YouTube müzik indirme online aracı olarak kullanabileceğiniz birçok araç bulunuyor. Her ne kadar YouTube müzik indir online işlemi yapmanıza olanak sağlayan bu araçların sayısı fazla olsa da sayılarının fazla olması araçların kaliteli olduğu anlamına gelmiyor. Neredeyse giriş seviyesinde site oluşturma bilgisine sahip olan herkesin rahatlıkla YouTube online müzik indirme aracı oluşturabildiği bu dönemlerde, iyi bir YouTube online müzik indirme aracı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, bugünkü yazımızda sizlere, araştırmalarımız sonucunda YouTube müzik indir online işlemi yapmanıza olanak sağlayan en iyi YouTube online müzik indirme aracı olduğuna karar verdiğimiz ve hiçbir kurulum yapmadan kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea’yi tanıtacağız. Ayrıca, Snappea’ye alternatif olabilecek ve cihazınıza kurarak kullanabileceğiniz 3 farklı programı da bugünkü yazımızın sonunda öğrenmiş olacaksınız. O halde, lafı fazla uzatmadan, sizleri yazımızın birinci bölümüyle baş başa bırakıyoruz.

Birinci Bölüm: Çevrimiçi için Öğretici

İkinci Bölüm: Olumlu Değerlendirilen 3 Araç

Snappea Çevrimiçi ile Ücretsiz Müzik İndirme Kılavuzu

“En iyi YouTube müzik indirme online aracı” denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerden birisi olan Snappea Çevrimiçi, YouTube online müzik indir işlemi yapmak istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken bir araç. Kullanıcı dostu ve basit bir şekilde tasarlanmış arayüzü sayesinde her yaştan insan, çok rahat bir şekilde Snappea Çevrimiçi’yi kullanabilir. Ayrıca, HD kalitede video ve mümkün olan en yüksek çözünürlükte MP3 indirmenize olanak sağlayan bir YouTubeden bilgisayara müzik indirme aracı olan Snappea sayesinde istediğiniz müzikleri internet erişiminizin olmadığı ortamlarda dahi en yüksek kalitede dinleyebilmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Bütün bu özelliklere ek olarak, site üzerinden erişebileceğiniz YouTube ile entegreli olan arama motoru sayesinde YouTube’a dahi giriş yapmadan, YouTube’da bulunan istediğiniz herhangi bir müziği saniyeler içinde cihazınıza indirebilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz. Son olarak, sizler de bu eşsiz YouTubeden bilgisayara müzik indirme aracını kullanarak müzik indirmek istiyorsanız, hemen aşağıda bulabileceğiniz adımları uygulayabilirsiniz.


Adım 1: İndireceğiniz videoyu Snappea Çevrimiçi üzerinde açın.

Bu işlemi iki farklı şekilde yapabilirsiniz:

  • Snappea Çevrimiçi’nin arama motorunu kullanarak,
  • YouTube’u çalıştırıp, videoyu YouTube üzerinden açıp, videonun bağlantısını kopyalayarak,

Eğer ilk yöntemi seçtiyseniz Adım 3’e, diğer yöntemi seçtiyseniz Adım 3’e geçin.

bilgisayara müzik indir youtube

Adım 2: Paylaş tuşunu kullanarak videonun linkini kopyalayın.

Videonun linkini kopyalamak için videonun hemen altında görebileceğiniz Paylaş tuşuna basabilirsiniz.

bilgisayara müzik indir youtube

Adım 3: Snappea’nin sitesini ziyaret edin ve videoyu site üzerinde açın.

Videoyu site üzerinde açmak için daha önce kopyalamış olduğunuz linki, sitenin arama motoruna kopyalayarak aratabilir veya sitedeki arama motoruna, aradığınız video ile alakalı anahtar kelimeleri yazabilirsiniz.

bilgisayara müzik indir youtube

Adım 4: Videoyu indirmek için gerekli seçimleri yapın.

