Milyonlarca insan tarafından her türlü videoyu izlemek için kullanılırken, birçok insan da en sevdikleri şarkıları dinliyor. Yine de, YouTube mp3 indirme programı pc kullanarak en sevdiğimiz parçaların MP3 versiyonunu YouTube’dan indirmek istediğimiz zamanlar vardır. Bunu yapmak için, YouTube mp3 indirme programı pc uygulamalarını kullanabilirsiniz. Çok fazla seçenek olduğundan, YouTube mp3 indirme programı pc kategorisinde en iyi 5 aracı seçtim.

Bölüm 1. PC için en iyi 5 ücretsiz YouTube Mp3 İndirme Programı
Bölüm 2. PC için Snappea YouTube to MP3 Downloader Nasıl Kullanılır

Bölüm 1. PC için en iyi 5 ücretsiz YouTube MP3 İndirme Programı

1. Snappea Online Downloader

Snappea, herhangi bir tarayıcıda kullanabileceğiniz PC için tamamen ücretsiz bir YouTube MP3 dönüştürücüsüdür. Çevrimiçi bir çözüm olduğu için, herhangi bir uyumluluk sorunu olmadan YouTube mp3 indirme programı pc kullanabilirsiniz. İndirmek istediğiniz YouTube videosunun linkini kopyalayın ve Snappea’ya yükleyin. Uygulama size MP4 veya MP3 formatlarında indirmek için seçenekler sunacak ve ücretsiz olarak farklı bit formatlarında indirme yapabilirsiniz.


2. YTMP3

Bu Web sitesini ziyaret ederek erişebileceğiniz PC için özel bir YouTube MP3 dönüştürücüsüdür. Kullanmak için, ilgilendiğiniz videonun linkini sağlamanız gerekir. PC için YouTube to MP3 uygulaması ses bileşenini ayıklayacak ve bir MP3 dosyası olarak indirmenize izin verecektir.

3. InVideo YouTube to MP3 Converter for PC

“InVideo”, YouTube mp3 downloader pc aracı da dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Uygulama indirildikten sonra, YouTube videolarını bilgisayarınıza indirmek için istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Snappea’nın aksine, YouTube videosunu yalnızca MP3 olarak indirebilir, MP4 olarak indiremez.

4. FlvTo YouTube to MP3 App for PC

Bu, YouTube mp3 indirme programı pc için kullanabileceğiniz başka bir popüler çevrimiçi çözümdür. Buna hızlı bir şekilde erişmek için, YouTube linkini kopyalayıp arayüzüne yapıştırabilirsiniz. Videoyu indirmek istediğiniz formatı daha sonra seçebilirsiniz.

5. Easy MP3 Converter

Bu, Web sitesini ziyaret ederek erişebileceğiniz PC için son derece kullanıcı dostu bir YouTube MP3 downloader uygulamasıdır. YouTube videosunun 128, 192, 256 veya 320kbps gibi farklı niteliklere sahip bir MP3 dosyasına dönüştürülmesini destekler. Herhangi bir tarayıcıda erişilebilir ve herhangi bir indirme sınırlaması yoktur.

Bölüm 2. PC için Snappea YouTube to MP3 Downloader nasıl kullanılır

Sunduğu geniş özellik yelpazesi sayesinde Snappea, PC için en iyi YouTube MP3 dönüştürücüsü dür. YouTube videolarını MP3 dosyası olarak indirmek için kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki hızlı adımları izleyin:

Adım 1: Herhangi bir YouTube Videosunun Linkini Alın

Başlamak için, herhangi bir web tarayıcısını (Chrome gibi) başlatabilir ve YouTube Web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şimdi, linki tarayıcının adres çubuğundan indirmek ve kopyalamak için videoyu arayın.

Adım 2: Snapper ‘a Linki Yazın

Link kopyalandıktan sonra, Snapper Web sitesini yeni bir sekmede ziyaret edebilirsiniz. Burada, kopyalanan linki arama çubuğuna yapıştırabilir ve yüklemek için Enter tuşuna basabilirsiniz.

YouTube mp3 indirme programı pc

Adım 3: Videoyu MP3 Olarak İndir

Oldukça hızlı bir şekilde, Snappea videoyu yükleyecek ve bir MP4 veya MP3 dosyası olarak indirmek için seçenekler sunacak. Ayrıca 128, 256 veya 320kbps gibi farklı kalitede indirmek için seçenekler verilecektir. Sadece MP3’ü, tercih edilen kaliteyi seçin ve YouTube videosunu PC’nizde MP3 olarak kaydetmek için “Download” düğmesine tıklayın.
Gördüğünüz gibi, PC için doğru YouTube MP3 indiricisini kullanıyorsanız, YouTube videolarını MP3 olarak dönüştürmek oldukça kolaydır. PC için Snappea YouTube to MP3 Converter ile (Mac sürümü mevcut), aynı şeyi istediğiniz kadar yapabilirsiniz üstelik tek bir kuruş bile ödemeden.

YouTube downloader mp3 windows

YouTube downloader mp3 windows

on Aug 26, 2021

Diğer Araçlar