YouTube’da gördüğünüz herhangi bir müziği indirebilmek ne kadar güzel olurdu, değil mi? Bu soruya olumlu bir cevap verdiyseniz sizler için müthiş bir haberimiz var.  Bugünkü yazımızda sizlere tanıtacağımız Snappea YouTube Müzik Dönüştürücüsü ve Snappea Çevrimiçi YouTube Müzik Çevirici sayesinde istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu saniyeler içinde cihazınıza indirebilecek ve istediğiniz zaman keyfini çıkartabileceksiniz! Piyasadaki ücretli ve kaliteli YouTube müzik dönüştürücü hegemonyasını sonlandırmak ve ücretsiz bir YouTube müzik çevirici ile dahi kolayca ve hızlı bir şekilde müzik indirilebileceğini kanıtlamak üzere yapılmış olan Snappea’yi kullanmayı öğrenmek için aşağıda bulunan kılavuzlara göz atmanız yeterli olacaktır.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android Cihazlar İçin En İyi Bedava Müzik İndirme Aracı: Android için Snappea

Çoğu ücretli YouTube müzik dönüştürücü uygulamasında bile bulunmayan özellikleri tamamen ücretsiz sunması ve reklamsız olmasının Android için Snappea’nin en kuvvetli yönlerinden birkaçı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İşte, Android için Snappea YouTube Müzik Dönüştürücüsü uygulamasının sahip olduğu o eşsiz özelliklerden birkaçı:

  • YouTube, Facebook, Instagram ve Twitter da dahil olmak üzere 100’den fazla platformdan video/müzik indirebilirsiniz.
  • Android için Snappea’nin YouTube müzik çevirme özelliğini kullanarak indirmek istediğiniz bu videoları 4K, müzikleri ise mümkün olan en yüksek çözünürlükte izlemenin ve dinlemenin keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Uygulama içinde bulunan arama motoru sayesinde neredeyse bütün işlemlerinizi, hiçbir platforma giriş yapmadan, tamamen uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Resim İçinde Resim ve Akıllı Gece Modu gibi özellikler sayesinde gözlerinizi yormadan, birden fazla işlemle uğraşırken müzik indirme deneyimini yaşayabilirsiniz.
İndir

youtube dönüştürücü müzik indir

Bütün bu özellikleri ve daha fazlasını deneyimlemek ve Android için Snappea ile en iyi YouTube müzik dönüştürücü deneyimini yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları uygulamak!

Adım 1: Kurulum öncesi yapılması gereken ayarların yapıldığından emin olun.

Snappea’nin internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirin fakat çalıştırmayın.

Kuruluma başlamadan önce, Android cihazınızın Ayarlar > Güvenlik sekmesinde bulunan “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” adındaki ayarı aktifleştirin.

Ayarı aktifleştirdikten sonra, APK dosyasını çalıştırabilir ve kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videoyu YouTube’da bulun.

YouTube’u açın ve Snappea’yi kullanarak indireceğiniz videoyu seçin.

Eğer YouTube ile uğraşmak istemiyorsanız, Snappea’yi çalıştırabilir ve arama işlemlerinizi direkt olarak uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

youtube dönüştürücü müzik indir

Adım 3: Paylaş ve Bağlantıyı Kopyala tuşlarını kullanarak videonun linkini kopyalayın.

Videonun linkini kopyalamak için sırasıyla Paylaş Bağlantıyı Kopyala adımlarını izleyin.

youtube dönüştürücü müzik indir

Adım 4: Android için Snappea’yi çalıştırın ve panoya kopyaladığınız bağlantıyı uygulama ile aratın.

Android için Snappea’yi çalıştırın ve videonuzu uygulama üzerinde açın. Bunu yapmak için ise daha önce kopyalamış olduğunuz linki veya uygulamanın arama motorunu kullanabilirsiniz.

Link ile arama yapmak için, kopyalamış olduğunuz linki arama motoruna yapıştırabilirsiniz.

Link olmadan arama yapmak için ise arama motoruna, aradığınız video ile alakalı anahtar kelimeleri yazabilirsiniz.

youtube dönüştürücü müzik indir

Adım 5: Videoyu indirmek için İndir tuşuna basın.

Artık videoyu indirmeye hazırsınız. Ekranda gördüğünüz kalite ve format seçeneklerinden sizlere uygun olanı seçtikten sonra, İndir tuşuna basarak indirme işlemini başlatın. İşte bu kadar!

youtube dönüştürücü müzik indir

Kurulum Gerektirmeyen Bedava Müzik İndirme Aracı: Snappea Çevrimiçi

Çevrimiçi bir YouTube müzik dönüştürücüsü arayan kullanıcıların ilk tercihlerinden birisi olan Snappea Çevrimiçi, bu başarıyı bir şans eseri elde etmedi. Sadece internet sitesini ziyaret ederek, saniyeler içinde kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea Çevrimiçi ile Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) işletim sistemli cihazlarınıza kolayca ve tamamen ücretsiz bir şekilde müzik indirebilirsiniz. Ücretsiz olmasının yanı sıra hiçbir reklam barındırmayan bir YouTube müzik çevirici de olan Snappea Çevrimiçi, uygulama içinde bulunan YouTube arama motoru gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Sizler de Snappea Çevrimiçi’nin özelliklerini kendiniz keşfetmek ve kurulum ile uğraşmadan saniyeler içinde istediğiniz müziği indirmenin keyfini doyasıya çıkarmak istiyorsanız aşağıda bulunan 4 basit adımı takip edebilirsiniz.

youtube müzik çeviri

Adım 1: İndireceğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi veya YouTube üzerinde açın.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, videoyu açabileceğiniz iki farklı yöntem bulunuyor.

Videoyu YouTube üzerinde açmaya karar verdiyseniz, 2.Adım’dan devam edebilirsiniz. Snappea Çevrimiçi içinse 3.Adım’a geçin.

youtube müzik çeviri

Adım 2: Videonun linkini kopyalamak için Paylaş tuşunu kullanın.

Açtığınız YouTube videosunun alt kısmında bulabileceğiniz Paylaş tuşunu kullanarak videonun linkini kolaylıkla kopyalayabilirsiniz.

youtube müzik çeviri

Adım 3: YouTube videosunu, Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak açın.

Linkini kopyalamış olduğunuz YouTube videosunu, site üzerinde açmalısınız. Bunu yapmak için ise videonun linkini sitede bulunan arama motoruna yapıştırmanız ve aratmanız yeterli olacaktır.

youtube müzik çeviri

Adım 4: YouTube videosunu indirin.

YouTube videosunun format ve kalite seçimlerini yaptıktan sonra İndir’e basarak indirmeyi başlatabilirsiniz. İndirme işleminiz tamamlandıktan sonra, indirmiş olduğunuz videoyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

youtube müzik çeviri

YouTube müzik çevirme işlemi gerçekleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sizler de hemen Snappea’nin internet sitesini ziyaret edin ve kolayca YouTube müzik çevirme işlemi yapmaya başlayın. İyi eğlenceler!

on Mar 09, 2022

Diğer Araçlar