“Telefonumda kullanım, videoları indirebileceğim en iyi YouTube MP4 dönüştürme uygulaması hangisidir?”
Bir arkadaşım sorduğunda farkettim. Bir çok insan YouTube MP4 dönüştürücüsü aramakta. Bu nedenle YouTube’dan MP4’e dönüştürme yapabileceğiniz ve telefonunuzda kullanırken herhangi bir sorun yaşamayacağınız en iyi 5 uygulamayı listelemek istedim.
Part 1. YouTube’da MP4 Formatında İndirme ve Dönüştürme
Part 2. YouTube MP4 Dönüştürücü Uygulaması Nasıl Kullanılır

Part 1. YouTube’da MP4 Formatında İndirme ve Dönüştürme

1.Android için Snappea

Web-tabanlı bir çözüm olmasının yanı sıra, Snappea aynı zamanda YT MP4 dönüştürücüsü çözümü olarak da bir Android uygulamasına sahiptir. En iyi yanı, YouTube’un yerel arayüzünde gezinmenize olanak tanıması ve uygulamadan çıkmak zorunda kalmamanız.

  • Android için Snappea’yı YouTube’dan MP4 veya MP3 dönüştürmeleri yapmak için kullanabilirsiniz.
  • Anahtar kelimeleri girerek veya URL’sini sağlayarak Snappea ile YouTube’dan bir videoyu bulabilirsiniz.
  • Android için Snappea’da videolar indirebileceğiniz yüzlerce diğer platform bulunmaktadır.
  • YouTube MP4 dönüştürücüsünü indirmek tamamen ücretsizdir ve gece moduna sahiptir.
  • Bu program ayrıca farklı format ve boyut opsiyonları sağlayarak videoyu indirmenizi sağlar.

YouTube MP4 dönüştürme
İndir

2.YouTube Video İndirici

Bu uygulama, tüm öncü Android cihazlarında çalışan kullanıcı dostu bir YT MP4 dönüştürme çözümüdür. Play Store’da bulunmadığı için, bu YouTube MP4 dönüştürme programının üçüncü parti kaynaklardan indirmeniz gerekmektedir.

3.FLVTO

FLVTO, popüler ve web-tabanlı bir video dönüştürücüsüdür.. Fakat aynı zamanda deneyebilecceğiniz Android YouTube MP4 Video dönüştürücü uygulaması da bulunmaktadır. Kullanıcıların tek yapması gereken YouTube videosunun URL’sini sağlamak ve akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirebilmeleri için sunulan seçenekleri seçmek.

4.YouTube++

Eğer bir iPhone’unuz varsa, bu YouTube MP4 dönüştürücüsünü kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu uygulama Cydia’dan indirilebilir ve YouTube’un modifiye edilmiş bir versiyonudur. Tıpkı YouTube’a eriştiğiniz gibi erişebilir, indirme seçenekleriyle telefonunuza videolar indirebilirsiniz.

5.YouTube Tools

Bu program, Cydia’da var olan bir başka modifiye YouTube sürümüdür. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra, YouTube’a erişim sağlayabilir ve içerikleri iPhone’unuza MP4 veya MP3 olarak kaydedebilirsiniz.

Part 2. YouTube MP4 Dönüştürücü Uygulaması Nasıl Kullanılır

Tüm bu mevcut seçenekler arasından deneyebileceğiniz en iyi YouTube MP4 dönüştürücü uygulaması Android için Snappea’dır. YouTube’da MP4 dönüştürmesi yapmak istiyorsanız, aşağıdaki talimatları uygulayın.

Adım 1: Android için Snappea’yı Kurun

İlk önce, Android telefonunuzdan herhangi bir tarayıcıyı açıp, internet sitesinden Androidi çin Snappea’nın APK’sını indirebilirsiniz. Bu işlemden önce, güvenlik ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini aktif etmeyi unutmayın.
YouTube MP4 dönüştürme

Adım 2: Herhangi bir YouTube Videosunu Aratın

YouTube MP4 video dönüştürücüsünü kullanabilmek için uygulamayı çalıştırın, anahtar kelimeleri arama çubuğuna girin. Ayrıca videonun URL’sini direk olarak arama çubuğuna girip Snappea’dan açabilirsiniz.
YouTube MP4 dönüştürme

Adım 3: Videoyu Dönüştürüp Kaydedin

İstediğiniz videoyu bulduktan sonra, küçük resmin üzerine dokunarak yerel arayüzünde yüklenmesine izin verin. Alt kısımdan indirme ikonuna tıklayın, tercih edilen formatı (MP4 gibi) ve çözünürlüğü seçin. İşte bu kadar! Uygulama YouTube videosunu MP4’e çevirirken bir süre bekleyin.
YouTube MP4 dönüştürme

Hepsi bu kadar! Anlattıklarımızı takip ederek herhangi bir Android akıllı telefon üzerinden YT – MP4 arası dönüştürme yapabilir ve videoları cihazınıza ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz.

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar