Birçok internet kullanıcı boş vakitlerini internetten yerli dizi ve yerli film izleyerek geçirmektedir. Ancak birçok kullanıcı yerli film indir işlemini rahatça yapamaz. Çünkü film indirme siteleri kalitesiz görüntü ve ses, rahatsız edici reklamlar, senkronizasyon problemi yaşayan videolarla doludur. Tüm bunların arasında mobil film indir yerli işlemini hızlı, güvenilir ve kolay şekilde yapan bir site bulmak oldukça zordur. Tam da bu noktada yerli filmler indir işlemini kolay, hızlı ve bedava şekilde yapabileceğiniz Snappea kullanıcıların imdadına koşar. Snappea internet sitesi üzerinden kullanılabileceği gibi, iOS ve Android cihazlarınız üzerinden uygulamasıyla birlikte kullanabileceğiniz bir yerli film indir uygulamasıdır. Snappea üzerinden yerli ve yabancı filmler indirebileceğiniz gibi dizi, video ve müzik de indirebilirsiniz. İndirme işlemi sırasında dilediğiniz görüntü kalitesini seçerek veri tasarrufu yapabilir ya da tatmin edici görselleriyle videonuzu seyredebilirsiniz. Yerli film indir mobil işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz Snappea nasıl kullanılır gelin inceleyelim.
Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için
İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm: Snappea Uygulaması Android Cihazlarda Nasıl Kullanılır?

Android cihazlardan Snappea kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Örneğin; Android için Snappea uygulaması sayesinde yerli komedi filmleri indir ve yerli film indir işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu işlemi dilediğiniz çözünürlükte gerçekleştirebilirsiniz. Android için Snappea uygulamasının başka bir ayrıcalığı ise oynatma listesi oluşturma imkanıdır. Bu sayede indirdiğiniz videolardan bir oynatma listesi oluşturabilir, art arda izleyebilirsiniz. Üstelik bunlar için uygulamaya kaydolmaya gerek yok. Snappea ile limit olmaksızın mobil yerli film indir işlemlerinizi bedavaya gerçekleştirebilirsiniz. Android için Snappea uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır.

İndir

yerli film mobil indir

1. Android için Snappea uygulamasını cihazınıza indirin

Android için Snappea uygulaması Google Play Store üzerinden direkt olarak indirilemez. Uygulamayı indirebilmek için bazı işlemleri yapmış olmanız gerekmektedir. İlk olarak telefonunuzun ayarlar sekmesinden “güvenlik” yazan kısma girmelisiniz. Ekrana gelen seçenekler arasında “bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme” seçeneğini bulmalısınız. Bu seçeneği aktif hale getirdikten sonra Snappea’yi indirebilirsiniz.
Seçeneği aktif hale getirdikten sonra Snappea’nin internet sitesine girmelisiniz. Sitenin üst kısmın görebileceğiniz “Snappea for Android” butonuna basarak uygulamanın APK dosyasının indirilme işlemini başlatın. APK dosyasının inme işlemi tamamlandıktan sonra dosyanın kurulumunu tamamlayın. Böylece Android için Snappea uygulaması telefonunuzda kullanılabilir hale gelecektir.

mobil yerli komedi film indir

2. YouTube’dan indireceğiniz videoyu bulun

YouTube’a girdikten sonra indirmek istediğiniz videoyu YouTube arama kısmından aratın. Önünüze çıkan sonuçlardan ilgiyi videoyu bulun ve üzerine tıklayarak videoya girin.

3. Videonun URL adresini kopyalayın

İndirmek istediğiniz videoya girdikten sonra videonun alt kısmında bulunan “paylaş” butonuna tıklayın. Açılan ekranda “linki kopyala” seçeneğine basarsanız videonun URL adresi kopyalanmış olacaktır.

yerli mp4 film indir

4. Android için Snappea uygulamasına girin

Bağlantısını kopyaladığınız videoyu indirmek için telefonunuza kurduğunuz Snappea uygulamasına girin.

5. İndirmek istediğiniz video bağlantısını Snappea’ye yapıştırın

İndirmek istediğiniz videonun az önce kopyaladığınız bağlantı adresini Snappea uygulamasındaki arama kutusuna yapıştırdıktan sonra arama işlemini başlatın.

2020 yerli film indir

6. Format ve çözünürlüğü belirledikten sonra indirme işlemini başlatın

Arama işleminden sonra karşınıza gelen ekrandan indireceğiniz dosyanın format ve çözünürlüğünü seçebilirsiniz. Video formatında bir dosya indirmek istiyorsanız format olarak mp4, ses formatında bir dosya indirmek istiyorsanız format olarak mp3 seçmeniz gerekmektedir. Çözünürlük ve ses kalitesini belirledikten sonra dosyanızı indirebilirsiniz.

komedi filmleri yerli indir

7. Keyfini çıkarın!

Android için Snappea uygulaması sayesinde indirdiğiniz video ve ses dosyalarının keyfini internet olmadan da çıkarabilirsiniz. Bedava indirdiğiniz dosyaları dilerseniz arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

İkinci Bölüm: Mac / iOS / Windows / Linux / iPhone / iMac İçin Çevrimiçi Snappea Kullanımı

Android cihaz kullanmıyorsanız da Snappea kullanabilirsiniz. Hangi platformda olursanız olun Snappea’yi çevrimiçi olarak kullanabilirsiniz. Film indir yerli işlemlerinizi ücretsiz şekilde kolayca gerçekleştirmek için Snappea’nin internet sitesini kullanabilirsiniz. Böylece yerli mobil film indir işlemlerinizi kaydolmadan ve indirme limiti olmadan dilediğiniz görüntü kalitesini seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Çevrimiçi Snappea’yi aşağıdaki adımları uygulayarak kullanabilirsiniz:

yerli film indir 2020

1. İndireceğiniz videoyu YouTube üzerinden bulun.

YouTube’a girip indirmek istediğiniz videonun ismini arama çubuğuna yazın. Karşınıza gelen sonuçlar arasında indirmek istediğiniz videoyu bulun ve üzerine tıklayarak videonun sayfasına girin.

2. İndireceğiniz videonun URL adresini kopyalayın.

Videonun sayfasına girdikten sonra tarayıcınızın adres çubuğunda yazılı linki kopyalayın.

3. Snappea Çevrimiçi sitesine girin.

Arama motorunuza Snappea.com yazarak Sneappea Çevrimiçi sitesine erişim sağlayın.

4. Kopyaladığınız linki Snappea’deki arama çubuğuna yapıştırıp aratın.

İndirmek istediğiniz videonun linkini Snappea’deki arama çubuğuna yapıştırdıktan sonra arama butonuna basın.

yerli full film indir

5. Dosya formatı, görüntü çözünürlüğü ve ses kalitesini seçtikten sonra indirin.

Linkteki videoyu indirmek istediğiniz format, çözünürlük ve ses kalitesini belirledikten sonra indirin.

yerli film mp4 indir

6. Tadını çıkarın!

İndirdiğiniz video ya da ses dosyasının tadını çıkarın. Dilerseniz dosyaları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.
Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Snappea sayesinde yerli korku filmleri indir, yerli film indir mp4, mp4 yerli film indir, yerli mobil film indir mp4, yerli film izle indir işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

on Dec 03, 2021

Diğer Araçlar