“Telefonumda kullanabileceğim en iyi YouTube MP3 çeviriciuygulaması hangisi?” Eğer daha önce bu konu hakkında düşünmüşseniz ve o nedenle buraya geldiyseniz, doğru yere geldiniz. Her gün milyonlarca kullanıcı favori şarkılarını dinlemek için YouTube uygulamasını veya web sitesini ziyaret ediyor. Bu ziyaretlerden kurtulmak ve çevrimdışı bir şekilde MP3 dinlemenin keyfini çıkarmak için bir YouTube çevirici MP3 uygulaması kullanarak favori şarkılarınızı telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bu nedenle, sizlere bir liste hazırladım. Hazırladığım bu listede, herhangi bir iOS veya Android cihaz için kullanabileceğiniz en iyi MP3 YouTube çevirici seçeneklerinden bazılarını bulacaksınız.

Birinci Bölüm: En iyi 5 yolu

İkinci Bölüm: Snappea Android için Öğretici

Bölüm 1. YouTube’dan MP3 İndirmenin 5 Yolu

Android için Snappea

Snappea, yeni piyasaya sürmüş olduğu ve ücretsiz olan YouTube MP3 çevirici uygulaması ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Android için Snappea’nin hızlı ve kullanıcı uyumlu arayüzü, MP3 çeviri işlemleriniz için kolay ve kullanışlı bir çözüm sunuyor.

youtube mp3 çevirici

İndir
  • Android için Snappea YouTube Çevirici MP3 tamamen ücretsiz ve kullanmak için telefonunuzu “rootlamanıza” gerek yok.
  • İstediğiniz herhangi bir YouTube videosunu URL’si veya video ile alakalı anahtar kelimeleri arama motoruna yazmak aracılığıyla Snappea’de açabilirsiniz
  • Android için Snappea MP3 YouTube Çevirici ile dönüştürdüğünüz videoyu farklı çözünürlük/kalite seçenekleriyle MP3 veya MP4 olarak cihazınıza kaydedebilirsiniz.
  • Ses dosyalarını kaydetmek istediğiniz tercih edilen bit hızını da (128 veya 320kbps gibi) seçebilirsiniz.
  • Android için Snappea MP3 Çevirici YouTube uygulamasının Resim İçinde Resim ve Gece Modu bulunuyor.

YouTube Video Downloader

Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama doğrudan YouTube’dan video indirmenize yardımcı olabilir. Fakat isterseniz uygulamayı bir YouTube çevirici MP3 olarak da kullanabilirsiniz. Bunun yapmak için ise indirmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini uygulamanın arama bölümüne yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Easy Downloader Pro

Bu basit MP3 çevirici YouTube uygulamasını istediğiniz YouTube videolarını ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirmek için kullanabilirsiniz. Fakat, uygulamanın bedava versiyonu bolca reklam barındırıyor. Reklamlardan kurtulmak için ise belli bir miktar para ödemeniz ve uygulamanın “Pro” sürümünü satın almanız gerekiyor.

youtube çevirici mp3

Tube

iOS için kullanabileceğiniz bu MP3 çevirici YouTube uygulamasını pek çok kişi bilmiyor. Uygulama App Store’da bulunmadığından dolayı iPhone kullanıcılarının bu MP3 çeviri YouTube uygulamasını üçüncü taraf kaynaklardan edinmesi gerekiyor.

YouTube Tools

Son olarak, iPhone kullanıcıları YouTube videolarını MP3’e ücretsiz olarak indirmek için Cydia’yı (YouTube eklentisi) kullanabilirler. Cydia yüklendikten sonra değiştirilmiş YouTube uygulamasına göz atabilir ve istediğiniz herhangi bir videoyu MP4 veya MP3 formatlarında kaydetmek için altta bulunan İndir butonunu kullanabilirsiniz.youtube mp3 çevirici dönüştürücü

Bölüm 2. MP3 YouTube Çevirici Nasıl Kullanılır?

Android kullanıcıları, aşağıdaki adımları izleyerek Android için Snappea YouTube MP3 Çevirici ile rahatlıkla MP3 dönüştürebilir ve indirebilirler.

Adım 1: Android için Snappea’yi kurun.

Eğer Android için Snappea YouTube MP3 Değiştirici cihazınızda yüklü değilse Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin ve uygulamayı cihazınıza kurun. Kurulumu başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için cihazınızın Güvenlik bölümünde bulabileceğiniz “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olun.

youtube mp3 değiştirici dönüştürücü

Adım 2: Herhangi bir YouTube videosunu açın.

Şimdi, en iyi YouTube MP3 değiştirici olan Android için Snappea’yi çalıştırın ve uygulamanın arama motoruna bulmak istediğiniz video ile alakalı anahtar kelimeleri yazarak bir arama gerçekleştirin. İsterseniz arama motoruna YouTube videosunun URL’sini de yapıştırabilirsiniz.

mp3 çevirici youtube

Adım 3: YouTube videosunu MP3’e dönüştürün.

Seçtiğiniz  videoyu bulduğunuzda, videoya dokunun ve videoyu Snappea’nın medya oynatıcısına yükleyin. Daha sonra, videoyu kaydetmek için indirme simgesine dokunun ve hedef format olarak MP3’ü seçin.

youtube mp3 değiştirici

İşte bu kadar! Bu basit adımları takip ederek Snappea MP3 YouTube çevirici ile istediğiniz kadar işlem yapabilirsiniz.

on Dec 17, 2021

Diğer Araçlar