Videoyu indirmeden önce videonun hangi kalitede ve formatta olmasını istediğinize karar verin. Seçiminizi gerçekleştirdikten sonra, İndir’e basarak videoyu indirmeye başlayabilirsiniz.

bilgisayara müzik indir youtube

Olumlu Değerlendirilen 3 Farklı Araç

Tahmin edebileceğiniz üzere, Snappea gibi bir YouTube müzik indirme online aracına alternatif olabilecek bir araç bulmak oldukça zor. Uzun araştırmalarımız sonucunda bulduğumuz aşağıdaki 3 farklı programın Snappea Çevrimiçi’ye tam olarak alternatif olamasa da Snappea Çevrimiçi’nin yapabildiği bazı işlemlere alternatif olabileceklerini düşünüyoruz. Eğer kurulum gerektirmeyen, çevrimiçi bir şekilde kullanabileceğiniz bir araçla YouTube online müzik indir işlemi yapmak istemiyorsanız, aşağıdaki 3 farklı alternatif programa göz atabilirsiniz. Fakat daha önce de belirttiğimiz üzere, bu programlar Snappea Çevrimiçi’ye kesin olarak bir alternatif olmak yerine, onun yapabildiği bazı işlemleri yapabileceğiniz alternatifler olarak öne çıkıyor. Programları, aşağıda bulabilirsiniz.

Dlnow

Bir YouTubeden bilgisayara müzik indirme programı olan Dlnow, listemizdeki tek ücretli program olarak öne çıkıyor. Her ne kadar ücretli bir program olsa da ücretsiz kullanabileceğiniz bir sürümü de bulunan Dlnow, ücretsiz sürümündeki eksiklikler nedeniyle, ücretsiz bir müzik indirme aracı arayan kullanıcılar tarafından pek tercih edilen bir program değil. Bu nedenle, eğer ücretli bir Snappea Çevrimiçi alternatifi arıyorsanız, Dlnow’a göz atabilirsiniz.

bilgisayara müzik indir youtube

MediaHuman

Son zamanlarda adından söz ettirmeyi başarmış bir araç olan MediaHuman, ücretsiz kullanabileceğiniz bir Snappea Çevrimiçi alternatifi olarak dikkat çekiyor. Tek bir üründe bütün özelliklerini sunmaktansa, birçok farklı özellik için birçok farklı program sunan MediaHuman, ihtiyacınız olan özelliğe göre indirebileceğiniz birçok farklı programı bünyesinde barındırıyor. Mesela, YouTube’dan MP3 videosu indirmek istiyorsanız, sırf bunun için hazırlanmış olan MediaHuman ürününü indirebilirsiniz. Fakat, uygulamanın birçok eksisi de bulunuyor. Özellikle karışık kullanımı ve çok yavaş indirme hızı gibi dikkat çeken eksileri bulunan MediaHuman, bu özellikleri nedeniyle ücretsiz olmasına rağmen çok tercih edilen bir uygulama değil.

bilgisayara müzik indir youtube

Flvto (MP3 Studio)

Fltvo’nun sitesi aracılığıyla indirebileceğiniz MP3 Studio, listemizin son sırasında bulunuyor. Yüksek kalitede MP3 ve MP4 indirebileceğiniz bu program aracılığıyla, Snappea’de yapabildiğiniz birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Snappea’nin video-müzik indirme özelliği dışında neredeyse hiçbir özelliğine sahip olmayan MP3 Studio, bu özellikleri uygulamasına eklemeyi başarabilirse ciddi bir Snappea Çevrimiçi alternatifi olarak öne çıkabilir. Fakat şimdilik, Snappea Çevrimiçi’nin çok daha iyi bir araç olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yine de, bir program ile video veya müzik indirmek istiyorsanız MP3 Studio’yu internet sitesini ziyaret ederek indirebilirsiniz.

bilgisayara müzik indir youtube

Saniyeler içinde, kurulum ile uğraşmadan, Snappea Çevrimiçi’nin YouTube online müzik indir özelliği sayesinde ücretsiz ve reklamsız müzik indirmenin keyfini çıkarmak için tek yapmanız gereken şey Snappea’nin internet sitesini ziyaret etmek! İyi eğlenceler!

on Oct 15, 2021

Diğer Araçlar