Snaptube
Ücretsiz en iyi YouTube indirici
Yükleyin

YouTube’da denk geldiğiniz bir filmi veya uzun bir videoyu cihazınıza indirmek mi istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz! YouTube uzun MP3 indirme işlemini gerçekleştirebilecek bir YouTube MP3 dönüştürücü bulmanın ne kadar zor olduğunun farkındayız. Çoğu MP3 dönüştürücünün yapmakta zorlandığı YouTube uzun MP3 indirme işlemini gerçekleştirebilen en iyi YouTube MP3 dönüştürücü uzun olan Snappea ile bunu dert etmenize gerek kalmayacak! Sahip olduğu YouTube uzun MP3 indir özelliği sayesinde 2 saatten uzun MP3’leri dahi indirebilen Snappea, YouTube uzun MP3 dönüştürücü arayan çoğu kullanıcının adeta kurtarıcısı oluyor. Sizler de bu eşsiz üründen yararlanmak Snappea’nin iki farklı ürünü olan Android için Snappea ve Snappea Çevrimiçi’yi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için aşağıda bulunan iki kılavuza göz gezdirebilir ve saniyeler içinde YouTube uzun MP3 indirme işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Snappea Kurulum ve Kullanım Rehberi

Android için Snappea, YouTube uzun MP3 indirme işlemi yapmak isteyen çoğu kullanıcının ilk tercihlerinden birisi olması gereken bir uygulama. Uygulamada bulunan özellikler o kadar fazla ve işlevsel ki uygulamanın tamamen ücretsiz değil de ücretli bir uygulama olması daha doğru olacakmış gibi hissettiriyor. Akıllı Gece Modu, Resim İçinde Resim Modu, MP4 için 4K, MP3 için yüksek kalite desteği, en popüler platformlar da dahil olmak üzere yüzlerce platformdan video indirme desteği ve çok daha fazlası… Bu saydığımız özelliklerin bile Snappea’nin neden en iyi YouTube MP3 dönüştürücü uzun olduğunu anlatmak için yeterli olduğunu düşünüyoruz. Uygulamada bulunan YouTube uzun MP3 indir özelliği sayesinde YouTube 2 saatten uzun MP3 indir işlemlerinizi dahi rahatlıkla gerçekleştirebilen Android için Snappea’yi kullanmak da çok basit. Aşağıdaki adımları uygulayabilir ve Android için Snappea YouTube Uzun MP3 Dönüştürücü ile video indirmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

İndir

Adım 1: Kuruluma başlamadan önce gerekli ayarları yapın ve Snappea’nin APK’sını indirin.

Android cihazınızın Ayarlar <<< Güvenlik sekmesine gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarını etkinleştirin.

Ayarı etkinleştirdikten sonra Snappea’nin internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirebilir ve dosyayı açarak kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: İndirecek bir video bulmak için YouTube’u kullanın.

YouTube’u çalıştırın ve Android için Snappea’yi kullanarak indirmek istediğiniz bir video bulun.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

Adım 3: Videonun altında bulunan Paylaş butonuna basın ve videonun URL’sini kopyalayın.

İndireceğiniz videoyu bulduktan sonra videonun URL’sini kopyalamalısınız. Bunu gerçekleştirmek için videonun hemen altında görebileceğiniz Paylaş butonunu kullanabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

Adım 4: Android için Snappea’yi çalıştırın ve kopyaladığınız URL ile bir arama gerçekleştirin.

Artık Android için Snappea’yi çalıştırabilirsiniz. Uygulamada bulunan arama motoruna, daha önce kopyalamış olduğunuz URL’yi yapıştırın ve aratın. Bunu gerçekleştirdikten sonra indirmek istediğiniz video uygulama üstünde açılacaktır.

Eğer URL işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız uygulama içine entegreli edilmiş arama motoru ile bağlantı olmadan arama ve indirme işlemi yapabilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

Adım 5: MP3’ün kalitesini seçin ve indirmeyi başlatın.

İndireceğiniz MP3 dosyasının kalitesini seçtikten sonra İndir tuşuna basın ve indirme işlemini başlatın.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

Snappea Çevrimiçi Kurulum ve Kullanım Rehberi

Kurulum ile uğraşmayı sevmeyen veya bir Android cihaza sahip olmayan (Windows, iOS (iPhone), Mac (iMac), Linux) bir kullanıcıysanız Snappea Çevrimiçi’yi kullanabilirsiniz. Android için Snappea’nin çevrimiçi bir alternatifi olarak öne çıkan Snappea Çevrimiçi ile istediğiniz herhangi bir uzun veya kısa YouTube videosunu kolaylıkla ve saniyeler içinde cihazınıza indirebilirsiniz. Kullanırken Android için Snappea’ye çok benzer bir deneyim yaşayacağınız Snappea Çevrimiçi, en ufak bir reklam dahi içermemesiyle de dikkat çekiyor. En iyi YouTube MP3 dönüştürücü uzun olan Snappea’nin sizlere sunduğu Snappea Çevrimiçi ve onun YouTube uzun MP3 indir özelliği ile YouTube 2 saatten uzun MP3 indir işlemi yapmak için aşağıdaki 4 basit adımı uygulamanız yeterli olacaktır.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

Adım 1: Youtube’u ve indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

YouTube’da gezinin ve Snappea Çevrimiçi ile hangi videoyu indirmek istediğinize karar verin. Seçiminizi yaptıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın.

Paylaş tuşuna basın ve videonun URL’sini kopyalayın.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

Adım 3: Kopyaladığınız URL’yi Snappea Çevrimiçi ile aratın.

Snappea’nin internet sitesine giriş yaptığınızda karşınıza çıkan arama motoruna, kopyalamış olduğunuz URL’yi yapıştırın ve aratın.

Bu arama motoru da Android için Snappea’nin arama motoru gibi bağlantı olmadan video indirmek için kullanılabilir.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

Adım 4: MP3’ün hangi kalitede indirileceğine karar verdikten sonra İndir tuşuna basın.

MP3 dosyasının hangi kalitede olacağını seçin ve İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatın.

youtube mp3 dönüştürücü uzun

Snappea sayesinde YouTube 2 saatten uzun MP3 indir işlemleriniz için YouTube uzun MP3 dönüştürücü aramak zorunda kalmayacaksınız. Çok yüksek kalitelerde ve çözünürlüklerde MP3 ve MP4 indirebileceğiniz Snappea ile kolayca video indirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. İyi eğlenceler!

updated by ceyda on Haz 24, 2021

Diğer Araçlar

Scan to download Snaptube app