Hiç sisteminize indirmek istediğiniz, ancak bir ses dosyası olarak bir YouTube videosu buldunuz mu? YouTube çok sayıda harika müzik videosuna ve film müziğine ev sahipliği yaptığı için bu hepimizin başına oldukça sık geliyor. Şimdi, çevrimiçi bir YouTube mp3 video dönüştürücü yardımıyla, herhangi bir videoyu sisteminize bir MP3 dosyası olarak kolayca kaydedebilirsiniz. Bu yazıda, videoyu YouTube’dan çevrimiçi sese dönüştürmenin 5 farklı yolunu listeleyeceğim.


Bölüm 1. En İyi 5 YouTube Çevrimiçi Videosu – Ses Dönüştürücüler
Bölüm 2. Nasıl Kullanılır: En İyi YouTube MP3 Video Dönüştürücü

Bölüm 1. En İyi 5 YouTube Çevrimiçi Videosu – Ses Dönüştürücüler

Bu çevrimiçi videoları, herhangi bir platformdan erişilebilen YouTube’dan ses dönüştürücülere denemenizi tavsiye ederim.

En İyi 1: Snappea Online Downloader

Snappea , web sitesini ziyaret ederek erişebileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi YouTube videosu ses dönüştürücüsüdür. Herhangi bir YouTube videosuna erişebilir ve onu bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza bir MP3 dosyası olarak indirebilirsiniz.

  • Snappea çevrimiçi YouTube videosuna ses dönüştürücü herhangi bir platformda ücretsiz olarak erişilebilir.
  • Alakalı anahtar kelimeler girerek web sitesinde herhangi bir YouTube videosu aramamızı sağlar.
  • Bu ücretsiz çevrimiçi YouTube videosunu ses dönüştürücüsüne kullanmak için bir videoyu URL’sine göre de yükleyebilirsiniz.
  • Video yüklendikten sonra, Snappea size onu MP3 olarak ve 128 veya 320kbps gibi farklı bit hızlarında indirme seçeneği sunar.

youtube videoyu mp3 çevirme
Snappea Çevrimiçi İndirici

En İyi 2: YTMP3

YTMP3, herhangi bir tarayıcıdan erişebileceğiniz popüler bir YouTube videosundan ses dönüştürücüsüne çevrimiçi ücretsiz bir çözümdür. Bir YouTube videosunu URL’sini girerek yükleyebilir ve farklı formatlarda indirme seçenekleri alabilirsiniz.

İlk 3: Y2Mate

Y2Mate, YTMP3’e oldukça benzer ve videoyu YouTube’dan çevrimiçi sese dönüştürmek için özel bir web tabanlı uygulamadır. Yine de, videonuzu MP3’e dönüştürmeden önce istenmeyen reklamları görüntülemeniz gerekebilir.

En İyi 4: X2Convert

X2Convert, YouTube dahil çok sayıda medya platformunu destekler. Bu ücretsiz çevrimiçi YouTube videosuna telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan ses dönüştürücüye erişebilirsiniz. Yine de, YouTube’dan indirmek için önce videonun bağlantısını kopyalamanız gerekir.

En İyi 5: YouTube’dan MP3′

Bu, videoyu YouTube’dan çevrimiçi olarak sese dönüştürebilen başka bir özel çözümdür. Tek dezavantajı, başka herhangi bir dosya biçimini veya platformunu (YouTube dışında) desteklememesidir.

Bölüm 2. Nasıl Kullanılır: En İyi YouTube MP3 Video Dönüştürücü

Yukarıda listelenen araçlardan, Snappea en iyi YouTube videosu – ses dönüştürücü çevrimiçi ücretsiz çözüm olmalıdır. To YouTube’dan ses çevrimiçi dönüştürmek videosu , aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Adım (isteğe bağlı): YouTube Video URL’sini kopyalayın

Bu, önce YouTube’da bir video aramak için izleyebileceğiniz isteğe bağlı bir adımdır. YouTube uygulamasına veya web sitesine gidebilir, videoyu bulabilir ve URL’sini kopyalayabilirsiniz.

2. Adım: Videoyu Snappea’ya yükleyin

Git resmi web Snappea ve kendi arama seçeneği anahtar kelimeler girerek herhangi bir video arayın. URL’sini kopyaladıysanız, doğrudan arama çubuğuna da yükleyebilirsiniz.

youtube video mp3 çevirme

youtube video mp3 çevirme

3. Adım: Videoyu YouTube’dan Çevrimiçi Sese Dönüştürün

Video Snappea’ya yüklendikten sonra, onu farklı formatlarda ve kalitelerde indirme seçenekleri sunacaktır. Buradan, ses dosyasını sisteminizin depolama alanına indirmek için MP3 ve tercih edilen bir bit hızını (320kbp gibi) seçebilirsiniz.

youtube mp3 dönüştürücü videolu

youtube mp3 dönüştürücü videolu
Artık Snappea çevrimiçi YouTube videosunu ses dönüştürücüye kullanmanın ne kadar kolay olduğunu bildiğinizde, favori parçalarınızı YouTube’dan ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz.

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar