Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

Zaman en önemli şeylerden birisidir. Hayatımızın neredeyse her alanında zamandan tasarruf etmenin yollarını ararız. Hatta bir dosya indirmek bile bu anlara dahildir çünkü neredeyse her zaman bir dosyayı en hızlı şekilde nasıl indirebileceğimiz hakkında yeni yeni yöntemler deneriz. Eğer sizler de “En hızlı YouTube MP3 dönüştürücüsü nedir?” sorusuna cevap arayan birisiyseniz doğru adrestesiniz. Bugün tanıtacağımız ve çoğu kullanıcının deneyimleri sonrasında “YouTube MP3 dönüştürücü hızlı” denildiğinde ilk akla gelen araçlardan birisi olan Snappea sayesinde sizler de bir YouTube mp3 hızlı dönüştürücü kullanma deneyimini yaşayabilecek ve zamandan hiç olmadığı kadar tasarruf edebileceksiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Birinci Bölüm:Android Kullanıcıları için Snappea’nin Kullanımı

Android için Snappea’nin “YouTube MP3 hızlı dönüştürücü” denildiğinde akla gelen ilk uygulamalardan birisi olmasının birçok sebebi bulunuyor. Sadece saniyeler içinde MP3 indirmenize olanak sağlayan Snappea, bu özelliğini yüzlerce farklı platform desteği ve yüksek kalitede MP3 indirme imkânı gibi özellikler ile birleştirdiğinde piyasadaki rakiplerini çok kolay bir şekilde geride bırakıyor ve çoğu listenin ilk sırasına rahat bir şekilde yerleşiyor.

Android için Snappea, bir YouTube mp3 hızlı dönüştürücü olmasının yanı sıra aynı zamanda kolay kullanımıyla da birçok kullanıcının beğenisini kazanmış bir uygulama. Uygulama içinde bulunan arama motoru sayesinde Snappea’den çıkış yapmadan dahi video arayabilir ve indirebilirsiniz. Bu müthiş uygulamayı deneyimlemek ve bir YouTube MP3 hızlı dönüştürücü deneyimi yaşamak için aşağıdaki basit adımları takip edebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü hızlı

İndir

Adım 1: Kuruluma başlamadan önce yapılması gereken ayarların yapıldığına emin olduktan sonra Android için Snappea’yi kurun.

Google’ın benimsediği politikalar sebebiyle Snappea’yi Google Play Store’da bulamazsınız. Bu nedenle Android için Snappea’yi kurabilmek için internet sitesinden APK’sını indirmelisiniz. Android için Snappea’yi kurmadan önce cihazınızın Ayarlar 🡪 Güvenlik bölümünde bulunan “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olun.

youtube mp3 dönüştürücü hızlı

Ayarı aktifleştirdikten sonra kurulum işlemine kaldığınız yerden devam edebilir ve kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin.

Kurulumu gerçekleştirdikten sonra ilk olarak YouTube uygulamasını açın. Uygulamayı açtıktan sonra hangi videoyu indirmek istiyorsanız o videoya tıklayın.

Adım 3: Videonun altında bulunan “Paylaş” butonuna tıklayın ve bağlantıyı kopyalayın.

Öncelikle videonun alt kısmına gelin ve burada bulunan Paylaş butonuna tıklayın. Daha sonra, ekranda belirecek olan “Bağlantıyı Kopyala” butonuna tıklayarak bağlantıyı kopyalayabilirsiniz.

fast youtube mp3 downloader

Adım 4: Android için Snappea uygulamasını açın ve kopyaladığınız bağlantıyı uygulamada bulunan arama çubuğuna yapıştırın.

Uygulamayı açtıktan sonra Android için Snappea’nin arama çubuğunu göreceksiniz. Daha önce kopyaladığınız bağlantıyı bu arama çubuğuna yapıştırın ve aratın.

youtube mp3 dönüştürücü en hızlı

Adım 5: İndirilecek MP3’ün hangi kalitede olacağına karar verdikten sonra indirmeyi başlatın.

Snappea YouTube MP3 Hızlı Dönüştürücü ile indireceğiniz videonun hangi kalitede olmasını istediğinize karar verin. Kararınızı verdikten sonra İndir butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın.

mp3 dönüştürücü youtube hızlı

İkinci Bölüm:Diğer Kullanıcılar için Snappea Çevrimiçi’nin Kullanımı

Android kullanıcı olmayan birisi Snappea’yi kullanabilir mi? Tabii ki de kullanabilir. Kurulum ile uğraşmadan, sadece internet sitesini ziyaret ederek saniyeler içinde kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea Çevrimiçi, Android kullanıcısı olmasanız dahi Snappea deneyimini yaşamanıza olanak sağlıyor. Çevrimiçi bir YouTube MP3 dönüştürücü hızlı olan Snappea Çevrimiçi ile yüksek kalitede MP3 ve hatta MP4 indirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek bir YouTube MP3 hızlı dönüştürücü uygulaması olmasa dahi çoğu uygulamadan çok daha iyi ve hızlı olan Snappea Çevrimiçi’yi Windows, Linux, Mac (iMac), iOS (iPhone) işletim sistemlerinizde rahatça kullanabilir ve kurulum gerektirmeyen bir YouTube hızlı MP3 dönüştürücü kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü hızlı indir

Adım 1: YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoya tıklayın.

YouTube’u çalıştırın ve indirmeye karar verdiğiniz YouTube videosunu açın.

Adım 2: Videonun alt kısmında bulunan Paylaş butonuna basın ve Bağlantıyı Kopyala butonu aracılığıyla bağlantıyı kopyalayın.

Videoyu açtıktan sonra Paylaş butonuna basın ve ekranda beliren bağlantıyı kopyalayın.

mp3 youtube hızlı dönüştürücü

Adım 3: Snappea’nin internet sitesine giriş yapın ve daha önce kopyaladığınız bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırın.

Snappea Çevrimiçi’yi çalıştırın ve ekranda beliren arama motoruna daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırarak aratın.

youtube en hızlı mp3 dönüştürücü

Ek olarak, bağlantı olmadan video indirmek için de bu arama motorundan yararlanabilirsiniz.

Adım 4: İndirmek istediğiniz MP3’ün kalitesini seçin.

İndirmek istediğiniz video için MP3 formatını seçtikten sonra kalite seçimini gerçekleştirin ve İndir tuşu ile indirmeyi başlatın.

youtube hızlı dönüştürücü mp3

İstediğiniz herhangi bir YouTube videosunu yüksek kaliteli MP3 olarak ve en hızlı şekilde indirmek için kesinlikle Snappea’yi denemelisiniz. Snappea’nin araçlarını denedikten sonra Snappea’ye neden “en hızlı YouTube MP3 dönüştürücü” dendiğini rahatlıkla anlayacaksınız. Sizlere Snappea ile iyi eğlenceler diliyoruz!

updated by jasonzx0910 on Haz 10, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app