İnsanlardan en popüler MP4 indirme araçlarını listelemelerini istesek çoğu insanın listesinde Tubidy olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tubidy’nin şöhretini kesinlikle reddedemeyiz fakat bir programın bilindik olması sorunlar barındırmadığını işaret etmez. Tubidy’nin son zamanlardaki popülerliğinin iyi yönleri değil de kötü yönleri nedeniyle olduğunu fark etmişsinizdir. Programın virüs barındırdığına ve programda bolca reklam bulunduğuna dair iddialar günden güne artıyor ve bu durum çoğu insanın YouTube MP4 dönüştürücü Tubidy alternatifi aramasına sebep oluyor. Eğer sizler de MP4 dönüştürücü YouTube Tubidy alternatifi arayan birisiyseniz gelebileceğiniz en doğru adrese geldiniz! Snappea ailesinin iki müthiş ürünü olan Android için Snappea ve Snappea Çevrimiçi ile YouTube dönüştürücü Tubidy MP4 alternatifi arayışınız son bulacak! Bu iki MP4 dönüştürücü YouTube Tubidy alternatifi hakkında bilgi almak ve nasıl kullanıldıklarını öğrenmek için aşağıdaki kılavuzları inceleyebilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Alternatifini Tanıyın

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Alternatifini Tanıyın

Ücretsiz Tubidy Alternatifi: Android için Snappea

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz YouTube MP4 dönüştürücü Tubidy alternatifi olan Android için Snappea ile Tubidy’de yaptıklarınızdan çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Yüzlerce farklı platformdan UHD çözünürlükte dahi video indirirken, Resim İçinde Resim Modu sayesinde Android için Snappea’nin videonuzu indirmesini beklerken bambaşka işlerle uğraşabilirsiniz. Reklam barındırmayan ve tamamen ücretsiz olan Android için Snappea, YouTube dönüştürücü Tubidy MP4 alternatifi dendiğinde çoğu insanın aklına ilk gelen video indirme/dönüştürme programlarından birisi olarak öne çıkıyor. Bu müthiş programı kendiniz deneyimlemek isterseniz aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

youtube mp4 dönüştürücü tubidy indir

İndir

Adım 1: Gerekli ayarları yapın ve Snappea’nin web sitesinden Android için Snappea’yi indirin.

Cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yüklemeye izin verdiğinden emin olduktan sonra (Ayarlar>>>Güvenlik dizinine giderek kontrol edebilirsiniz.) APK dosyasını indirin ve kurulumu gerçekleştirin.

Adım 2: YouTube’u çalıştırın ve hangi YouTube videosunu indirmek istediğinize karar verin.

YouTube MP4 video dönüştürücü Tubidy alternatifi Snappea ile milyonlarca YouTube videosu arasından hangisini indirmek istediğinize karar verdikten sonra bir sonraki adıma geçin.

youtube mp4 dönüştürücü tubidy indirAdım 3: Paylaş tuşuna basarak videonun bağlantı adresini panoya kopyalayın.

Videonun bağlantı adresini panoya kopyalamak için önce Paylaş tuşuna, daha sonra da Bağlantıyı Kopyala tuşuna basabilirsiniz.

youtube mp4 dönüştürücü tubidy indir

Adım 4: İndireceğiniz videoyu Android için Snappea’yi kullanarak aratın.

Videoyu Snappea programı üzerinde açmalısınız. Bunu yapmak için kopyalamış olduğunuz bağlantıyı programdaki arama motoruna yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca, bu arama motorundan yararlanarak çoğu platformdan video aramalarınız gerçekleştirebilirsiniz.

youtube mp4 dönüştürücü tubidy indir

Adım 5: Çözünürlüğü ve formatı seçin ve İndir butonunu kullanarak indirme işlemini başlatın.

Videoyu program üstünde açtıktan sonra çözünürlük ve format seçimini gerçekleştirin ve İndir butonunu kullanarak indirmeyi başlatın.

youtube mp4 dönüştürücü tubidy indir

Çevrimiçi bir Tubidy Alternatifi: Snappea Çevrimiçi

Eğer kurulum ile uğraşmak istemiyorsanız ve yine de bir YouTube MP4 dönüştürücü Tubidy alternatifi arıyorsanız sizleri Snappea Çevrimiçi ile tanıştırmamıza izin verin. Hiçbir kurulum ile uğraşmadan, sadece Snappea’nin internet sitesini ziyaret ederek saniyeler içinde kullanmaya başlayabileceğiniz Snappea Çevrimiçi ile HD kalitede YouTube videosu dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. Her yaştan kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlanmış basit ama efektif arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanmaya başlayabileceğiniz bu MP4 dönüştürücü YouTube Tubidy alternatifi, aynı zamanda kendi içinde barındırdığı arama motoru sayesinde YouTube’a dahi girmeden, Snappea üzerinde arama gerçekleştirmenize ve videolar dönüştürmenize/indirmenize olanak sağlıyor. Aşağıdaki 4 basit adımı uygulayarak Snappea Çevrimiçi’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

youtube dönüştürücü mp4 tubidy

Adım 1: İndirmek istediğiniz videoyu bulmak için YouTube’da gezinin.

YouTube MP4 video dönüştürücü Tubidy alternatifi olan Snappea ile indirmek istediğiniz videoyu açın.

youtube dönüştürücü mp4 tubidy

Adım 2: Videonun bağlantı adresini panoya kopyalama işlemini gerçekleştirin.

Paylaş Bağlantıyı Kopyala işlemini gerçekleştirerek videonun bağlantı adresini panoya kopyalayabilirsiniz. Panoya kopyalama işleminden sonra bir sonraki adıma geçin.

youtube dönüştürücü mp4 tubidy

Adım 3: Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak indirmek istediğiniz videonun bağlantısını sitedeki arama motoruna yapıştırın ve aratın.

Kopyalamış olduğunuz video bağlantısını Snappea Çevrimiçi’nin arama motoruna yapıştırın ve aratın. İndirmek istediğiniz videoyu ekranda göreceksiniz.

Bu arama motoru aracılığıyla YouTube aramaları da gerçekleştirebilirsiniz.

youtube dönüştürücü mp4 tubidy

Adım 4: Videonun indirme işlemini başlatmak için İndir butonuna basın.

Snappea Çevrimiçi’nin sunduğu format ve çözünürlükler arasından istediğiniz formatı ve çözünürlüğü seçin. Daha sonra, indirmeyi başlatmak için İndir tuşuna basabilirsiniz.

youtube dönüştürücü mp4 tubidy

Tubidy’den çok daha efektif, basit bir kullanıma sahip olan ve reklam veya virüs barındırmayan Snappea’yi kullanmak işte bu kadar kolay! Piyasada bulunan en iyi YouTube MP4 video dönüştürücü Tubidy alternatifi olan Snappea’yi denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Snappea’yi kullanmaya başladıktan sonra Tubidy’e geri dönmek istemeyeceğinize emin olabilirsiniz. İyi eğlenceler!

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar