YouTube’da bolca uzun ve kısa video bulunuyor. Hatta bazen bütün bir filmi bile YouTube’da bulabiliyoruz. Ama bu tarz içerikleri telefonunuzda izlemek istediğiniz her seferde YouTube’a giriş yapmanız gerekiyor. Ayrıca, bunu iyi bir internete sahip olmadan yapmaya çalışırsanız çok zorlanabilirsiniz. Bu nedenden dolayı, bu yazımızda sizlere YouTube uzun video indir işlemi yapmak için kullanabileceğiniz en iyi aracı nasıl kullanabileceğinizi anlattık. Okumaya devam edin ve Android telefonunuza, iPhone cihazınıza veya bilgisayarınıza uzun YouTube videosu indirme yöntemini öğrenin.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

1. Bölüm 1 Saatten Uzun YouTube Videolarını Android Telefona İndirin

Snappea Çevrimiçiye benzer ve YouTube uzun video indir işlemi yapabilen bir uygulama olan Android için Snappea, kurtarıcınız olacak. Bu uzun YouTube videosu indirme uygulamasını Android cihazınızda uzun YouTube video indir işlemi yapmak için kullanabilirsiniz.

Snappea Çevrimiçi’nin aksine, Android için Snappea’de daha fazla entegrasyon bulunuyor. YouTube dışında, Facebook veya Instagram gibi diğer platformlardan da medya indirebilirsiniz.
YouTube video indir uzun işlemi yaparak cihazınıza MP3 veya MP4 olarak dosya indirebilirsiniz.
Bu uygulama ile aynı anda birden fazla isle uğraşabilirsiniz. Bunun nedeni, pencereyi kolayca küçültebilmeniz ve diğer uygulamalardayken izlemeye devam edebilmenizdir.
Işık azaldığında devreye giren harika bir gece modu bulunuyor. Bu mod, gözlerinizin üzerindeki stresi ve gerginliği azaltır.

youtube uzun video indir

İndir

Snappea uygulaması ile YouTube video indir uzun işlemini nasıl yapıldığını öğrenelim:

Adım 1: Uzun YouTube videosu indirme aracını indirin ve kurun.

Snappea uygulamasını kullanmak istiyorsanız uygulamayı indirmek zorundasınız. Uygulamanın sitesini ziyaret edin ve indir butonuna basın.
APK dosyasını indiremiyorsanız cihazınızın Ayarlar sekmesine gidin ve Güvenlik bölümünde bulunan Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme ayarını aktifleştirin.

youtube uzun video indir
APK’yi indirdikten sonra açabilir ve kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: YouTube uzun video indirme programı ile uzun video indirin.

Uygulamayı açın ve aramaya başlayın. İki yol var:

Snappea’yı açıp arama yapabilirsiniz. Üstte bir arama çubuğu göreceksiniz. Bu arama çubuğunu kullanarak yaptığınız arama sonucunda karşınıza çıakcak olan sonuçlar çeşitli platformlardan olacaktır.

youtube 1 saatlik video indirme
Snappea’yı açabilir ve YouTube’u bulmak için “Daha Fazla” yazısına tıklayabilirsiniz. Snappea’dan YouTube’u açmak, yalnızca YouTube’dan sonuç verecektir.

youtube 2 saatlik video indirme
İstediğiniz videoyu bulduktan sonra İndir tuşuna tıklayın ve bekleyin. Daha sonra, medya dosyasını telefonunuza hangi formatta ve çözünürlükte indirmek istediğinizi seçin.

youtubeden 3 saatlik video indirme

2. Bölüm 2 Saatten Uzun YouTube Videolarını iPhone ve Bilgisayara İndirin

Snappea Çevrimiçi, YouTube videolarının indirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış hafif, kullanıcı dostu bir platformdur. Bir YouTube uzun video indirme programı olmayan ve kurulum gerektirmeyen bu aracı kullanarak kolayca YouTube uzun video indir işlemi yapabilirsiniz.
Snappea, web sitesinin YouTube videolarını size sunmasını sağlayan YouTube ile entegrasyona sahiptir.
Bu uzun ve küçük videoları çeşitli boyut ve formatlarda indirebilirsiniz. Örneğin videoyu MP3 formatında indirebilirsiniz.
Platform, medyanın doğrudan indirilmesine izin verir. YouTube video indir uzun işlemi yapmak için platform üstünde arama yapabilirsiniz. Başka bir platforma gitmeye gerek yok.
Snappea Çevrimiçi tamamen ücretsiz! Kullanmak için hiçbir ödeme yapmanıza gerek yok.

youtube uzun video indirme pc

Snappea Çevrimiçi ile uzun videoları şu şekilde dönüştürebilirsiniz:

Adım 1: Snappea Çevrimiçi’yi açın.

İlk adım, Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmektir. Snappea’nin internet sitesine bu bağlantı aracılığı ile gidebilirsiniz.
Siteye giriş yaptıktan sonra yapmanız gerekenler çok basit. Daha önce kopyalamış olduğunuz bir YouTube videosu bağlantısını arama çubuğuna yapıştırabilir veya anahtar kelimeler aracılığıyla bir arama yapabilirsiniz.

youtube 2 saatten uzun video indirme

Bir başka seçenek olarak ise sitenin ana sayfasında bulunan popüler videolar arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Adım 2: Uzun YouTube videoları indirin.

Snappea Çevrimiçi aracılığıyla iki farklı şekilde uzun YouTube videosu indirebilirsiniz:

YouTube hesabınıza giriş yapın ve anahtar kelimeleri kullanarak bir video arayın. Bu anahtar kelimeler herhangi bir kelime olabilir. Videoyu bulduktan sonra videoya sağ tıklayın ve videonun bağlantısını kopyalayın. Daha sonra, kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Snappea Çevrimiçi’nin arama çubuğuna yapıştırın.
Snappea Çevrimiçi’yi açın ve yukarıda kullandığınız anahtar kelimeleri Snappea Çevrimiçi’nin arama çubuğuna yazın. Bu sayede YouTube’a giriş yapmakla uğraşmadan video indirebilirsiniz.

uzun youtube videosu indir

Snappea her türden kullanıcı için seçeneklere sahiptir. Snappea’yi kullanmaya başladıktan sonra YouTube’dan video indirmek için başka hiçbir çözüme ihtiyacınız kalmayacak. Snappea’nin internet sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

on Oct 08, 2021

Diğer Araçlar