Bir videoyu YouTube MP3 dönüştürücü ücretsiz ile ses dosyasına dönüştürmek için, videoyu YouTube üzerinden bulmak ve MP3 formatına dönüştürmek için tasarlanmış ücretsiz youtube mp3 dönüştürücü ye ihtiyacınız vardır. Ancak son zamanlarda, bu siteler oldukça azaldı ve sitede sürekli olarak ortaya çıkan çok sayıda reklam nedeniyle çoğu güvensiz veya kullanımı oldukça zor.
Bu yazımızda, YouTube MP3 dönüştürücü ücretsiz olarak indirmek için en kullanışlı alternatif internet sitelerinden bazılarına bakacağız.
Bölüm 1: Güvenli YouTube MP3 Dönüştürücü Var mı
Bölüm 2: Video Dönüştürücü Kullanmadan Videosundan Ses Çıkartmak

Bölüm 1: Güvenli YouTube MP3 Dönüştürücü Var mı

YouTube videolarını MP3 formatına dönüştürmek için iyi bir yolunu arayan çoğu insan için en temel endişelerden biri, internet sitesinin güvenliğidir. Bazı siteler email adresin gibi kişisel bilgilerini ister ve kaçınmanız gereken bu tarz sitelerdir. Ama, hangi sitenin daha iyi olduğunu belirlemek zorlaştığından, bulabildiğimiz en güvenilir iki çözüm yolunu sizlerle paylaşmamız gerektiğini düşündük; Snappea İnternet Sitesini Açın.

1.ListenToYouTube

YouTube mp3 dönüştürücü ücretsiz bir programın yeterli olmayacağına dair işaretlerden biri dağınıklıktır. ListenToYouTube kullanırsanız bu problemle karşılaşmazsınız. Bu internet sitesi temizdir, yapmak istediğiniz işlemi hızlıca yapmanıza ve ardından dönüştürülen videoyu cihazınıza indirmenize olanak tanır. Kullanımı oldukça kolaydır; tüm yapmanız gereken YouTube videonuzun linkini kopyalayıp, ilgili alana yapıştırmaktır. Ardından “Go” tuşuna basın. Yapıştırdığınız link MP3 formatına kolayca dönüştürülecektir.

2.iTubeGo

Ayrıca KeepVid adıyla tanınan iTubeGo, YouTube videolarını MP3’e dönüştürmek ve ardından dönüştürülen videoları indirmek için kullanabileceğiniz başka bir güvenilir çevrimiçi araçtır. Ayrıca kullanımı oldukça kolaydır, videonuzun linkini ilgili alana yapıştırın ve “Download Now” tuşuna tıklayın. Videonuz MP3 formatına dönüşecektir. Bu araçla karşılaşabileceğiniz tek problem sayısız reklama maruz kalmanızdır.

Bölüm 2 Bonus: Video Dönüştürücü Kullanmadan Videosundan Ses Çıkartmak

Güvenilir YouTube MP3 dönüştürücü bulmak oldukça zor ama burada YouTube sitesinde olan herhangi bir videoyu MP3 formatına kolayca dönüştürmesine izin veren bir araç var. Bu araçla videoyu MP3 formatına dönüştürmenize gerek kalmıyor. YouTube üzerinden istediğin videoyu açtığında uygulama indirmek istediğin ses dosyasının indirilebilir MP3 versiyonunu çıkartır.
Android için Snappea YouTube, Vimeo, Facebook ve Instagram gibi popüler video paylaşım sitelerinden müzik ve video indirmek için güvenilir bir araçtır.
Android için Snappea kullanarak YouTube sitesinden ses dosyası çıkarmak için aşağıdaki basit adımları takip edin.
YouTube mp3 video dönüştürücü ücretsiz
İndir

Adım 1: Uygulamayı İndir ve Kur

İlk ihtiyacın olan Android cihazına uygulamayı indirmektir. Ama burada önemli bir nokta şudur ki bu uygulama Google Play Store mağazasında yoktur.
Uygulamayı indirmek için herhangi bir tarayıcıyı kullanarak Snappea for Android internet sitesine gidin ve “Download” tuşuna basın.
İndirme işlemi tamamlandığında indirilen APK dosyasını seçerek “Install/Kur” tuşuna basın.
Eğer uyarı mesajı görürseniz,“Accept/Kabul Et” tuşuna basarak kuruluma devam edin.
Android için Snappea güvenli bir uygulamadır, herhangi bir virüs içermez.
YouTube mp3 dönüştürücü ücretsiz indir

Adım 2: Müzik Ara

Aygıtınızda uygulamayı açın, ardından YouTube uygulamasını açın.
Uygulama sizi indirmek istediğiniz videoları arayabileceğiniz YouTube sayfasına yönlendirecektir.
free YouTube mp3

Adım 3: Müzik İndir

İndirmek istediğiniz şarkıyı bulduğunuzda, videonun altındaki sarı renkli oka basın.
Bu, çıktı formatı olarak “MP3” seçebileceğiniz bir ayarlar sayfası açacaktır. Program MP3 sesini videodan çıkaracak ve indirecektir.
Android için Snappea kullanarak, bir videoyu dönüştürmeden, YouTube mp3 dönüştürücü ücretsiz olarak videoyu kolayca indirebilirsiniz. Bu uygulama, çoğu ücretsiz YouTube MP3 dönüştürücü kullanırken karşılaşabileceğiniz ve bazen çalışmayabilecek bazı yaygın sorunları ortadan kaldırır.
YouTube mp3 converter indir bedava
Android için Snappea ücretsiz YouTube mp3 dönüştürücü uygulamasını hemen deneyin! İndirmek tamamen ücretsizdir. Aşağıdaki yorumlar bölümünde Android için Snappea ile karşılaşabileceğiniz sorunlar da dahil olmak üzere her türlü geri bildiriminizi paylaşın, size çözümler bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

on Apr 07, 2021

Diğer Araçlar