Bildiğiniz üzere, YouTube’dan bedava bir şekilde müzik indirebilmenin pek fazla yöntemi bulunmuyor. Ya bir YouTubeden ücretsiz müzik indirme programı kullanacaksınız ya da YouTube ücretsiz müzik indirme sitesi kullanacaksınız. Bu iki yöntem dışında YouTube müzik indir bedava işlemi yapmak maalesef mümkün değil.

Peki, diyelim ki bir YouTubeden ücretsiz müzik indirme aracı kullanmaya karar verdiniz, hangi YouTubeden ücretsiz müzik indirme aracını kullanacaksınız? Bu konuda kararsız kalmış olabilirsiniz fakat merak etmeyin, sizlere yardımcı olacağız! Bugünkü yazımızın sonunda sizlere tanıtacağımız YouTube ücretsiz müzik indir özelliğine sahip bir Android uygulaması olan Android için Snappea ve bir kurulum gerektirmeyen müzik indirme aracı olan Snappea Çevrimiçi ile YouTube ücretsiz müzik indirme işlemlerinizi hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Yazımızda, özellikle Snappea’yi anlatmamızın bir nedeni bulunuyor. YouTube ücretsiz müzik indirme araçları piyasasına müthiş bir giriş yapan Snappea, bu iki muhteşem ürünü ile çok kısa bir sürede piyasayı domine etmeyi başardı. Bu nedenle, bu iki aracı sizlere detaylı bir şekilde anlatmaya karar verdik. Araçlar hakkındaki kılavuzlarımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android Cihazınıza Kolayca Müzik İndirin: Android için Snappea

Android cihazınıza indirip, saniyeler içinde kullanmaya başlayabileceğiniz Android için Snappea, YouTube ücretsiz müzik indir özelliği sayesinde çok kısa bir süre içinde YouTube müzik indir bedava işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. YouTube haricinde Facebook, Instagram ve Twitter da dahil olmak üzere yüzlerce farklı platformdan da video veya müzik indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz bu video veya müzikleri 4K çözünürlük ve yüksek bit hızı gibi müthiş özellikler ile de birleştirince müthiş bir kalitede müzik dinlemenin veya video indirebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz! Ayrıca, uygulama içinde bulunan arama motoru sayesinde bütün aramalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İndir

youtube müzik indirme ücretsiz

Snappea’yi kullanarak youtube bedava müzik indir işlemi yapmak için aşağıdaki 5 basit adımı uygulamanız yeterli olacaktır.

Adım 1: Android için Snappea’yi cihazınıza indirin ve uygulamanın kurulumunu tamamlayın.

Siteyi ziyaret edip, APK dosyasını indirdikten sonra, cihazınızın Ayarlar > Güvenlik sekmesinde bulabileceğiniz “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yüklemeye İzin Ver” adındaki ayarı etkinleştirin.

Belirtilen ayarı yaptıktan sonra kurulum işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: İndirmek için seçtiğiniz müzik videosunu açın.

Android için Snappea ile istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu indirebilirsiniz. Bu bölümde indirmek istediğiniz müziğin videosunu açmanız yeterli olacaktır.

Videoyu, Android için Snappea veya YouTube üzerinden açabilirsiniz. Eğer Android için Snappea üzerinden açacaksanız, lütfen 4.Adım’a atlayın.

youtube müzik indirme ücretsiz

Adım 3: Müzik videosunun bağlantısını kopyalayın.

İndirmek istediğiniz müzik videosunu YouTube’da açın. Videoyu açtıktan sonra, videonun alt kısmında bulunan Paylaş tuşu ile videonun bağlantısını panoya kopyalayabilirsiniz.

youtube müzik indirme ücretsiz

Adım 4: Seçtiğiniz müzik videosunu indirmek için Android için Snappea’yi çalıştırın.

Uygulamayı kullanma zamanınız geldi. Seçtiğiniz müzik videosunu indirmek için, videoyu Android için Snappea üzerinde açmalısınız. Bunu da iki şekilde yapabilirsiniz.

