Y2mate’den indirdiğiniz dosya virüslü mü? Y2mate’i kullanırken dakika başı karşınıza çıkan reklamlardan bıktınız mı? Bu sorulardan bir tanesine bile evet cevabı vermiş olabilirsiniz çünkü bu sorunlar özellikle son zamanlarda Y2mate kullanan kullanıcıları adeta çıldırtmış durumda. Kullanıcılar o kadar fazla sorunla karşılaşıyorlar ki son zamanlarda “YouTube MP4 dönüştürücü Y2mate” adı altında yapılan aramalar zirve noktasına ulaştı. Sizlere bu konuda yardımcı olmak için hazırladığımız bu yazımızda en iyi YouTube Dönüştürücü MP4 Y2mate alternatifi olan Snappea’yi tanıtacağız. Android için Snappea ve Snappea Çevrimiçi olarak iki farklı versiyonu bulunan Snappea, MP4 dönüştürücü YouTube Y2mate aramalarınızı sonlandıracak bir ürün olacak. Çok uzatmadan, Snappea’yi tanıtmaya başlayalım.

Birinci Bölüm: Android Alternatifini Tanıyın

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Alternatifini Tanıyın

Y2mate Alternatifi Android için Snappea Nasıl Kullanılır?

Y2mate gibi popüler bir platformu bırakıp yepyeni bir alternatife yönelecekseniz o alternatifin de en az Y2mate kadar kaliteli olduğundan emin olmanız lazım, değil mi? Bu konuda hiç endişelenmenize gerek yok çünkü Snappea’ye en iyi YouTube MP4 dönüştürücü Y2mate alternatifi denmesinin birçok sebebi var. UHD çözünürlükte dahi indirme yapabilen bu müthiş program, Akıllı Gece Modu ve Resim İçinde Resim Modu gibi özellikleriyle kullanıcılarına en iyi deneyimi vermeyi hedefliyor ve bunu da başarıyor. Yüzlerce farklı platformdan video dönüştürmenize ve indirmenize olanak sağlayan Android için Snappea, basit kullanımıyla da ön plana çıkıyor. Bu basit kullanım hakkında daha fazla bilgi almak ve en iyi YouTube dönüştürücü MP4 Y2mate alternatifi olan Android için Snappea’yi denemek isterseniz aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

youtube mp4 indir y2mate

İndir

Adım 1: Snappea’nin web sitesini ziyaret edin ve APK dosyasını indirin.

Öncelikle, cihazınızın “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olduğundan emin olun. Ayarlar >>> Güvenlik dizinine giderek bunu kontrol edebilirsiniz.

Daha sonra, programı indirmek ve kurmak için Snappea’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adım 2: Cihazınıza indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın.

Cihazınıza indirmek için bir video bulmak istiyorsanız YouTube’un arama motorundan yararlanabilirsiniz. Videoyu bulduktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

youtube mp4 indir y2mate

Adım 3: Cihazınıza indireceğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.

Bulduğunuz videoyu açtıktan sonra videonun sağ alt kısmına gelin ve sırasıyla Paylaş Bağlantıyı Kopyala işlemlerini gerçekleştirin. Bu işlemler sonucunda videonun bağlantısını kopyalamış olacaksınız.

youtube mp4 indir y2mate

Adım 4: İndirme işlemine geçebilmek için videonun bağlantısını programın arama motoruna yapıştırın.

Kopyaladığınız bağlantıyı program üstünde aratın. Aramayı gerçekleştirmek için ise kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Android için Snappea’nin arama motoruna yapıştırmanız ve aratmanız yeterli olacaktır.

Bu arama motorunu, yüzlerce farklı platformdan video aramak için de kullanabilirsiniz.

youtube mp4 indir y2mate

Adım 5: İndirmeyi başlatmadan önce format ve çözünürlük seçiminizi yapın.

İndirme işlemine geçmeye hazırsınız. Tek yapmanız gereken format ve çözünürlük seçiminizi yapmak ve İndir tuşuna basarak indirmeyi başlatmak. İndirme işleminiz internet hızınıza bağlı olarak başladıktan bir süre sonra tamamlanacaktır.

youtube mp4 indir y2mate

En iyi Çevrimiçi Y2mate Alternatifi Snappea Çevrimiçi Nasıl Kullanılır?

Çevrimiçi bir YouTube MP4 dönüştürücü Y2mate arıyorsanız Snappea Çevrimiçi’nin tam da aradığınız şey olduğuna eminiz. Bu Çevrimiçi MP4 dönüştürücü YouTube Y2mate alternatifiyle saniyeler içinde, HD kalitede YouTube videosu indirme imkânına sahip olacaksınız. Ayrıca, çoğu çevrimiçi YouTube MP4 video dönüştürücü Y2mate alternatifinde bulunmayan, site üzerinden rahatlıkla erişebileceğiniz YouTube ile entegreli arama motoru sayesinde istediğiniz herhangi bir videoyu site üzerinden rahatlıkla arayabilirsiniz. Bütün bu işlemleri yapmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki 4 basit adımı uygulamak! Geriye kalan bütün işlemleri en iyi YouTube MP4 video dönüştürücü Y2mate olan Snappea Çevrimiçi’nin tamamlamasını izleyin.

youtube mp4 video indir y2mate

Adım 1: YouTube’u çalıştırın ve cihazınıza indirmek için bir video seçin.

YouTube MP4 video dönüştürücü Y2mate alternatifi olan Snappea Çevrimiçi’yi kullanarak dönüştürmek ve indirmek istediğiniz videoyu seçtikten sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

youtube mp4 video indir y2mate

Adım 2: Bu videonun bağlantısını kopyalayın.

Seçtiğiniz videonun bağlantısını kopyalamak için tarayıcınızın üst kısmında bulunan bağlantıyı kopyalayabilirsiniz. Mobil cihazlarda ise Paylaş Bağlantıyı Kopyala dizinini izleyebilirsiniz.

youtube mp4 video indir y2mate

Adım 3: Kopyalanan bağlantıyı Snappea üzerinde açmak için bağlantıyı sitede bulunan arama bölümüne yapıştırın.

Videoyu Snappea Çevrimiçi ile dönüştürmeye ve indirmeye hazırsınız. Videonun bağlantısını sitede bulunan arama bölümüne yapıştırdıktan sonra videonun ekranda belirdiğini göreceksiniz. Artık son adıma geçebilirsiniz.

Ayrıca, daha önce de bahsettiğimiz gibi bu arama bölümünü kullanarak istediğiniz YouTube videosunu rahatlıkla bulabilirsiniz.

youtube mp4 video indir y2mate

Adım 4: İstediğiniz çözünürlük-format ikilisine karar verdikten sonra İndir butonuna basın.

Çözünürlük ve MP3-MP4 format seçeneklerinden hangisini istiyorsanız o ikiliyi seçin ve İndir butonuna basarak indirme işlemini başlatın.

youtube mp4 video indir y2mate

Y2mate gibi sorunlu bir siteyi bırakıp Snappea ailesine katıldıktan sonra çok mutlu olacağınıza eminiz. Hiçbir zorluk yaşamadan, reklamsız ve tamamen ücretsiz olarak video dönüştürme ve indirme keyfini çıkartabileceğiniz Snappea ile artık yeni bir YouTube dönüştürücü MP4 Y2mate aramak zorunda kalmayacaksınız. İyi eğlenceler!

on Aug 14, 2021

Diğer Araçlar