İstediğiniz herhangi bir YouTube videosunu cihazınıza indirmek için bir sürü yöntem bulunuyor. Mesela, bir YouTube link mp3 indir işlemi yapmak için bir program kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, programlar ile uğraşmadan da istediğiniz YouTube videosunu cihazınıza indirmeniz mümkün. Eğer sizler de program kullanmak istemiyorsunuz ve kurulum ile uğraşmadan YouTube link MP3 indir işlemi yapmak istiyorsanız bir YouTube MP3 indirme sitesi kullanmalısınız. Asıl sorun da burada başlıyor. Yüzlerce YouTubeden MP3 indirme sitesi arasından ücretsiz ve iyi olan bir YouTube MP3 indir sitesi bulmak oldukça zahmetli bir iş. Fakat merak etmeyin! Sizleri bu zahmetten kurtarmak için uzun bir araştırma yaptık ve yüzlerce farklı YouTubeden MP3 indir sitesi arasından en iyi ve tamamen ücretsiz olan 5 tanesini bulduk. Aşağıdaki listeye göz gezdirerek bu 5 siteyi ve listenin bir numarasında bulunan sitenin nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

Birinci Bölüm: En Popüler 5 YouTube MP3 İndirme Sitesi

İkinci Bölüm: Çevrimiçi için Öğretici

5 Ücretsiz YouTube MP3 İndirme Sitesi

Snappea Çevrimiçi

YouTube MP3 indirme siteleri hakkında yaptığımız bu listenin bir numarasında Snappea Çevrimiçi bulunuyor ve açıkçası uzun bir süre de bulunmaya devam edecek gibi görünüyor. Tamamen ücretsiz olması ve hiçbir reklam barındırmamasıyla dikkat çeken Snappea Çevrimiçi, yüksek kalitede saniyeler içinde YouTube videosu indirmek isteyen her kullanıcının bir kere dahi denemesi gereken bir YouTube MP3 indirme sitesi. Sitede bulunan YouTube entegreli arama motoruna ek olarak basit ve mobil uyumlu bir arayüze sahip olan Snappea Çevrimiçi’yi istediğiniz her türlü cihazda rahatlıkla kullanabilir ve güvenli YouTube link MP3 indir işlemi gerçekleştirmenin keyfini çıkartabilirsiniz.


Yout

Listemizin ikinci sırasında bulunan Yout, YouTube videosu indirmek için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif YouTube MP3 indir sitesi. Kolay bir kullanıma sahip olan bu YouTubeden MP3 indirme sitesi sayesinde hızlı bir şekilde MP3 indirebilir ve indirdiğiniz MP3’leri çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz. Basit bir kullanım için iyi fakat yüksek kalitelerde indirme işlemi yapmak ve indirme işlemi hariç başka özellikler arıyorsanız başka bir YouTube MP3 indir sitesi denemeniz daha iyi olur.

url youtube download mp3

Qdownloader

YouTube’dan video indirmek için kullanabileceğiniz Qdownloader, yüksek kalitede video indirme işlemi gerçekleştirmeyi önemsemiyorsanız tercih edebileceğiniz bir internet sitesi olarak öne çıkıyor. Qdownloader, reklam barındırması ve sitenin bazen çökmesi gibi birkaç eksi özelliği nedeniyle listemizin üçüncü sırasında bulunuyor.

url youtube download mp3

MP3XD

MP3XD, indireceğiniz MP3’ün kalitesini seçemeyeceğiniz fakat gayet hızlı bir şekilde indirebileceğiniz YouTube MP3 indirme siteleri arasında bulunuyor. Basit tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çeken MP3XD, kaliteyi önemsemeyen bir kullanıcıysanız şans verebileceğiniz bir YouTubeden MP3 indirme sitesi.

url youtube download mp3

ClickMP3

Oldukça yavaş çalışmasını ve format-çözünürlük seçimi olmamasını dert etmiyorsanız bir şans verebileceğiniz ClickMP3, listemizin dördüncü sırasında bulunuyor. Ücretsiz bir şekilde MP3-MP4 indirmek ve çözünürlük, format gibi detaylarla uğraşmak istemiyorsanız ClickMP3’ü deneyebilirsiniz.

url youtube download mp3

YouTube’dan MP3 İndirmek İçin En İyi Site: Snappea Çevrimiçi

Snappea Çevrimiçi’nin neden en iyi YouTube MP3 indirme sitesi olarak kabul edildiğini anlamak çok da zor değil. Yüksek kalitede MP3-MP4 indirme imkânı sunması, video indirirken karşınıza çıkan sinir bozucu reklamlara sahip olmaması ve tamamen ücretsiz bir MP3-MP4 indirme sitesi olması bu özelliklerin çok küçük bir kısmını oluşturuyor. Sadece saniyeler içinde YouTube link MP3 indir işlemi gerçekleştirerek MP3 indirmenize olanak sağlayan Snappea Çevrimiçi, mobil kullanıcıların da rahatça kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmış arayüzü sayesinde her türlü cihazda hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz nadir internet sitelerinden birisi. Bu müthiş internet sitesinden bu kadar bahsettikten sonra nasıl kullanabileceğinizi anlatmamak tabii ki de olmaz. Aşağıdaki bulunan adımlar aracılığıyla Snappea’nin eşsiz özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

url youtube download mp3

Adım 1: YouTube’da gezinin ve indirmek için bir YouTube videosu seçin.

İndirerek cihazınıza depolamak istediğiniz videoyu bulmak için YouTube’un arama özelliğini kullanabilirsiniz.

url youtube download mp3

Adım 2: Videonun alt kısmında bulunan Paylaş butonu aracılığıyla YouTube videosunun bağlantısını panoya kopyalayın.

Videonun altında bulunan Paylaş butonuna basın ve ekranda beliren Bağlantıyı Kopyala butonunu kullanarak bağlantıyı panoya kopyalayın.

url youtube download mp3

Adım 3: Snappea’nin internet sitesinde bulunan Snappea Çevrimiçi’yi açın ve kopyaladığınız bağlantıyı arama motoruna yapıştırın.

Snappea Çevrimiçi’ye erişmek için Snappea’nin internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Panoya kopyalamış olduğunuz bağlantıyı, siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan arama motoruna yapıştırın ve aratın.

Ayrıca, Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunun YouTube ile entegreli olduğundan daha önce de bahsetmiştik. Bu arama motoru sayesinde YouTube’a giriş yapmadan dahi istediğiniz YouTube videolarını rahatlıkla bulabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

url youtube download mp3

Adım 4: İndir butonunu kullanarak indirme işlemini başlatın.

Formata ve kaliteye karar verdikten sonra aşağıda bulunan İndir butonu aracılığıyla indirmeyi başlatabilirsiniz.

url youtube download mp3

YouTube MP3 indirme siteleri arasından en popüler 5 ücretsiz seçeneği sunduğumuz yazımızın sonuna geldik. Listede bulunan bütün siteler arasında en iyisi olduğunu düşündüğümüz Snappea’yi kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. İyi eğlenceler!

on Nov 19, 2021

Diğer Araçlar