  • Kopyaladığınız YouTube bağlantısını uygulamanın arama motoru aracılığı ile aratarak
  • Uygulamada bulunan YouTube ile entegreli arama motoruna, indirmek istediğiniz müzik videosu ile ilgili anahtar kelimeleri yazarak

İstediğiniz yöntemi gerçekleştirdikten sonra, son adıma geçebilirsiniz.

youtube müzik indirme ücretsiz

Adım 5: Müzik videosunu indirin.

Seçtiğiniz müzik videosunu indirmeden önce istediğiniz kaliteye ve formata karar verin. Daha sonra, İndir tuşuna basarak indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

youtube müzik indirme ücretsiz

Kurulum ile Uğraşmadan Müzik İndirin: Snappea Çevrimiçi

YouTube müzik indir bedava işlemi yapmak için kurulum gerektirmeyen bir alternatif olan Snappea Çevrimiçi, sahip olduğu YouTube ücretsiz müzik indir özelliği sayesinde çoğu programdan bile daha efektif ve hızlı bir şekilde müzik indirmenize olanak sağlıyor. HD kalitede video ve mümkün olan en yüksek kalitede müzik indirebileceğiniz Snappea Çevrimiçi ile YouTube’dan indirmek istediğiniz herhangi bir şeyi saniyeler içinde indirebilir ve cihazınıza depolayabilirsiniz. Ayrıca, site üzerinde bulunan ve sitenin kullanıcı dostu tasarımı sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz arama motoru ile istediğiniz YouTube videolarını YouTube’a dahi giriş yapmadan, site üzerinden bulabilir ve hızlı bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

youtube müzik indir ücretsiz

Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) işletim sistemli cihazlarınızda kurulum ile uğraşmadan, saniyeler içinde kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak YouTube bedava müzik indir işlemi gerçekleştirmek için şu adımları izleyin:

Adım 1: Müzik videonuzu açmak için YouTube’u veya Snappea Çevrimiçi’yi kullanın.

Videoyu indirmek için videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde açmalısınız. Bunu yapmak için videonun YouTube bağlantısını veya direkt olarak Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunu kullanabilirsiniz.

Eğer videoyu YouTube üzerinden açacaksanız, 2.Adım ile devam edin. Diğer yöntem için ise 3.Adım’a atlayın.

youtube müzik indir ücretsiz

Adım 2: Müzik videosunun bağlantısını kopyalamak için Paylaş tuşuna basın.

Videoyu YouTube üzerinde açtıktan sonra tek yapmanız gereken şey, videonun bağlantısını kopyalamak. Bağlantıyı kopyalamak için ise videonun altında bulunan Paylaş tuşuna basabilirsiniz.

youtube müzik indir ücretsiz

Adım 3: Müzik videosunu Android için Snappea üzerinde açın.

Daha önce de belirttiğimiz üzere, müzik videosunu site üzerinde açmanın iki yöntemi bulunuyor:

  • YouTube bağlantısını kullanarak
  • Sitenin arama motorunu kullanarak

Kopyalamış olduğunuz YouTube bağlantısını, sitenin arama motoruna yapıştırarak, videoyu site üzerinde açabilirsiniz.

Diğer yöntemi kullanmak için ise Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunu kullanarak, aradığınız müzik videosu ile alakalı arama yapmanız yeterli olacaktır.

youtube müzik indir ücretsiz

Adım 4: Gereken seçimleri yaptıktan sonra indirmeyi başlatın.

Müzik videosunun formatına ve kalitesine karar verdikten sonra İndir tuşuna basın. İndirme işlemi başlayacaktır.

youtube müzik indir ücretsiz

Snappea ailesine katılmak ve YouTube bedava müzik indir işlemi yapmak işte bu kadar kolay! Sizler de Snappea’yi kullanmaya şimdi başlayın ve Snappea’nin ayrıcalıklı dünyasına katılın. İyi eğlenceler!

on Oct 15, 2021

Diğer Araçlar