3’ü hangi kalitede indirmek istediğinize karar verdikten sonra İndir butonuna basın.

İndirmek istediğiniz MP3’ün hangi kalitede olmasını istediğinize karar verdikten sonra İndir butonuna basın. İndirme işlemi kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.

youtube mp3 indir mobil

MP3 indir YouTube mobil işlemi gerçekleştirmek için en iyi tercihlerden birisi olan Snappea ile Android veya iPhone cihazınıza MP3-MP4 indirmek işte bu kadar kolay. Mobil YouTube MP3 indir işlemi yapmak konusunda adeta bir devrim olan Snappea’yi kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler!

on Oct 21, 2021

Diğer Araçlar